Pregled svih liga

Šubićevac

Liga: 2. HKLZ-ž
Klub: Kuglački klub Šubičevac
Adresa: Bana Josipa Jelačića 2, 22 000 Šibenik
Email: anteskoric23@gmail.com; ivica.skoric@hep.hr

Kuglana: Šubićevac   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 12:00
Rezervni termin: nedjelja, 12:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ante Skorić 099 818 15 88 anteskoric23@gmail.com
Ivica Skorić 099 312 87 48 ivica.skoric@hep.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Danira Beer-Krnić
110239
110239
2.0
6.0
2.0
6.0
7.0
19.0
3.0
41.0
370.0
359.67
201.0
162.0
571.0
521.67
2. Meri Jurković
110241
110241
6.0
5.0
4.0
4.0
14.0
13.5
32.0
29.0
357.67
362.4
170.5
168.6
528.17
531.0
3. Željka Žurić
110251
110251
3.0
1.0
1.0
0.0
6.0
2.0
32.0
7.0
364.67
358.0
146.67
133.0
511.33
491.0
4. Ana-Marija Pavić
110246
110246
6.0
5.0
2.0
1.0
10.5
9.0
60.0
52.0
359.0
346.8
148.17
151.4
507.17
498.2
5. Edita Petrina
110596
110596
5.5
3.5
1.0
1.0
6.0
4.0
52.0
41.0
342.91
335.71
158.73
142.29
501.64
478.0
6. Vilma Miškić
110244
110244
3.0
5.0
1.0
5.0
6.0
16.0
24.0
42.0
342.67
361.6
156.0
165.0
498.67
526.6
7. Katica Banić
110237
110237
6.0
6.0
0.0
4.0
4.5
13.5
83.0
54.0
353.17
344.17
138.33
156.17
491.5
500.33
8. Zorka Barišić
110790
110790
4.5
0.5
0.0
0.0
2.0
0.0
87.0
13.0
308.0
316.0
112.67
88.0
420.67
404.0
9. Alenka Šimunović
110250
110250
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
5.0
0.0
17.0

340.0

156.5

496.5
BEZ NASTUPA
1. Sara Grubišić
110960
110960
2. Željka Gulin
110423
110423
3. Iva Knežević
110961
110961
4. Branka Samardžić
110248
110248
5. Milena Smolić
110249
110249
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3016 : 2844) 25.09.2021 13:00 Marko Petranović, B
| | |
2 4 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 2861) 02.10.2021 14:00 Zdravko Cegur, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
3 9 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (1988 : 2975) 09.10.2021 12:00 Dražen Babić, B
Ante Skorić, B
| | |
5 15 Šubićevac ŽKK Ogulin Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3046 : 2965) 23.10.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
6 17 Donat Šubićevac Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (2972 : 3078) 30.10.2021 11:00 Denis Paleka, B
Nediljko Baljak, C
| | |
7 20 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (2999 : 2907) 06.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
8 24 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3136 : 2905) 13.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
9 25 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3108 : 3035) 20.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
10 30 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3210 : 3192) 16.01.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
13 38 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (2993 : 2888) 05.02.2022 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
12 36 ŽKK Ogulin Šubićevac Klek
1-4
8.0 : 0.0 (3366 : 3061) 12.02.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Zlatan Mazor, C
| | |
14 41 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3002 : 2949) 13.02.2022 12:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više