Pregled svih liga

ŽKK Kupa

Liga: 2. HKLZ-ž
Klub: Ženski kuglački klub Kupa
Adresa: Karlovačka cesta 93, 47 280 Ozalj
Email: zenskikuglackiklubkupa@gmail.com; jadranka.meglajec@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 16:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:00


Kontakti

Jadranka Meglajec 091 542 74 34 jadranka.meglajec@gmail.com
Anita Turkalj 098 794 899 anturk175@gmail.com
Elvira Kranjčec 097 754 63 83 elvira.kr@gmail.com
Anita Lončarić 099 865 22 70 anita.loncaric123@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Jadranka Meglajec
110153
110153
8.42
8.0
4.0
8.0
20.0
23.5
63.0
41.0
365.44
372.5
166.15
171.88
531.59
544.38
2. Elvira Kranjčec
110152
110152
9.0
9.0
2.0
5.0
15.5
19.0
53.0
60.0
355.56
368.67
170.89
179.56
526.44
548.22
3. Anita Lončarić
110536
110536
8.0
6.5
4.0
3.0
14.0
12.0
69.0
64.0
360.13
356.31
164.75
147.23
524.88
503.54
4. Anita Turkalj
110157
110157
9.0
9.0
5.0
6.0
19.0
22.5
80.0
83.0
353.89
370.67
161.78
158.56
515.67
529.22
5. Ariana Fajdetić
110865
110865
5.76
6.5
2.0
5.0
11.0
14.5
46.0
53.0
347.74
364.15
162.67
167.38
510.42
531.54
6. Vesna Križanić
110267
110267
7.07
7.0
3.0
4.0
13.0
16.0
75.0
43.0
356.15
368.0
148.51
165.29
504.67
533.29
7. Irena Božičević
110262
110262
4.0
7.0
1.0
7.0
4.5
22.5
42.0
33.0
345.0
373.14
149.25
184.86
494.25
558.0
8. Anamarija Marković
110303
110303
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
5.0
0.0
342.0
142.0
484.0
9. Antonela Opat
110702
110702
2.25
1.0
0.0
0.0
3.0
1.0
25.0
10.0
349.33
358.0
133.78
200.0
483.11
558.0
BEZ NASTUPA
1. Ana Dumešić
110974
110974
2. Stefanija Mihalić
110155
110155
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2922 : 3041) 26.09.2021 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 5 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3203 : 3011) 03.10.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
3 9 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (1988 : 2975) 09.10.2021 12:00 Dražen Babić, A
Ante Skorić, B
| | |
4 10 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 3071) 16.10.2021 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 16 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3215) 30.10.2021 10:00 Milan Neralić, B
Zlatan Mazor, B
| | |
7 21 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3313 : 3082) 07.11.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
8 23 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3109 : 3046) 14.11.2021 14:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 26 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3069 : 2964) 20.11.2021 13:00 Marko Petranović, B
Dominik Jakovac, B
| | |
10 30 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3210 : 3192) 16.01.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 31 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3243 : 3075) 23.01.2022 16:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
13 37 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3206 : 3182) 05.02.2022 13:00 Valentina Pavlaković, A
Damir Pavlaković, A
| | |
14 42 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (3208 : 3333) 12.02.2022 13:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
15 43 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3240 : 3080) 20.02.2022 13:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
16 46 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3251 : 3164) 27.02.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
17 48 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3247 : 3184) 05.03.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
18 49 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3136 : 3056) 12.03.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Igor Vazgeč, D
| | |
19 52 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
6.0 : 2.0 (3037 : 3029) 19.03.2022 13:00 Marko Petranović, B
| | |
20 54 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
4.0 : 4.0 (3202 : 3219) 26.03.2022 14:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više