Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Karlovac
Karlovac
8 7 0 1 14 45.5 18.5
2. ŽKK Ogulin
Ogulin
8 5 0 3 10 40.0 24.0
3. ŽKK Kupa
Ozalj
8 5 0 3 10 35.0 29.0
4. Šubićevac
Šibenik
8 5 0 3 10 33.0 31.0
5. ŽKK Goranin
Delnice
8 4 0 4 8 33.0 31.0
6. Donat
Zadar
7 1 0 6 2 16.5 39.5
7. ŽKK Gacka
Otočac
7 0 0 7 0 13.0 43.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3217 : 3285) 25.09.2021 10:00 Milan Neralić, B
Branko Stipetić, B
| | |
1 2 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2922 : 3041) 26.09.2021 13:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
1 3 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3016 : 2844) 25.09.2021 13:00 Marko Petranović, B
| | |
2 4 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 2861) 02.10.2021 14:00 Zdravko Cegur, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 5 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3203 : 3011) 03.10.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
2 6 ŽKK Ogulin Donat Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3267 : 3012) 02.10.2021 10:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, C
| | |
3 7 Donat Karlovac Mocire
1-4
2.5 : 5.5 (3060 : 3125) 09.10.2021 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 8 ŽKK Gacka ŽKK Ogulin Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2970 : 3150) 10.10.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 9 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (1988 : 2975) 09.10.2021 12:00 Dražen Babić, B
Ante Skorić, B
| | |
4 10 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 3071) 16.10.2021 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 11 ŽKK Ogulin ŽKK Goranin Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3229 : 3172) 16.10.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Zlatan Mazor, C
| | |
4 12 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3183 : 2977) 16.10.2021 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
5 13 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2977 : 3090) 24.10.2021 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
5 14 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3002 : 2903) 23.10.2021 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
5 15 Šubićevac ŽKK Ogulin Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3046 : 2965) 23.10.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
6 16 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3215) 30.10.2021 10:00 Milan Neralić, B
Zlatan Mazor, C
| | |
6 17 Donat Šubićevac Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (2972 : 3078) 30.10.2021 11:00 Denis Paleka, B
Nediljko Baljak, C
| | |
6 18 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3003 : 3075) 31.10.2021 12:00 Željko Odorčić, A
Davor Matasić, A
| | |
7 19 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 2981) 06.11.2021 13:00 Dominik Jakovac, B
Marko Petranović, B
| | |
7 20 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (2999 : 2907) 06.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
7 21 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3313 : 3082) 07.11.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
8 22 Karlovac ŽKK Ogulin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3329 : 3158) 12.11.2021 18:00 Edi Alagić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
8 23 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3109 : 3046) 14.11.2021 14:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 24 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3136 : 2905) 13.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
9 25 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3108 : 3035) 20.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
9 26 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3069 : 2964) 20.11.2021 13:00 Marko Petranović, B
Dominik Jakovac, B
| | |
9 27 Donat ŽKK Ogulin Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3250) 20.11.2021 11:00 Marin Colić, A
Davor Zekić, B
| | |
10 28 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
10 29 ŽKK Ogulin ŽKK Gacka Klek
1-4
15.01.2022 10:00 | | |
10 30 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
16.01.2022 16:00 | | |
11 31 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
23.01.2022 16:00 | | |
11 32 ŽKK Goranin ŽKK Ogulin GSC Delnice
1-4
22.01.2022 13:00 | | |
11 33 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2022 13:00 | | |
12 34 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
12 35 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
12 36 ŽKK Ogulin Šubićevac Klek
1-4
29.01.2022 10:00 | | |
13 37 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
06.02.2022 18:00 | | |
13 38 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
05.02.2022 12:00 | | |
13 39 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
14 40 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
14 41 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 12:00 | | |
14 42 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
12.02.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Franka Humbolt
Donat
2.00
1086
568.75
1654.75
551.58
2. Ivona Škalamera
Karlovac
4.00
2181
572.00
2753.00
550.60
3. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
4.00
2180
568.00
2748.00
549.60
4. Nikolina Čoko
Karlovac
4.00
2186
547.00
2733.00
546.60
5. Snježana Černok
ŽKK Goranin
4.00
2136
522.33
2658.33
531.67
6. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
4.00
2113
545.25
2658.25
531.65
7. Martina Čoko
Karlovac
4.00
2096
561.67
2657.67
531.53
8. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
3.00
1586
518.25
2104.25
526.06
9. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
5.00
2609
533.33
3142.33
523.72
10. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
5.00
2599
542.00
3141.00
523.50
11. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
4.00
2083
522.57
2605.57
521.11
12. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
4.00
2049
550.50
2599.50
519.90
13. Natalija Sonički
Karlovac
4.00
2047
539.67
2586.67
517.33
14. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
5.00
2563
531.33
3094.33
515.72
15. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
3.00
1545
508.75
2053.75
513.44
16. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
4.00
2050
508.75
2558.75
511.75
17. Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
3.50
1761
539.33
2300.33
511.19
18. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
4.00
2031
513.00
2544.00
508.80
19. Ružica Banić
ŽKK Gacka
3.00
1526
506.00
2032.00
508.00
20. Lijana Cvijetović
Donat
3.00
1524
507.75
2031.75
507.94
21. Meri Jurković
Šubićevac
3.00
1496
535.25
2031.25
507.81
22. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
3.00
1529
500.25
2029.25
507.31
23. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1496
526.60
2022.60
505.65
24. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
3.00
1521
500.25
2021.25
505.31
25. Grozdana Surać
Donat
3.00
1506
508.00
2014.00
503.50
26. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
4.00
2027
487.75
2514.75
502.95
27. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
3.00
1489
511.25
2000.25
500.06
28. Nives Grabovac
Donat
3.00
1475
519.00
1994.00
498.50
29. Katica Banić
Šubićevac
3.00
1462
499.40
1961.40
490.35
30. Monika Milanović
ŽKK Gacka
2.50
1228
483.00
1711.00
488.86
31. Žaklina Jelača
Donat
3.00
1467
484.40
1951.40
487.85
32. Sanja Zubčić
Donat
3.00
1443
490.00
1933.00
483.25
33. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
2.00
954
494.75
1448.75
482.92
34. Edita Petrina
Šubićevac
2.50
1197
480.40
1677.40
479.26
35. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
3.00
1415
475.20
1890.20
472.55
36. Zorka Barišić
Šubićevac
2.50
1042
404.00
1446.00
413.14

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1143.00
571.50
4.00
2153.00
538.25
6.00
3296.00
549.33
2. Nikolina Čoko
Karlovac
4.00
2186.00
546.50
2.00
1094.00
547.00
6.00
3280.00
546.67
3. Ivona Škalamera
Karlovac
4.00
2181.00
545.25
3.00
1716.00
572.00
7.00
3897.00
556.71
4. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
4.00
2180.00
545.00
3.00
1704.00
568.00
7.00
3884.00
554.86
5. Franka Humbolt
Donat
2.00
1086.00
543.00
4.00
2275.00
568.75
6.00
3361.00
560.17
6. Snježana Černok
ŽKK Goranin
4.00
2136.00
534.00
3.00
1567.00
522.33
7.00
3703.00
529.00
7. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
3.00
1586.00
528.67
4.00
2073.00
518.25
7.00
3659.00
522.71
8. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
4.00
2113.00
528.25
4.00
2181.00
545.25
8.00
4294.00
536.75
9. Martina Čoko
Karlovac
4.00
2096.00
524.00
3.00
1685.00
561.67
7.00
3781.00
540.14
10. Lora Burić
Karlovac
3.00
1567.00
522.33
3.00
1520.00
506.67
6.00
3087.00
514.50
11. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
5.00
2609.00
521.80
3.00
1600.00
533.33
8.00
4209.00
526.13
12. Ana Maležić
Karlovac
3.00
1565.00
521.67
2.00
1120.00
560.00
5.00
2685.00
537.00
13. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
4.00
2083.00
520.75
3.50
1829.00
522.57
7.50
3912.00
521.60
14. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
5.00
2599.00
519.80
3.00
1626.00
542.00
8.00
4225.00
528.13
15. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
3.00
1545.00
515.00
4.00
2035.00
508.75
7.00
3580.00
511.43
16. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
5.00
2563.00
512.60
3.00
1594.00
531.33
8.00
4157.00
519.63
17. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
4.00
2050.00
512.50
4.00
2035.00
508.75
8.00
4085.00
510.63
18. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
4.00
2049.00
512.25
4.00
2202.00
550.50
8.00
4251.00
531.38
19. Natalija Sonički
Karlovac
4.00
2047.00
511.75
3.00
1619.00
539.67
7.00
3666.00
523.71
20. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
3.00
1529.00
509.67
4.00
2001.00
500.25
7.00
3530.00
504.29
21. Ružica Banić
ŽKK Gacka
3.00
1526.00
508.67
4.00
2024.00
506.00
7.00
3550.00
507.14
22. Lijana Cvijetović
Donat
3.00
1524.00
508.00
4.00
2031.00
507.75
7.00
3555.00
507.86
23. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
4.00
2031.00
507.75
3.00
1539.00
513.00
7.00
3570.00
510.00
24. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
3.00
1521.00
507.00
4.00
2001.00
500.25
7.00
3522.00
503.14
25. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
4.00
2027.00
506.75
4.00
1951.00
487.75
8.00
3978.00
497.25
26. Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
3.50
1761.00
503.14
1.50
809.00
539.33
5.00
2570.00
514.00
27. Grozdana Surać
Donat
3.00
1506.00
502.00
4.00
2032.00
508.00
7.00
3538.00
505.43
28. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
3.75
1882.00
501.87
1.00
529.00
529.00
4.75
2411.00
507.58
29. Irena Božičević
ŽKK Kupa
3.00
1505.00
501.67
3.00
1648.00
549.33
6.00
3153.00
525.50
30. Meri Jurković
Šubićevac
3.00
1496.00
498.67
4.00
2141.00
535.25
7.00
3637.00
519.57
31. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1496.00
498.67
5.00
2633.00
526.60
8.00
4129.00
516.13
32. Dorotea Močilac
Karlovac
3.00
1495.00
498.33
1.00
523.00
523.00
4.00
2018.00
504.50
33. Lorena Kamber
ŽKK Goranin
2.50
1244.00
497.60
3.00
1472.00
490.67
5.50
2716.00
493.82
34. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
3.00
1489.00
496.33
4.00
2045.00
511.25
7.00
3534.00
504.86
35. Nives Grabovac
Donat
3.00
1475.00
491.67
3.00
1557.00
519.00
6.00
3032.00
505.33
36. Monika Milanović
ŽKK Gacka
2.50
1228.00
491.20
1.00
483.00
483.00
3.50
1711.00
488.86
37. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
3.00
1472.00
490.67
2.00
1089.00
544.50
5.00
2561.00
512.20
38. Žaklina Jelača
Donat
3.00
1467.00
489.00
2.50
1211.00
484.40
5.50
2678.00
486.91
39. Danica Marković
ŽKK Goranin
2.00
976.00
488.00
2.50
1229.00
491.60
4.50
2205.00
490.00
40. Katica Banić
Šubićevac
3.00
1462.00
487.33
5.00
2497.00
499.40
8.00
3959.00
494.88
41. Sanja Zubčić
Donat
3.00
1443.00
481.00
2.00
980.00
490.00
5.00
2423.00
484.60
42. Edita Petrina
Šubićevac
2.50
1197.00
478.80
2.50
1201.00
480.40
5.00
2398.00
479.60
43. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
2.00
954.00
477.00
4.00
1979.00
494.75
6.00
2933.00
488.83
44. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
3.00
1415.00
471.67
2.50
1188.00
475.20
5.50
2603.00
473.27
45. Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
1.50
659.00
439.33
2.00
883.00
441.50
3.50
1542.00
440.57
46. Zorka Barišić
Šubićevac
2.50
1042.00
416.80
0.50
202.00
404.00
3.00
1244.00
414.67

Danira Beer-Krnić
Šubićevac
1.00
569.00
569.00
5.00
2609.00
521.80
6.00
3178.00
529.67
Danijela Šagovac
Karlovac
1.00
522.00
522.00
1.00
510.00
510.00
2.00
1032.00
516.00
Barbara Špelić
ŽKK Ogulin
1.00
506.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.00
506.00
506.00
Ljubica Lisac
ŽKK Goranin
1.00
504.00
504.00
1.00
541.00
541.00
2.00
1045.00
522.50
Njuša Kardum
Donat
1.00
496.00
496.00
3.50
1788.00
510.86
4.50
2284.00
507.56
Antonela Opat
ŽKK Kupa
1.25
605.00
484.00
0.00
0.00
NaN
1.25
605.00
484.00
Ivanka Rebrović
ŽKK Ogulin
0.50
238.00
476.00
0.00
0.00
NaN
0.50
238.00
476.00
Danijela Škalamera
Karlovac
2.00
940.00
470.00
0.00
0.00
NaN
2.00
940.00
470.00
Petra Stipetić
ŽKK Ogulin
0.50
231.00
462.00
4.00
2133.00
533.25
4.50
2364.00
525.33
Ramiza Sopčić
Karlovac
1.50
692.00
461.33
0.00
0.00
NaN
1.50
692.00
461.33
Katarina Čurilović
Karlovac
0.50
225.00
450.00
0.00
0.00
NaN
0.50
225.00
450.00
Alenka Matovina
ŽKK Goranin
0.50
225.00
450.00
0.00
0.00
NaN
0.50
225.00
450.00
Ana Karas
ŽKK Ogulin
0.50
219.00
438.00
0.00
0.00
NaN
0.50
219.00
438.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Ogulin
4.0
8637
3886
12523
521.79
176
4.0
8856
4155
13011
542.13
119
8.0
17493
8041
25534
531.96
295
2. Karlovac
5.0
10613
4903
15516
517.20
228
3.0
6504
3283
9787
543.72
108
8.0
17117
8186
25303
527.15
336
3. ŽKK Kupa
5.0
10643
4623
15266
508.87
295
3.0
6645
2980
9625
534.72
135
8.0
17288
7603
24891
518.56
430
4. ŽKK Goranin
4.0
8431
3732
12163
506.79
238
4.0
8276
3780
12056
502.33
213
8.0
16707
7512
24219
504.56
451
5. Donat
3.0
6234
2763
8997
499.83
208
4.0
8443
3903
12346
514.42
193
7.0
14677
6666
21343
508.17
401
6. ŽKK Gacka
3.0
6217
2713
8930
496.11
188
4.0
8342
3530
11872
494.67
293
7.0
14559
6243
20802
495.29
481
7. Šubićevac
3.0
6098
2685
8783
487.94
185
5.0
9842
4435
14277
475.90
249
8.0
15940
7120
23060
480.42
434
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više