Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. ŽKK Ogulin
Ogulin
18 13 1 4 27 99.0 45.0
2. Karlovac
Karlovac
18 12 0 6 24 85.5 58.5
3. ŽKK Kupa
Ozalj
18 11 1 6 23 81.0 63.0
4. ŽKK Goranin
Delnice
18 8 0 10 16 67.5 76.5
5. Šubićevac
Šibenik
12 6 0 6 12 45.0 51.0
6. ŽKK Gacka
Otočac
12 2 0 10 4 27.5 68.5
7. Donat
Zadar
12 1 0 11 2 26.5 69.5
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3217 : 3285) 25.09.2021 10:00 Milan Neralić, B
Branko Stipetić, B
| | |
1 2 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2922 : 3041) 26.09.2021 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
1 3 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3016 : 2844) 25.09.2021 13:00 Marko Petranović, B
| | |
2 4 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 2861) 02.10.2021 14:00 Zdravko Cegur, A
Nedeljko Vojak, B
| | |
2 5 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3203 : 3011) 03.10.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
2 6 ŽKK Ogulin Donat Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3267 : 3012) 02.10.2021 10:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
3 7 Donat Karlovac Mocire
1-4
2.5 : 5.5 (3060 : 3125) 09.10.2021 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 8 ŽKK Gacka ŽKK Ogulin Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2970 : 3150) 10.10.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 9 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (1988 : 2975) 09.10.2021 12:00 Dražen Babić, A
Ante Skorić, B
| | |
4 10 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 3071) 16.10.2021 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 11 ŽKK Ogulin ŽKK Goranin Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3229 : 3172) 16.10.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Zlatan Mazor, B
| | |
4 12 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3183 : 2977) 16.10.2021 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
5 13 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2977 : 3090) 24.10.2021 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
5 14 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3002 : 2903) 23.10.2021 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
5 15 Šubićevac ŽKK Ogulin Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3046 : 2965) 23.10.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
6 16 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3215) 30.10.2021 10:00 Milan Neralić, B
Zlatan Mazor, B
| | |
6 17 Donat Šubićevac Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (2972 : 3078) 30.10.2021 11:00 Denis Paleka, B
Nediljko Baljak, C
| | |
6 18 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3003 : 3075) 31.10.2021 12:00 Željko Odorčić, B
Davor Matasić, A
| | |
7 19 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 2981) 06.11.2021 13:00 Dominik Jakovac, B
Marko Petranović, B
| | |
7 20 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (2999 : 2907) 06.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
7 21 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3313 : 3082) 07.11.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
8 22 Karlovac ŽKK Ogulin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3329 : 3158) 12.11.2021 18:00 Edi Alagić, B
Nedeljko Vojak, B
| | |
8 23 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3109 : 3046) 14.11.2021 14:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 24 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3136 : 2905) 13.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
9 25 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3108 : 3035) 20.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
9 26 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3069 : 2964) 20.11.2021 13:00 Marko Petranović, B
Dominik Jakovac, B
| | |
9 27 Donat ŽKK Ogulin Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3250) 20.11.2021 11:00 Marin Colić, A
Davor Zekić, B
| | |
10 28 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3185 : 3039) 06.02.2022 11:00 Zdravko Cegur, A
Igor Vazgeč, D
| | |
10 29 ŽKK Ogulin ŽKK Gacka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3223 : 3006) 15.01.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Zlatan Mazor, B
| | |
10 30 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3210 : 3192) 16.01.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 31 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3243 : 3075) 23.01.2022 16:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
11 32 ŽKK Goranin ŽKK Ogulin GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2977 : 3133) 22.01.2022 13:00 Marko Petranović, B
| | |
11 33 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3054 : 2833) 23.01.2022 14:30 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
12 34 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3274 : 2797) 29.01.2022 14:00 Nikola Kelečić, A
Nedeljko Vojak, B
| | |
12 35 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (2998 : 3204) 29.01.2022 11:00 Denis Paleka, B
Nediljko Baljak, C
| | |
12 36 ŽKK Ogulin Šubićevac Klek
1-4
8.0 : 0.0 (3366 : 3061) 12.02.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Zlatan Mazor, B
| | |
13 37 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3206 : 3182) 05.02.2022 13:00 Valentina Pavlaković, A
Damir Pavlaković, A
| | |
13 38 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (2993 : 2888) 05.02.2022 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
13 39 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
6.5 : 1.5 (3071 : 2853) 05.02.2022 13:00 Marin Skender, C
| | |
14 40 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3159 : 3045) 12.02.2022 14:00 Nikola Kelečić, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 41 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3002 : 2949) 13.02.2022 12:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
14 42 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (3208 : 3333) 12.02.2022 13:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
15 43 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3240 : 3080) 20.02.2022 13:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
15 44 ŽKK Goranin ŽKK Ogulin GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3003 : 3159) 19.02.2022 13:00 Milan Neralić, B
| | |
16 45 Karlovac ŽKK Ogulin Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3244) 06.03.2022 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
16 46 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3251 : 3164) 27.02.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
17 47 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
6.0 : 2.0 (3060 : 2994) 05.03.2022 13:00 Nikola Kelečić, A
| | |
17 48 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3247 : 3184) 05.03.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
18 49 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3136 : 3056) 12.03.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Igor Vazgeč, D
| | |
18 50 ŽKK Ogulin ŽKK Goranin Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3316 : 3197) 12.03.2022 10:00 Milan Neralić, B
Zlatan Mazor, B
| | |
19 51 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3115) 19.03.2022 10:00 Milan Neralić, B
Zlatan Mazor, B
| | |
19 52 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
6.0 : 2.0 (3037 : 3029) 19.03.2022 13:00 Marko Petranović, B
| | |
20 53 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3182 : 3124) 26.03.2022 14:00 Darko Kafol, A
Zdravko Cegur, A
| | |
20 54 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
4.0 : 4.0 (3202 : 3219) 26.03.2022 14:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivona Škalamera
Karlovac
8.00
4361
555.22
4916.22
546.25
2. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
9.00
4900
556.43
5456.43
545.64
3. Franka Humbolt
Donat
5.00
2681
562.83
3243.83
540.64
4. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
8.00
4299
520.11
4819.11
535.46
5. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
9.00
4786
545.65
5331.65
533.16
6. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
8.42
4476
544.38
5020.38
532.95
7. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
9.00
4751
550.00
5301.00
530.10
8. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
9.00
4749
541.29
5290.29
529.03
9. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
9.00
4738
548.22
5286.22
528.62
10. Meri Jurković
Šubićevac
6.00
3169
531.00
3700.00
528.57
11. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
9.00
4729
516.89
5245.89
524.59
12. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
8.00
4199
503.54
4702.54
522.50
13. Natalija Sonički
Karlovac
8.00
4115
544.56
4659.56
517.73
14. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
9.00
4641
529.22
5170.22
517.02
15. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
6.00
3081
515.33
3596.33
513.76
16. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2531
515.50
3046.50
507.75
17. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
5.00
2526
515.67
3041.67
506.94
18. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
6.00
3043
498.20
3541.20
505.89
19. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
3018
518.00
3536.00
505.14
20. Lijana Cvijetović
Donat
5.00
2516
513.50
3029.50
504.92
21. Grozdana Surać
Donat
5.00
2500
509.45
3009.45
501.58
22. Edita Petrina
Šubićevac
5.50
2759
478.00
3237.00
498.00
23. Žaklina Jelača
Donat
5.00
2490
489.33
2979.33
496.56
24. Katica Banić
Šubićevac
6.00
2949
500.33
3449.33
492.76
25. Sanja Zubčić
Donat
6.00
2888
492.25
3380.25
482.89
26. Nives Grabovac
Donat
5.00
2349
512.86
2861.86
476.98

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
7.00
3869.00
552.71
9.00
4877.00
541.89
16.00
8746.00
546.63
2. Ivona Škalamera
Karlovac
8.00
4361.00
545.13
9.00
4997.00
555.22
17.00
9358.00
550.47
3. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
9.00
4900.00
544.44
7.00
3895.00
556.43
16.00
8795.00
549.69
4. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
8.00
4299.00
537.38
9.00
4681.00
520.11
17.00
8980.00
528.24
5. Franka Humbolt
Donat
5.00
2681.00
536.20
6.00
3377.00
562.83
11.00
6058.00
550.73
6. Nikolina Čoko
Karlovac
5.00
2677.00
535.40
4.00
2193.00
548.25
9.00
4870.00
541.11
7. Snježana Černok
ŽKK Goranin
5.50
2942.00
534.91
5.00
2507.00
501.40
10.50
5449.00
518.95
8. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
9.00
4786.00
531.78
8.50
4638.00
545.65
17.50
9424.00
538.51
9. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
8.42
4476.00
531.59
8.00
4355.00
544.38
16.42
8831.00
537.82
10. Meri Jurković
Šubićevac
6.00
3169.00
528.17
5.00
2655.00
531.00
11.00
5824.00
529.45
11. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
9.00
4751.00
527.89
9.00
4950.00
550.00
18.00
9701.00
538.94
12. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
9.00
4749.00
527.67
8.50
4601.00
541.29
17.50
9350.00
534.29
13. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
9.00
4738.00
526.44
9.00
4934.00
548.22
18.00
9672.00
537.33
14. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
9.00
4729.00
525.44
9.00
4652.00
516.89
18.00
9381.00
521.17
15. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
8.00
4199.00
524.88
6.50
3273.00
503.54
14.50
7472.00
515.31
16. Ana Maležić
Karlovac
5.00
2600.00
520.00
6.50
3503.00
538.92
11.50
6103.00
530.70
17. Alenka Matovina
ŽKK Goranin
4.50
2339.00
519.78
2.75
1454.00
528.73
7.25
3793.00
523.17
18. Lora Burić
Karlovac
6.00
3099.00
516.50
6.50
3402.00
523.38
12.50
6501.00
520.08
19. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
9.00
4641.00
515.67
9.00
4763.00
529.22
18.00
9404.00
522.44
20. Natalija Sonički
Karlovac
8.00
4115.00
514.38
9.00
4901.00
544.56
17.00
9016.00
530.35
21. Martina Čoko
Karlovac
5.00
2568.00
513.60
7.00
3824.00
546.29
12.00
6392.00
532.67
22. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
6.00
3081.00
513.50
6.00
3092.00
515.33
12.00
6173.00
514.42
23. Željka Žurić
Šubićevac
3.00
1534.00
511.33
1.00
491.00
491.00
4.00
2025.00
506.25
24. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
5.76
2940.00
510.42
6.50
3455.00
531.54
12.26
6395.00
521.62
25. Lorena Kamber
ŽKK Goranin
6.50
3301.00
507.85
7.00
3454.00
493.43
13.50
6755.00
500.37
26. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
6.00
3043.00
507.17
5.00
2491.00
498.20
11.00
5534.00
503.09
27. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2531.00
506.20
6.00
3093.00
515.50
11.00
5624.00
511.27
28. Ramiza Sopčić
Karlovac
5.50
2780.00
505.45
3.75
1848.00
492.80
9.25
4628.00
500.32
29. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
5.00
2526.00
505.20
6.00
3094.00
515.67
11.00
5620.00
510.91
30. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
7.07
3568.00
504.67
7.00
3733.00
533.29
14.07
7301.00
518.91
31. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
4.50
2266.00
503.56
5.25
2536.00
483.05
9.75
4802.00
492.51
32. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
7.00
3523.00
503.29
5.00
2475.00
495.00
12.00
5998.00
499.83
33. Lijana Cvijetović
Donat
5.00
2516.00
503.20
6.00
3081.00
513.50
11.00
5597.00
508.82
34. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
3018.00
503.00
6.00
3108.00
518.00
12.00
6126.00
510.50
35. Danica Marković
ŽKK Goranin
5.50
2763.00
502.36
7.00
3496.00
499.43
12.50
6259.00
500.72
36. Edita Petrina
Šubićevac
5.50
2759.00
501.64
3.50
1673.00
478.00
9.00
4432.00
492.44
37. Grozdana Surać
Donat
5.00
2500.00
500.00
5.50
2802.00
509.45
10.50
5302.00
504.95
38. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1496.00
498.67
5.00
2633.00
526.60
8.00
4129.00
516.13
39. Žaklina Jelača
Donat
5.00
2490.00
498.00
4.50
2202.00
489.33
9.50
4692.00
493.89
40. Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
7.50
3732.00
497.60
6.50
3551.00
546.31
14.00
7283.00
520.21
41. Katica Banić
Šubićevac
6.00
2949.00
491.50
6.00
3002.00
500.33
12.00
5951.00
495.92
42. Vanja Bobanović
Donat
3.00
1460.00
486.67
2.00
1066.00
533.00
5.00
2526.00
505.20
43. Sanja Zubčić
Donat
6.00
2888.00
481.33
4.00
1969.00
492.25
10.00
4857.00
485.70
44. Nives Grabovac
Donat
5.00
2349.00
469.80
3.50
1795.00
512.86
8.50
4144.00
487.53
45. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
3.00
1379.00
459.67
1.00
445.00
445.00
4.00
1824.00
456.00
46. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
4.50
2068.00
459.56
5.25
2510.00
478.10
9.75
4578.00
469.54
47. Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
3.50
1554.00
444.00
3.25
1460.00
449.23
6.75
3014.00
446.52
48. Zorka Barišić
Šubićevac
4.50
1893.00
420.67
0.50
202.00
404.00
5.00
2095.00
419.00

Danira Beer-Krnić
Šubićevac
2.00
1142.00
571.00
6.00
3130.00
521.67
8.00
4272.00
534.00
Ljubica Lisac
ŽKK Goranin
2.50
1267.00
506.80
2.00
1000.00
500.00
4.50
2267.00
503.78
Barbara Špelić
ŽKK Ogulin
1.00
506.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.00
506.00
506.00
Dorotea Močilac
Karlovac
3.00
1495.00
498.33
1.00
523.00
523.00
4.00
2018.00
504.50
Danijela Šagovac
Karlovac
2.00
996.00
498.00
3.00
1521.00
507.00
5.00
2517.00
503.40
Njuša Kardum
Donat
1.00
496.00
496.00
3.50
1788.00
510.86
4.50
2284.00
507.56
Irena Božičević
ŽKK Kupa
4.00
1977.00
494.25
7.00
3906.00
558.00
11.00
5883.00
534.82
Monika Milanović
2.50
1228.00
491.20
1.00
483.00
483.00
3.50
1711.00
488.86
Tamara Lipovšćak
Karlovac
2.00
975.00
487.50
3.25
1662.00
511.38
5.25
2637.00
502.29
Anamarija Marković
ŽKK Kupa
0.50
242.00
484.00
0.00
0.00
NaN
0.50
242.00
484.00
Antonela Opat
ŽKK Kupa
2.25
1087.00
483.11
1.00
558.00
558.00
3.25
1645.00
506.15
Ivanka Rebrović
ŽKK Ogulin
1.08
520.00
481.48
0.00
0.00
NaN
1.08
520.00
481.48
Hanna Kircher
Karlovac
2.00
949.00
474.50
0.00
0.00
NaN
2.00
949.00
474.50
Danijela Škalamera
Karlovac
2.00
940.00
470.00
1.00
480.00
480.00
3.00
1420.00
473.33
Ema Kanjer
ŽKK Goranin
1.00
468.00
468.00
2.00
949.00
474.50
3.00
1417.00
472.33
Petra Stipetić
ŽKK Ogulin
0.50
231.00
462.00
4.00
2133.00
533.25
4.50
2364.00
525.33
Ana Karas
ŽKK Ogulin
0.92
416.00
452.17
1.00
556.00
556.00
1.92
972.00
506.25
Katarina Čurilović
Karlovac
0.50
225.00
450.00
0.00
0.00
NaN
0.50
225.00
450.00
Mihaela Mudrovčić
ŽKK Gacka
0.50
201.00
402.00
0.00
0.00
NaN
0.50
201.00
402.00
Natali Weitzer-Butić
Donat
1.00
377.00
377.00
1.00
472.00
472.00
2.00
849.00
424.50

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Ogulin
9.0
19410
9050
28460
527.04
358
9.0
19837
9612
29449
545.35
262
18.0
39247
18662
57909
536.19
620
2. ŽKK Goranin
9.0
19268
8629
27897
516.61
486
9.0
18758
8446
27204
503.78
455
18.0
38026
17075
55101
510.19
941
3. ŽKK Kupa
9.0
19201
8667
27868
516.07
458
9.0
19863
9114
28977
536.61
387
18.0
39064
17781
56845
526.34
845
4. Karlovac
9.0
18975
8805
27780
514.44
424
9.0
19375
9479
28854
534.33
353
18.0
38350
18284
56634
524.39
777
5. Šubićevac
6.0
12553
5432
17985
499.58
373
6.0
11948
5322
17270
479.72
296
12.0
24501
10754
35255
489.65
669
6. Donat
6.0
12345
5412
17757
493.25
406
6.0
12704
5848
18552
515.33
300
12.0
25049
11260
36309
504.29
706
7. ŽKK Gacka
6.0
12298
5288
17586
488.50
392
6.0
12627
5301
17928
498.00
438
12.0
24925
10589
35514
493.25
830

(Prosjek lige: 510.88 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Klek 9 523.09 545.35 525.32 534.22 Karlovac 3285 547.50 Jadranka Meglajec 614
Mocire 6 526.86 515.33 525.21 521.10 ŽKK Kupa 3333 555.50 Jadranka Meglajec 581
Azelija 9 519.46 536.61 521.18 528.04 ŽKK Ogulin 3219 536.50 Barbara Žilić 599
Dom HV Zrinski 9 507.31 534.33 510.02 520.82 ŽKK Ogulin 3244 540.67 Jadranka Meglajec 572
Gradska kuglana Ot 6 503.83 498.00 503.00 500.92 ŽKK Ogulin 3150 525.00 Marija Neralić 593
GSC Delnice 9 497.41 503.78 498.04 500.59 ŽKK Ogulin 3159 526.50 Barbara Žilić 552
Šubićevac 6 490.97 507.94 493.40 499.21 Karlovac 3035 505.83 Barbara Žilić 533
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više