Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Novska
Novska
10 10 0 0 20 66.0 14.0
2. Đurđenovac
Đurđenovac
10 8 1 1 17 62.0 18.0
3. Lepoglava
Lepoglava
10 6 0 4 12 39.0 41.0
4. Zabok
Zabok
10 5 1 4 11 43.0 37.0
5. Zrinski-Pivovara
Osijek
10 5 1 4 11 40.0 40.0
6. Fortuna
Đakovo
10 5 0 5 10 40.0 40.0
7. Obrtnik Torbar
Zagreb
10 5 0 5 10 39.0 41.0
8. Slavonac
Bukovlje
10 3 1 6 7 35.0 45.0
9. Belišće
Belišće
10 3 0 7 6 30.0 50.0
10. Pakrac-Papuk
Pakrac
10 1 2 7 4 24.0 56.0
11. Vodovod GV
Vukovar
10 1 0 9 2 22.0 58.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3292 : 3218) 11.09.2021 17:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
1 2 Vodovod GV Pakrac-Papuk Borovo naselje
1-4
8.0 : 0.0 (3214 : 3058) 11.09.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
1 3 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3379 : 3218) 11.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
1 4 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3382 : 3339) 11.09.2021 15:00 Ivan Perković, B
Tomislav Liović, A
| | |
1 5 Novska Đurđenovac Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3394 : 3373) 11.09.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
2 6 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3266 : 3326) 18.09.2021 15:00 Gordana Senta, A
Petar Filipčić, A
| | |
2 7 Belišće Novska Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3308 : 3451) 18.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
2 8 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3365 : 3246) 16.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
2 9 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3138) 18.09.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
2 10 Zrinski-Pivovara Vodovod GV Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3257 : 3150) 18.09.2021 18:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
3 11 Vodovod GV Obrtnik Torbar Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3128 : 3191) 25.09.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
| | |
3 12 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3302 : 3237) 25.09.2021 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
3 13 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3348 : 3088) 25.09.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
3 14 Novska Slavonac Gradska kuglana No
1-4
8.0 : 0.0 (3375 : 3213) 25.09.2021 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
3 15 Đurđenovac Belišće Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3635 : 3440) 25.09.2021 16:30 Zorica Todić, B
Jasmin Tatar, C
| | |
4 16 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3343 : 3122) 02.10.2021 15:00 Gordana Senta, A
Luka Bakić, D
| | |
4 17 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3223 : 3262) 02.10.2021 14:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
4 18 Zabok Novska ZIVT
1-4
3.0 : 5.0 (3324 : 3356) 02.10.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
4 19 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3185 : 3244) 27.09.2021 19:00 Srećko Vuka, A
Marina Matković, B
| | |
4 20 Vodovod GV Lepoglava Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3167 : 3218) 02.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
5 21 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3292 : 2805) 09.10.2021 17:00 Tomislav Peršić, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
5 22 Fortuna Vodovod GV Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3413 : 3173) 09.10.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 23 Novska Pakrac-Papuk Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3317 : 3199) 09.10.2021 14:00 Željko Vacula, A
Željka Babić, B
| | |
5 24 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
8.0 : 0.0 (3783 : 3219) 09.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
5 25 Belišće Slavonac Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3272 : 3286) 09.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
6 26 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3281 : 3205) 16.10.2021 15:00 Nikola Filipović, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
6 27 Zabok Belišće ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3349 : 3141) 16.10.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Robert Sekušak, A
| | |
6 28 Đurđenovac Pakrac-Papuk Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3543 : 3300) 14.10.2021 17:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 29 Zrinski-Pivovara Novska Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3132 : 3307) 16.10.2021 18:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
6 30 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3289 : 3104) 16.10.2021 17:00 Nenad Perši, A
Igor Maček, B
| | |
7 31 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3348 : 3211) 23.10.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 32 Novska Vodovod GV Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3300 : 3094) 23.10.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Darko Kasumović, B
| | |
7 33 Đurđenovac Zrinski-Pivovara Sportski centar
1-4
8.0 : 0.0 (3759 : 3379) 23.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 34 Belišće Pakrac-Papuk Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3397 : 3321) 23.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
7 35 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3146 : 3163) 23.10.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, C
| | |
8 36 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3331 : 3263) 30.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 37 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3220 : 3387) 30.10.2021 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
8 38 Zrinski-Pivovara Belišće Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3263 : 3161) 30.10.2021 18:00 Željko Hidek, A
Matija Tutnjević, B
| | |
8 39 Vodovod GV Đurđenovac Borovo naselje
1-4
1.0 : 7.0 (3148 : 3274) 30.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
8 40 Lepoglava Novska Drava
1-6
0.0 : 8.0 (3310 : 3490) 30.10.2021 17:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
9 41 Novska Fortuna Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3472 : 3221) 06.11.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Goran Filipović, A
| | |
9 42 Đurđenovac Lepoglava Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3573 : 3436) 06.11.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
9 43 Belišće Vodovod GV Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3309 : 3114) 06.11.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
9 44 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3356 : 3358) 06.11.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Helena Marić, B
| | |
9 45 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
4.0 : 4.0 (3193 : 3204) 06.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
10 46 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3392 : 3112) 27.11.2021 12:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 47 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3254 : 3139) 13.11.2021 18:00 Željko Hidek, A
Hrvoje Horžitzky, C
| | |
10 48 Vodovod GV Slavonac Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3192 : 3284) 13.11.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
10 49 Lepoglava Belišće Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3352 : 3197) 13.11.2021 17:00 Nenad Perši, A
Antonija Milak, B
| | |
10 50 Fortuna Đurđenovac Fortuna
1-4
1.0 : 7.0 (3345 : 3528) 13.11.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
11 51 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
8.0 : 0.0 (3480 : 3153) 20.11.2021 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
11 52 Belišće Fortuna Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3432 : 3401) 20.11.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
11 53 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3239 : 3258) 20.11.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Helena Marić, B
| | |
11 54 Zabok Vodovod GV ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3315 : 3135) 20.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
11 55 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3288 : 3301) 20.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
12 56 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
12 57 Pakrac-Papuk Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
15.01.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
12 58 Lepoglava Zabok Drava
1-6
15.01.2022 17:00 | | |
12 59 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
15.01.2022 14:30 | | |
12 60 Đurđenovac Novska Sportski centar
1-4
15.01.2022 16:30 | | |
13 61 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
22.01.2022 16:30 | | |
13 62 Novska Belišće Gradska kuglana No
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
13 63 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
22.01.2022 15:00 | | |
13 64 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
22.01.2022 17:00 | | |
13 65 Vodovod GV Zrinski-Pivovara Borovo naselje
1-4
22.01.2022 16:30 | | |
14 66 Obrtnik Torbar Vodovod GV Zagreb
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
14 67 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
14 68 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
14 69 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
29.01.2022 14:30 | | |
14 70 Belišće Đurđenovac Belišće
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 71 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 72 Đurđenovac Slavonac Sportski centar
1-4
05.02.2022 16:30 | | |
15 73 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
15 74 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
05.02.2022 15:00 | | |
15 75 Lepoglava Vodovod GV Drava
1-6
05.02.2022 17:00 | | |
16 76 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
16 77 Vodovod GV Fortuna Borovo naselje
1-4
12.02.2022 16:30 | | |
16 78 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
16 79 Zabok Đurđenovac ZIVT
1-4
12.02.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
16 80 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
12.02.2022 14:30 | | |
17 81 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 14:30 | | |
17 82 Belišće Zabok Belišće
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 83 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 84 Novska Zrinski-Pivovara Gradska kuglana No
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
17 85 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
18 86 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
18 87 Vodovod GV Novska Borovo naselje
1-4
26.02.2022 16:30 | | |
18 88 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
18 89 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
18 90 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
26.02.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
19 91 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
05.03.2022 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
19 92 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
05.03.2022 14:30 | | |
19 93 Belišće Zrinski-Pivovara Belišće
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 94 Đurđenovac Vodovod GV Sportski centar
1-4
05.03.2022 16:30 | | |
19 95 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
05.03.2022 14:00 | | |
20 96 Fortuna Novska Fortuna
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
20 97 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
12.03.2022 17:00 | | |
20 98 Vodovod GV Belišće Borovo naselje
1-4
12.03.2022 16:30 | | |
20 99 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
12.03.2022 18:00 | | |
20 100 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
21 101 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
19.03.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
21 102 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
19.03.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
21 103 Slavonac Vodovod GV SRC Vijuš
5-8
19.03.2022 14:30 | | |
21 104 Belišće Lepoglava Belišće
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 105 Đurđenovac Fortuna Sportski centar
1-4
19.03.2022 16:30 | | |
22 106 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
22 107 Fortuna Belišće Fortuna
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
22 108 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
26.03.2022 17:00 | | |
22 109 Vodovod GV Zabok Borovo naselje
1-4
26.03.2022 16:30 | | |
22 110 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
4.00
2348
580.83
2928.83
585.77
2. Davor Rončević
Đurđenovac
5.00
2878
633.40
3511.40
585.23
3. Igor Šarkezi
Đurđenovac
4.76
2730
623.40
3353.40
582.19
4. Branko Crnogorac
Novska
4.00
2325
567.50
2892.50
578.50
5. Dražen Posavec
Lepoglava
5.00
2873
579.00
3452.00
575.33
6. Dario Domnjak
Đurđenovac
4.00
2259
595.75
2854.75
570.95
7. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
6.00
3408
579.33
3987.33
569.62
8. Domagoj Tušim
Novska
4.00
2280
565.40
2845.40
569.08
9. Marko Hećimović
Novska
4.00
2268
572.20
2840.20
568.04
10. Igor Koričić
Đurđenovac
5.00
2810
593.20
3403.20
567.20
11. Jasmin Ramić
Novska
4.00
2270
564.40
2834.40
566.88
12. Ivan Bartulović
Belišće
5.00
2813
584.00
3397.00
566.17
13. Darko Živić
Fortuna
4.00
2224
603.75
2827.75
565.55
14. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
5.00
2804
574.40
3378.40
563.07
15. Ivica Brozović
Novska
3.00
1683
567.40
2250.40
562.60
16. Zlatko Valić
Slavonac
6.00
3379
541.50
3920.50
560.07
17. Filip Sedlar
Zabok
4.00
2218
569.67
2787.67
557.53
18. Ivan Pušić
Đurđenovac
4.00
2197
588.63
2785.63
557.13
19. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
4.00
2236
537.33
2773.33
554.67
20. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
4.00
2214
556.00
2770.00
554.00
21. Zlatko Erceg
Fortuna
5.00
2746
573.33
3319.33
553.22
22. Toni Ljubić
Zabok
4.00
2201
561.67
2762.67
552.53
23. Hrvoje Crnojević
Novska
3.00
1642
564.00
2206.00
551.50
24. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.00
2165
592.00
2757.00
551.40
25. Martin Huis
Zabok
4.00
2200
546.83
2746.83
549.37
26. Marko Liović
Slavonac
6.00
3296
547.71
3843.71
549.10
27. Sven Finger
Zabok
3.00
1646
544.00
2190.00
547.50
28. Josip Rukavina
Fortuna
5.00
2732
547.40
3279.40
546.57
29. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
6.00
3257
566.33
3823.33
546.19
30. Marinko Andrić
Belišće
4.00
2159
570.00
2729.00
545.80
31. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
4.00
2154
566.20
2720.20
544.04
32. Marko Vidaković
Slavonac
5.00
2708
532.75
3240.75
540.13
33. Igor Gal
Lepoglava
4.00
2161
538.39
2699.39
539.88
34. Bojan Barač
Lepoglava
5.00
2704
528.91
3232.91
538.82
35. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
4.00
2160
528.60
2688.60
537.72
36. Duško Medić
Zabok
4.00
2118
568.67
2686.67
537.33
37. Vinko Raspudić
Fortuna
5.00
2660
552.75
3212.75
535.46
38. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
5.00
2661
542.00
3203.00
533.83
39. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
5.00
2616
566.00
3182.00
530.33
40. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
4.00
2136
515.43
2651.43
530.29
41. Darko Mikolin
Belišće
4.00
2129
520.07
2649.07
529.81
42. Anto Ivančić
Vodovod GV
4.50
2368
537.80
2905.80
528.33
43. Matko Škondro
Pakrac-Papuk
7.00
3708
514.00
4222.00
527.75
44. Mario Farkaš
Vodovod GV
4.50
2402
500.00
2902.00
527.64
45. Dario Đumić
Vodovod GV
4.00
2101
520.67
2621.67
524.33
46. Dragan Higl
Vodovod GV
4.50
2357
520.92
2877.92
523.26

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
4.00
2348.00
587.00
6.00
3485.00
580.83
10.00
5833.00
583.30
2. Branko Crnogorac
Novska
4.00
2325.00
581.25
6.00
3405.00
567.50
10.00
5730.00
573.00
3. Davor Rončević
Đurđenovac
5.00
2878.00
575.60
5.00
3167.00
633.40
10.00
6045.00
604.50
4. Dražen Posavec
Lepoglava
5.00
2873.00
574.60
5.00
2895.00
579.00
10.00
5768.00
576.80
5. Igor Šarkezi
Đurđenovac
4.76
2730.00
573.53
5.00
3117.00
623.40
9.76
5847.00
599.08
6. Domagoj Tušim
Novska
4.00
2280.00
570.00
5.00
2827.00
565.40
9.00
5107.00
567.44
7. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
6.00
3408.00
568.00
3.00
1738.00
579.33
9.00
5146.00
571.78
8. Jasmin Ramić
Novska
4.00
2270.00
567.50
5.00
2822.00
564.40
9.00
5092.00
565.78
9. Marko Hećimović
Novska
4.00
2268.00
567.00
5.00
2861.00
572.20
9.00
5129.00
569.89
10. Tomislav Čačić
Đurđenovac
3.00
1695.00
565.00
5.00
3144.00
628.80
8.00
4839.00
604.88
11. Dario Domnjak
Đurđenovac
4.00
2259.00
564.75
4.00
2383.00
595.75
8.00
4642.00
580.25
12. Igor Matić
Belišće
3.72
2099.00
564.25
3.00
1773.00
591.00
6.72
3872.00
576.19
13. Zlatko Valić
Slavonac
6.00
3379.00
563.17
2.00
1083.00
541.50
8.00
4462.00
557.75
14. Ivan Bartulović
Belišće
5.00
2813.00
562.60
5.00
2920.00
584.00
10.00
5733.00
573.30
15. Igor Koričić
Đurđenovac
5.00
2810.00
562.00
5.00
2966.00
593.20
10.00
5776.00
577.60
16. Ivica Brozović
Novska
3.00
1683.00
561.00
5.00
2837.00
567.40
8.00
4520.00
565.00
17. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
5.00
2804.00
560.80
5.00
2872.00
574.40
10.00
5676.00
567.60
18. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
4.00
2236.00
559.00
6.00
3224.00
537.33
10.00
5460.00
546.00
19. Stipan Liović
Slavonac
4.00
2229.00
557.25
2.00
1134.00
567.00
6.00
3363.00
560.50
20. Darko Živić
Fortuna
4.00
2224.00
556.00
4.00
2415.00
603.75
8.00
4639.00
579.88
21. Filip Sedlar
Zabok
4.00
2218.00
554.50
6.00
3418.00
569.67
10.00
5636.00
563.60
22. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
4.00
2214.00
553.50
6.00
3336.00
556.00
10.00
5550.00
555.00
23. Toni Ljubić
Zabok
4.00
2201.00
550.25
6.00
3370.00
561.67
10.00
5571.00
557.10
24. Martin Huis
Zabok
4.00
2200.00
550.00
6.00
3281.00
546.83
10.00
5481.00
548.10
25. Igor Jukić
Fortuna
3.00
1649.00
549.67
5.00
2895.00
579.00
8.00
4544.00
568.00
26. Marko Liović
Slavonac
6.00
3296.00
549.33
3.50
1917.00
547.71
9.50
5213.00
548.74
27. Ivan Pušić
Đurđenovac
4.00
2197.00
549.25
4.75
2796.00
588.63
8.75
4993.00
570.63
28. Zlatko Erceg
Fortuna
5.00
2746.00
549.20
3.00
1720.00
573.33
8.00
4466.00
558.25
29. Sven Finger
Zabok
3.00
1646.00
548.67
5.00
2720.00
544.00
8.00
4366.00
545.75
30. Hrvoje Crnojević
Novska
3.00
1642.00
547.33
3.00
1692.00
564.00
6.00
3334.00
555.67
31. Berislav Milojević
Zrinski-Pivovara
2.00
1093.00
546.50
5.00
2733.00
546.60
7.00
3826.00
546.57
32. Josip Rukavina
Fortuna
5.00
2732.00
546.40
5.00
2737.00
547.40
10.00
5469.00
546.90
33. Ivan Holjevac
Slavonac
4.52
2459.00
544.03
1.00
523.00
523.00
5.52
2982.00
540.22
34. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
6.00
3257.00
542.83
3.00
1699.00
566.33
9.00
4956.00
550.67
35. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
2.25
1221.00
542.67
4.00
2042.00
510.50
6.25
3263.00
522.08
36. Marko Vidaković
Slavonac
5.00
2708.00
541.60
4.00
2131.00
532.75
9.00
4839.00
537.67
37. Bernardo Kalauz
Lepoglava
4.00
2165.00
541.25
5.00
2960.00
592.00
9.00
5125.00
569.44
38. Bojan Barač
Lepoglava
5.00
2704.00
540.80
4.22
2232.00
528.91
9.22
4936.00
535.36
39. Igor Gal
Lepoglava
4.00
2161.00
540.25
4.22
2272.00
538.39
8.22
4433.00
539.29
40. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
4.00
2160.00
540.00
5.00
2643.00
528.60
9.00
4803.00
533.67
41. Marinko Andrić
Belišće
4.00
2159.00
539.75
5.00
2850.00
570.00
9.00
5009.00
556.56
42. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
4.00
2154.00
538.50
5.00
2831.00
566.20
9.00
4985.00
553.89
43. Ljubomir Takalić
Belišće
3.00
1613.00
537.67
4.50
2495.00
554.44
7.50
4108.00
547.73
44. Zvonimir Jurišić
Slavonac
3.48
1867.00
536.49
1.50
846.00
564.00
4.98
2713.00
544.78
45. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
4.00
2136.00
534.00
1.75
902.00
515.43
5.75
3038.00
528.35
46. Mario Farkaš
Vodovod GV
4.50
2402.00
533.78
1.50
750.00
500.00
6.00
3152.00
525.33
47. Darko Mikolin
Belišće
4.00
2129.00
532.25
3.04
1581.00
520.07
7.04
3710.00
526.99
48. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
5.00
2661.00
532.20
5.00
2710.00
542.00
10.00
5371.00
537.10
49. Vinko Raspudić
Fortuna
5.00
2660.00
532.00
4.00
2211.00
552.75
9.00
4871.00
541.22
50. Ivan Kljajić
Vodovod GV
2.50
1330.00
532.00
3.00
1585.00
528.33
5.50
2915.00
530.00
51. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
3.87
2056.00
531.27
3.78
1982.00
524.34
7.65
4038.00
527.84
52. Sven Marić
Slavonac
3.00
1591.00
530.33
3.00
1654.00
551.33
6.00
3245.00
540.83
53. Matko Škondro
Pakrac-Papuk
7.00
3708.00
529.71
2.50
1285.00
514.00
9.50
4993.00
525.58
54. Duško Medić
Zabok
4.00
2118.00
529.50
6.00
3412.00
568.67
10.00
5530.00
553.00
55. Anto Ivančić
Vodovod GV
4.50
2368.00
526.22
5.00
2689.00
537.80
9.50
5057.00
532.32
56. Dragan Ćališ
Fortuna
3.00
1578.00
526.00
3.00
1614.00
538.00
6.00
3192.00
532.00
57. Dario Đumić
Vodovod GV
4.00
2101.00
525.25
4.50
2343.00
520.67
8.50
4444.00
522.82
58. Dragan Higl
Vodovod GV
4.50
2357.00
523.78
3.25
1693.00
520.92
7.75
4050.00
522.58
59. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
5.00
2616.00
523.20
4.00
2264.00
566.00
9.00
4880.00
542.22
60. Ivan Vučković
Vodovod GV
3.00
1567.00
522.33
5.00
2664.00
532.80
8.00
4231.00
528.88
61. Branko Grandić
Đurđenovac
3.50
1819.00
519.71
1.00
569.00
569.00
4.50
2388.00
530.67
62. Franjo Orak
Belišće
2.50
1299.00
519.60
0.96
517.00
538.54
3.46
1816.00
524.86
63. Jurica Smontara
Lepoglava
3.78
1960.00
518.52
4.00
2203.00
550.75
7.78
4163.00
535.09
64. Stevan Kaman
Vodovod GV
3.50
1812.00
517.71
5.00
2666.00
533.20
8.50
4478.00
526.82
65. Mladen Zovak
Belišće
3.28
1694.00
516.46
4.07
2132.00
523.83
7.35
3826.00
520.54
66. Darko Major
Pakrac-Papuk
4.25
2188.00
514.82
1.75
961.00
549.14
6.00
3149.00
524.83
67. Zdenko Sumarev
Belišće
2.97
1517.00
510.77
4.43
2450.00
553.05
7.40
3967.00
536.08
68. Željko Major
Pakrac-Papuk
4.50
2292.00
509.33
2.00
994.00
497.00
6.50
3286.00
505.54
69. Niko Kalvi
Pakrac-Papuk
3.50
1776.00
507.43
1.41
713.00
505.67
4.91
2489.00
506.92
70. Đuro Gregurević
Vodovod GV
3.25
1629.00
501.23
2.75
1459.00
530.55
6.00
3088.00
514.67

Uroš Ramić
Novska
1.00
602.00
602.00
3.00
1804.00
601.33
4.00
2406.00
601.50
Mirko Žuliček
Lepoglava
1.00
596.00
596.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1119.00
559.50
Nikola Dubovečak
Lepoglava
1.00
575.00
575.00
1.78
925.00
519.66
2.78
1500.00
539.57
Robert De Zan
Pakrac-Papuk
1.00
571.00
571.00
1.74
982.00
564.37
2.74
1553.00
566.79
Luka Ulić
Slavonac
1.25
705.00
564.00
1.00
520.00
520.00
2.25
1225.00
544.44
Budimir Dragojević
Fortuna
2.00
1113.00
556.50
2.00
1085.00
542.50
4.00
2198.00
549.50
Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.75
967.00
552.57
0.00
0.00
NaN
1.75
967.00
552.57
Vlado Tomas
Zrinski-Pivovara
1.75
965.00
551.43
0.50
221.00
442.00
2.25
1186.00
527.11
Bernard Škaro
Zrinski-Pivovara
1.00
550.00
550.00
1.75
860.00
491.43
2.75
1410.00
512.73
Ivan Šumečki
Lepoglava
0.75
410.00
546.67
0.00
0.00
NaN
0.75
410.00
546.67
Robert Marić
Slavonac
1.75
954.00
545.14
3.00
1594.00
531.33
4.75
2548.00
536.42
Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
3.00
1628.00
542.67
1.09
556.00
510.09
4.09
2184.00
533.99
Antun Grabovac
Slavonac
0.25
135.00
540.00
1.00
502.00
502.00
1.25
637.00
509.60
Stefan Zukanović
Novska
1.00
534.00
534.00
1.00
468.00
468.00
2.00
1002.00
501.00
Danijel Rončević
Đurđenovac
0.24
127.00
529.17
0.00
0.00
NaN
0.24
127.00
529.17
Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar
2.00
1055.00
527.50
1.25
669.00
535.20
3.25
1724.00
530.46
Hrvoje Živković
Fortuna
2.00
1053.00
526.50
3.00
1659.00
553.00
5.00
2712.00
542.40
Anto Kovač
Slavonac
0.75
391.00
521.33
2.00
1060.00
530.00
2.75
1451.00
527.64
Igor Major
Pakrac-Papuk
1.75
904.00
516.57
1.00
562.00
562.00
2.75
1466.00
533.09
Josip Blažek
Obrtnik Torbar
2.00
1027.00
513.50
4.00
2214.00
553.50
6.00
3241.00
540.17
Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar
1.00
513.00
513.00
0.00
0.00
NaN
1.00
513.00
513.00
Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
1.00
512.00
512.00
2.00
1055.00
527.50
3.00
1567.00
522.33
Filip Domnjak
Đurđenovac
0.50
248.00
496.00
0.25
151.00
604.00
0.75
399.00
532.00
Lovro Grljač
Zabok
1.25
620.00
496.00
1.00
523.00
523.00
2.25
1143.00
508.00
Stjepan Špac
Lepoglava
1.00
495.00
495.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1048.00
524.00
Bruno Pavrlišak
Zabok
1.75
860.00
491.43
1.00
520.00
520.00
2.75
1380.00
501.82
Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk
3.25
1583.00
487.08
0.00
0.00
NaN
3.25
1583.00
487.08
Darko Melman
Belišće
1.53
738.00
482.35
0.00
0.00
NaN
1.53
738.00
482.35
Marko Majstorović
Zabok
1.53
716.00
467.97
1.00
529.00
529.00
2.53
1245.00
492.09
Mihael Dubovečak
Lepoglava
0.38
176.00
463.16
0.00
0.00
NaN
0.38
176.00
463.16
Zoran Ljubić
Fortuna
1.00
461.00
461.00
1.00
500.00
500.00
2.00
961.00
480.50
Željko Kos
Lepoglava
0.22
97.00
440.91
0.00
0.00
NaN
0.22
97.00
440.91
Božidar Mihelić
Zabok
0.47
205.00
436.17
4.00
2152.00
538.00
4.47
2357.00
527.29
Nikola Baranj
Vodovod GV
0.25
100.00
400.00
0.00
0.00
NaN
0.25
100.00
400.00
Antun Štimac
Obrtnik Torbar
1.00
100.00
100.00
1.00
556.00
556.00
2.00
656.00
328.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Novska
4.0
8923
4681
13604
566.83
56
6.0
13265
7073
20338
564.94
82
10.0
22188
11754
33942
565.70
138
2. Đurđenovac
5.0
11036
5727
16763
558.77
74
5.0
11846
6447
18293
609.77
34
10.0
22882
12174
35056
584.27
108
3. Zrinski-Pivovara
4.0
8874
4401
13275
553.13
104
6.0
13005
6378
19383
538.42
165
10.0
21879
10779
32658
544.30
269
4. Slavonac
6.0
13107
6607
19714
547.61
136
4.0
8607
4357
12964
540.17
78
10.0
21714
10964
32678
544.63
214
5. Lepoglava
5.0
10805
5463
16268
542.27
129
5.0
10925
5620
16545
551.50
112
10.0
21730
11083
32813
546.88
241
6. Fortuna
5.0
10811
5405
16216
540.53
137
5.0
11228
5608
16836
561.20
119
10.0
22039
11013
33052
550.87
256
7. Belišće
5.0
10788
5273
16061
535.37
174
5.0
11177
5541
16718
557.27
142
10.0
21965
10814
32779
546.32
316
8. Zabok
4.0
8673
4111
12784
532.67
131
6.0
13233
6692
19925
553.47
125
10.0
21906
10803
32709
545.15
256
9. Pakrac-Papuk
7.0
15184
7098
22282
530.52
262
3.0
6543
3193
9736
540.89
95
10.0
21727
10291
32018
533.63
357
10. Vodovod GV
5.0
10575
5091
15666
522.20
187
5.0
10769
5080
15849
528.30
169
10.0
21344
10171
31515
525.25
356
11. Obrtnik Torbar
5.0
10537
5041
15578
519.27
115
5.0
10979
5634
16613
553.77
78
10.0
21516
10675
32191
536.52
193
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više