Pregled svih liga

Rijeka

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Kuglački klub Rijeka
Adresa: Podpinjol 2, 51 000 Rijeka
Email: slavica.mjuranic@gmail.com ; src-mlaka@rijekasport.hr

Kuglana: SRC Mlaka   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 12:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Drago Jurišić 091 5779607 src-mlaka@rijekasport.hr
Odgovorna osoba Slavica Juranić 0994628222 slavica.mjuranic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Matea Juričić
110287
110287
8.0
9.0
7.5
7.0
26.0
29.0
9.0
8.0
373.25
371.44
211.38
215.67
584.63
587.11
2. Ivana Juričić
110286
110286
7.0
8.0
4.0
3.5
11.0
16.0
18.0
18.0
356.0
370.75
181.71
178.13
537.71
548.88
3. Anamarija Antonić
110627
110627
7.0
8.0
4.0
4.0
13.0
16.5
32.0
20.0
365.0
363.75
171.71
182.88
536.71
546.63
4. Ana Grčić
110365
110365
8.0
9.0
2.0
6.0
9.5
21.0
40.0
18.0
351.38
356.11
176.88
197.33
528.25
553.44
5. Gordana Balent
110301
110301
6.0
8.0
1.0
4.0
7.5
16.0
38.0
40.0
350.17
364.0
175.67
168.38
525.83
532.38
6. Sanja Gizdulić
110647
110647
6.25
8.5
0.0
7.0
4.5
15.0
40.0
34.0
352.16
359.76
169.76
176.12
521.92
535.88
7. Lorena Kamber
110408
110408
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
376.0
136.0
512.0
8. Dunja Mikulić
110648
110648
5.0
2.5
0.0
0.0
5.0
3.0
34.0
11.0
340.0
355.2
157.4
173.2
497.4
528.4
9. Ema Tomašić
110415
110415
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0
0.0
310.0
140.0
450.0
10. Ana Jularić
110789
110789
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
6.0

381.0

177.0

558.0
BEZ NASTUPA
1. Tatjana Bebić
110093
110093
2. Franka Berić
110278
110278
3. Ana Bradetić
110279
110279
4. Višnja Glavan
110282
110282
5. Sara Golik
110728
110728
6. Slavica Juranić
110285
110285
7. Hanna Kircher
110288
110288
8. Biserka Perman
110097
110097
9. Andrea Sprečkić
110294
110294
10. Dina Tomašić
110297
110297
11. Vivien Trubić
110298
110298
12. Sanja Vlček
110299
110299
13. Sanja Weitzer
110300
110300
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3423 : 3246) 12.09.2020 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3323 : 3296) 19.09.2020 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 14 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
5.5 : 2.5 (3112 : 3019) 26.09.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
4 17 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3316 : 3297) 10.10.2020 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 25 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3083) 17.10.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Helena Bolić, B
| | |
6 26 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3215 : 3225) 24.10.2020 15:00 Dragan Glajh, A
Pajo Raužan, B
| | |
7 35 Rijeka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
6.5 : 1.5 (3306 : 3108) 07.11.2020 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
8 37 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3486 : 3395) 14.11.2020 11:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 44 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3344 : 3268) 30.01.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
10 48 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
3.0 : 5.0 (3382 : 3417) 06.02.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
11 53 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3379 : 3224) 13.02.2021 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
12 59 Rijeka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3248 : 3182) 20.02.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
13 62 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3159 : 3189) 27.02.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
14 70 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3280 : 3252) 13.03.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
15 71 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3261 : 3230) 20.03.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3319 : 3300) 27.03.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Milan Neralić, B
| | |
17 82 Rijeka Admiral SRC Mlaka
1-4
4.0 : 4.0 (3262 : 3256) 10.04.2021 11:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
18 89 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
17.04.2021 12:00 Paško Dragičević, A
Elda Sinovčić, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više