Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Dubravčan
Donja Dubrava
Koprivnica
Koprivnica
Lepoglava II
Lepoglava
Obrtnik 2011
Varaždin
Prosvjetar
Čakovec
Zanatlija Čk
Čakovec
Željezničar Čk II
Čakovec
Željezničar Kc
Koprivnica
Željezničar Vž
Varaždin

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
26.09.2021 15:00 | | |
1 2 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
24.09.2021 18:30 | | |
1 3 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
24.09.2021 19:00 | | |
1 4 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
25.09.2021 17:00 | | |
2 5 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
03.10.2021 10:00 | | |
2 6 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
01.10.2021 20:00 | | |
2 7 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
01.10.2021 18:00 | | |
2 8 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
03.10.2021 15:00 | | |
3 9 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
08.10.2021 18:30 | | |
3 10 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
08.10.2021 18:00 | | |
3 11 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
08.10.2021 19:00 | | |
3 12 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
10.10.2021 10:00 | | |
4 13 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
17.10.2021 10:00 | | |
4 14 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
15.10.2021 18:00 | | |
4 15 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
17.10.2021 15:00 | | |
4 16 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
15.10.2021 18:30 | | |
5 17 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
22.10.2021 18:00 | | |
5 18 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
22.10.2021 19:00 | | |
5 19 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
5 20 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
24.10.2021 10:00 | | |
6 21 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
29.10.2021 18:00 | | |
6 22 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
31.10.2021 15:00 | | |
6 23 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
29.10.2021 18:30 | | |
6 24 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
29.10.2021 18:00 | | |
7 25 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
05.11.2021 19:00 | | |
7 26 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
7 27 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
07.11.2021 10:00 | | |
7 28 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
05.11.2021 20:00 | | |
8 29 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
14.11.2021 10:00 | | |
8 30 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
12.11.2021 18:30 | | |
8 31 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
12.11.2021 18:00 | | |
8 32 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
12.11.2021 19:00 | | |
9 33 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
9 34 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
21.11.2021 10:00 | | |
9 35 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
19.11.2021 20:00 | | |
9 36 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
19.11.2021 18:00 | | |
10 37 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
10 38 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
14.01.2022 18:00 | | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
14.01.2022 20:00 | | |
10 40 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
11 41 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
23.01.2022 10:00 | | |
11 42 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
11 43 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
21.01.2022 18:00 | | |
11 44 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
21.01.2022 18:30 | | |
12 45 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
30.01.2022 10:00 | | |
12 46 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
30.01.2022 15:00 | | |
12 47 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
12 48 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
28.01.2022 20:00 | | |
13 49 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
13 50 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 51 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
04.02.2022 19:00 | | |
13 52 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.02.2022 18:00 | | |
14 53 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
13.02.2022 10:00 | | |
14 54 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
11.02.2022 18:30 | | |
14 55 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
14 56 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
15 57 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
15 58 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
20.02.2022 10:00 | | |
15 59 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 60 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
18.02.2022 19:00 | | |
16 61 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
27.02.2022 10:00 | | |
16 62 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
25.02.2022 18:00 | | |
16 63 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
25.02.2022 18:30 | | |
16 64 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
17 65 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
17 66 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
17 67 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
06.03.2022 10:00 | | |
17 68 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
18 69 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
13.03.2022 10:00 | | |
18 70 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.03.2022 19:00 | | |
18 71 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
11.03.2022 18:00 | | |
18 72 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
13.03.2022 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više