Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Čk II
Čakovec
8 8 0 0 16 51.5 12.5
2. Željezničar Vž
Varaždin
8 6 0 2 12 39.0 25.0
3. Prosvjetar
Čakovec
8 4 2 2 10 37.0 27.0
4. Dubravčan
Donja Dubrava
8 5 0 3 10 33.5 30.5
5. Zanatlija Čk
Čakovec
8 4 1 3 9 33.0 31.0
6. Željezničar Kc
Koprivnica
8 3 0 5 6 28.5 35.5
7. Koprivnica
Koprivnica
8 2 1 5 5 26.5 37.5
8. Obrtnik 2011
Varaždin
8 1 0 7 2 20.0 44.0
9. Lepoglava II
Lepoglava
8 1 0 7 2 19.0 45.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3035 : 2950) 26.09.2021 15:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
1 2 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3106 : 3127) 24.09.2021 18:30 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
1 3 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3148 : 2987) 24.09.2021 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
1 4 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3130 : 3111) 25.09.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
2 5 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3070 : 3114) 03.10.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3122 : 3165) 01.10.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
2 7 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3096) 01.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
2 8 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3056 : 3112) 03.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
3 9 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3216 : 3117) 08.10.2021 18:30 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
3 10 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3066 : 3181) 08.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Josip Rožmarić, B
| | |
3 11 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3231 : 3160) 08.10.2021 19:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
3 12 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3180 : 3053) 05.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 13 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3239 : 3148) 17.10.2021 10:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
4 14 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3193) 13.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
4 15 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3031 : 3300) 17.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
4 16 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3237 : 3096) 15.10.2021 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
5 17 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3125 : 2920) 22.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
5 18 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3234 : 3203) 12.10.2021 19:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
5 19 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3124) 23.10.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
5 20 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3189 : 3162) 24.10.2021 10:00 Zdravko Vučić, B
Siniša Brez, B
| | |
6 21 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3108 : 2942) 29.10.2021 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
6 22 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3141 : 3018) 31.10.2021 15:00 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
6 23 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3213 : 3079) 29.10.2021 18:30 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
6 24 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3206) 29.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, D
| | |
7 25 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3248 : 3090) 05.11.2021 19:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
7 26 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3131 : 3064) 06.11.2021 17:00 Zvonimir Turk, B
| | |
7 27 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3058 : 3096) 07.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Valentina Gal, A
| | |
7 28 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3153 : 3053) 05.11.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
8 29 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3016 : 3067) 14.11.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Goran Peršić, A
| | |
8 30 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3250 : 3042) 12.11.2021 18:30 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
8 31 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3273 : 3014) 12.11.2021 18:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
8 32 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3258 : 3122) 12.11.2021 19:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
9 33 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2931) 20.11.2021 17:00 Mladen Kacun, A
| | |
9 34 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
2.5 : 5.5 (3218 : 3233) 21.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
9 35 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3048 : 3193) 19.11.2021 20:00 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
9 36 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3091 : 3104) 19.11.2021 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
10 37 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
10 38 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
14.01.2022 18:00 | | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
14.01.2022 20:00 | | |
10 40 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
11 41 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
23.01.2022 10:00 | | |
11 42 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
11 43 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
21.01.2022 18:00 | | |
11 44 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
21.01.2022 18:30 | | |
12 45 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
30.01.2022 10:00 | | |
12 46 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
30.01.2022 15:00 | | |
12 47 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
12 48 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
28.01.2022 20:00 | | |
13 49 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
13 50 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
13 51 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
04.02.2022 19:00 | | |
13 52 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.02.2022 18:00 | | |
14 53 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
13.02.2022 19:00 | | |
14 54 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
11.02.2022 18:30 | | |
14 55 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
14 56 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
15 57 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
15 58 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
20.02.2022 10:00 | | |
15 59 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
15 60 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
18.02.2022 19:00 | | |
16 61 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
27.02.2022 10:00 | | |
16 62 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
25.02.2022 18:00 | | |
16 63 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
25.02.2022 18:30 | | |
16 64 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
17 65 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
17 66 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
17 67 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
06.03.2022 10:00 | | |
17 68 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
18 69 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
13.03.2022 10:00 | | |
18 70 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.03.2022 19:00 | | |
18 71 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
11.03.2022 18:00 | | |
18 72 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
13.03.2022 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Denis Košak
Željezničar Čk II
3.00
1690
554.60
2244.60
561.15
2. Mladen Vresk
Željezničar Vž
3.00
1647
588.40
2235.40
558.85
3. Igor Ružić
Željezničar Čk II
3.00
1664
569.60
2233.60
558.40
4. Bojan Košak
Željezničar Čk II
2.00
1105
0.00
1105.00
552.50
5. Robert Cmrk
Koprivnica
3.00
1657
551.08
2208.08
552.02
6. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
4.00
2188
555.00
2743.00
548.60
7. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2206
532.25
2738.25
547.65
8. Saša Štefić
Dubravčan
4.00
2191
541.50
2732.50
546.50
9. Damir Grašić
Zanatlija Čk
3.00
1637
534.91
2171.91
542.98
10. Davor Fabić
Dubravčan
4.00
2166
531.33
2697.33
539.47
11. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2156
539.00
2695.00
539.00
12. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
5.00
2676
552.50
3228.50
538.08
13. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
2.00
1047
554.33
1601.33
533.78
14. Filip Bolić
Koprivnica
4.00
2118
546.25
2664.25
532.85
15. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
4.00
2123
541.00
2664.00
532.80
16. Franjo Sinjeri
Koprivnica
3.23
1703
545.33
2248.33
531.52
17. Ilija Višić
Prosvjetar
4.00
2126
523.25
2649.25
529.85
18. Emil Horvat
Prosvjetar
4.00
2119
530.00
2649.00
529.80
19. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
2.75
1466
520.28
1986.28
529.67
20. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
3.00
1588
530.40
2118.40
529.60
21. Josip Šarić
Prosvjetar
4.00
2120
520.50
2640.50
528.10
22. Ivan Rođak
Prosvjetar
4.00
2102
533.25
2635.25
527.05
23. Ervin Šinko
Lepoglava II
5.00
2610
546.33
3156.33
526.06
24. Stjepan Špac
Lepoglava II
5.00
2615
537.60
3152.60
525.43
25. Mladen Ganžulić
Dubravčan
4.00
2110
514.67
2624.67
524.93
26. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
3.50
1840
521.20
2361.20
524.71
27. Josip Kaniški
Željezničar Vž
3.00
1579
518.20
2097.20
524.30
28. Jurica Petković
Zanatlija Čk
4.00
2087
532.50
2619.50
523.90
29. Konrad Vikert
Željezničar Čk II
2.00
1050
519.00
1569.00
523.00
30. Slavko Maltarić
Koprivnica
4.00
2076
534.00
2610.00
522.00
31. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
4.00
2072
528.25
2600.25
520.05
32. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
3.00
1559
519.25
2078.25
519.56
33. Nikola Turk
Zanatlija Čk
4.00
2084
509.50
2593.50
518.70
34. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
4.00
2075
509.67
2584.67
516.93
35. Željko Majcen
Željezničar Vž
3.00
1531
532.80
2063.80
515.95
36. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
5.00
2543
524.00
3067.00
511.17
37. Mario Vresk
Željezničar Vž
2.00
1007
526.00
1533.00
511.00
38. Branko Marković
Obrtnik 2011
4.00
2030
511.50
2541.50
508.30
39. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
3.00
1514
516.92
2030.92
507.73
40. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
3.00
1481
540.00
2021.00
505.25
41. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
3.00
1511
506.29
2017.29
504.32
42. Ivan Šumečki
Lepoglava II
4.00
2002
509.00
2511.00
502.20
43. Branimir Klarić
Dubravčan
4.00
1995
497.60
2492.60
498.52
44. Miroslav Androlić
Koprivnica
3.75
1817
506.00
2323.00
489.05
45. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
4.50
2150
519.20
2669.20
485.31
46. Renato Frketin
Lepoglava II
4.50
2129
502.40
2631.40
478.44

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Denis Košak
Željezničar Čk II
3.00
1690.00
563.33
5.00
2773.00
554.60
8.00
4463.00
557.88
2. Igor Ružić
Željezničar Čk II
3.00
1664.00
554.67
5.00
2848.00
569.60
8.00
4512.00
564.00
3. Bojan Košak
Željezničar Čk II
2.00
1105.00
552.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1105.00
552.50
4. Robert Cmrk
Koprivnica
3.00
1657.00
552.33
3.25
1791.00
551.08
6.25
3448.00
551.68
5. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
4.00
2206.00
551.50
4.00
2129.00
532.25
8.00
4335.00
541.88
6. Mladen Vresk
Željezničar Vž
3.00
1647.00
549.00
5.00
2942.00
588.40
8.00
4589.00
573.63
7. Saša Štefić
Dubravčan
4.00
2191.00
547.75
2.00
1083.00
541.50
6.00
3274.00
545.67
8. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
4.00
2188.00
547.00
4.00
2220.00
555.00
8.00
4408.00
551.00
9. Damir Grašić
Zanatlija Čk
3.00
1637.00
545.67
2.75
1471.00
534.91
5.75
3108.00
540.52
10. Davor Fabić
Dubravčan
4.00
2166.00
541.50
3.00
1594.00
531.33
7.00
3760.00
537.14
11. Davor Dasović
Željezničar Kc
4.00
2156.00
539.00
4.00
2156.00
539.00
8.00
4312.00
539.00
12. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
5.00
2676.00
535.20
2.00
1105.00
552.50
7.00
3781.00
540.14
13. Igor Maček
Zanatlija Čk
2.00
1067.00
533.50
1.00
521.00
521.00
3.00
1588.00
529.33
14. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
2.75
1466.00
533.09
3.60
1873.00
520.28
6.35
3339.00
525.83
15. Ilija Višić
Prosvjetar
4.00
2126.00
531.50
4.00
2093.00
523.25
8.00
4219.00
527.38
16. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
2.00
1063.00
531.50
3.00
1551.00
517.00
5.00
2614.00
522.80
17. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
4.00
2123.00
530.75
4.00
2164.00
541.00
8.00
4287.00
535.88
18. Josip Šarić
Prosvjetar
4.00
2120.00
530.00
4.00
2082.00
520.50
8.00
4202.00
525.25
19. Emil Horvat
Prosvjetar
4.00
2119.00
529.75
3.00
1590.00
530.00
7.00
3709.00
529.86
20. Filip Bolić
Koprivnica
4.00
2118.00
529.50
4.00
2185.00
546.25
8.00
4303.00
537.88
21. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
3.00
1588.00
529.33
5.00
2652.00
530.40
8.00
4240.00
530.00
22. Mladen Ganžulić
Dubravčan
4.00
2110.00
527.50
3.00
1544.00
514.67
7.00
3654.00
522.00
23. Franjo Sinjeri
Koprivnica
3.23
1703.00
527.24
3.00
1636.00
545.33
6.23
3339.00
535.96
24. Josip Kaniški
Željezničar Vž
3.00
1579.00
526.33
5.00
2591.00
518.20
8.00
4170.00
521.25
25. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
3.50
1840.00
525.71
2.50
1303.00
521.20
6.00
3143.00
523.83
26. Ivan Rođak
Prosvjetar
4.00
2102.00
525.50
4.00
2133.00
533.25
8.00
4235.00
529.38
27. Konrad Vikert
Željezničar Čk II
2.00
1050.00
525.00
2.00
1038.00
519.00
4.00
2088.00
522.00
28. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
2.00
1047.00
523.50
3.00
1663.00
554.33
5.00
2710.00
542.00
29. Stjepan Špac
Lepoglava II
5.00
2615.00
523.00
2.50
1344.00
537.60
7.50
3959.00
527.87
30. Franjo Žarković
Zanatlija Čk
2.74
1433.00
522.99
3.00
1614.00
538.00
5.74
3047.00
530.84
31. Ervin Šinko
Lepoglava II
5.00
2610.00
522.00
3.00
1639.00
546.33
8.00
4249.00
531.13
32. Jurica Petković
Zanatlija Čk
4.00
2087.00
521.75
4.00
2130.00
532.50
8.00
4217.00
527.13
33. Nikola Turk
Zanatlija Čk
4.00
2084.00
521.00
4.00
2038.00
509.50
8.00
4122.00
515.25
34. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
3.00
1559.00
519.67
4.00
2077.00
519.25
7.00
3636.00
519.43
35. Slavko Maltarić
Koprivnica
4.00
2076.00
519.00
4.00
2136.00
534.00
8.00
4212.00
526.50
36. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
4.00
2075.00
518.75
3.00
1529.00
509.67
7.00
3604.00
514.86
37. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
4.00
2072.00
518.00
4.00
2113.00
528.25
8.00
4185.00
523.13
38. Marijan Česi
Željezničar Kc
2.00
1036.00
518.00
2.25
1140.00
506.67
4.25
2176.00
512.00
39. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.78
1950.00
515.87
3.00
1588.00
529.33
6.78
3538.00
521.83
40. Željko Majcen
Željezničar Vž
3.00
1531.00
510.33
5.00
2664.00
532.80
8.00
4195.00
524.38
41. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
5.00
2543.00
508.60
2.00
1048.00
524.00
7.00
3591.00
513.00
42. Branko Marković
Obrtnik 2011
4.00
2030.00
507.50
2.00
1023.00
511.50
6.00
3053.00
508.83
43. Drago Votuc
Željezničar Kc
2.00
1010.00
505.00
2.25
1113.00
494.67
4.25
2123.00
499.53
44. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
3.00
1514.00
504.67
3.31
1711.00
516.92
6.31
3225.00
511.09
45. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
3.00
1511.00
503.67
3.50
1772.00
506.29
6.50
3283.00
505.08
46. Mario Vresk
Željezničar Vž
2.00
1007.00
503.50
2.00
1052.00
526.00
4.00
2059.00
514.75
47. Darko Županić
Lepoglava II
3.00
1510.00
503.33
1.00
496.00
496.00
4.00
2006.00
501.50
48. Ivan Šumečki
Lepoglava II
4.00
2002.00
500.50
2.00
1018.00
509.00
6.00
3020.00
503.33
49. Branimir Klarić
Dubravčan
4.00
1995.00
498.75
2.50
1244.00
497.60
6.50
3239.00
498.31
50. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
3.00
1481.00
493.67
1.00
540.00
540.00
4.00
2021.00
505.25
51. Miroslav Androlić
Koprivnica
3.75
1817.00
484.53
1.00
506.00
506.00
4.75
2323.00
489.05
52. Darko Jakupec
Koprivnica
2.50
1206.00
482.40
4.00
2017.00
504.25
6.50
3223.00
495.85
53. Ivan Pigac
Prosvjetar
2.00
964.00
482.00
2.00
1037.00
518.50
4.00
2001.00
500.25
54. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
4.50
2150.00
477.78
2.50
1298.00
519.20
7.00
3448.00
492.57
55. Renato Frketin
Lepoglava II
4.50
2129.00
473.11
2.50
1256.00
502.40
7.00
3385.00
483.57
56. Zvonko Orešković
Obrtnik 2011
3.00
1415.00
471.67
1.00
504.00
504.00
4.00
1919.00
479.75
57. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
3.00
1386.00
462.00
1.00
469.00
469.00
4.00
1855.00
463.75
58. Saša Mišir
Dubravčan
2.50
1141.00
456.40
3.50
1652.00
472.00
6.00
2793.00
465.50

Ivan Silić
Željezničar Vž
1.00
559.00
559.00
3.00
1659.00
553.00
4.00
2218.00
554.50
Ana Matić
Obrtnik 2011
1.00
548.00
548.00
2.00
1072.00
536.00
3.00
1620.00
540.00
Marino Vincek
Dubravčan
1.50
787.00
524.67
3.00
1535.00
511.67
4.50
2322.00
516.00
Mirko Žuliček
Lepoglava II
1.78
930.00
522.47
1.50
743.00
495.33
3.28
1673.00
510.06
Mladen Jelenečki
Željezničar Vž
1.00
519.00
519.00
2.25
1080.00
480.00
3.25
1599.00
492.00
Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
0.25
129.00
516.00
1.00
522.00
522.00
1.25
651.00
520.80
Hrvoje Žarković
Zanatlija Čk
1.75
899.00
513.71
2.50
1214.00
485.60
4.25
2113.00
497.18
Josip Keretić
Željezničar Vž
1.00
505.00
505.00
2.25
1149.00
510.67
3.25
1654.00
508.92
Mario Grabar
Željezničar Vž
1.00
505.00
505.00
0.50
282.00
564.00
1.50
787.00
524.67
Mario Oreški
Lepoglava II
2.22
1062.00
478.38
1.00
477.00
477.00
3.22
1539.00
477.95
Damir Reizner
Željezničar Kc
0.50
234.00
468.00
0.00
0.00
NaN
0.50
234.00
468.00
Hrvoje Grotić
Željezničar Kc
1.25
579.00
463.20
2.25
1131.00
502.67
3.50
1710.00
488.57
Stjepan Čuček
Prosvjetar
1.50
686.00
457.33
2.18
1087.00
498.62
3.68
1773.00
481.79
Zlatko Peršić
Obrtnik 2011
1.22
549.00
450.00
2.00
985.00
492.50
3.22
1534.00
476.40
Siniša Zidar
Željezničar Kc
0.25
110.00
440.00
0.94
522.00
555.32
1.19
632.00
531.09
Ivica Benotić
Koprivnica
1.29
555.00
430.23
1.00
462.00
462.00
2.29
1017.00
444.10
Dragutin Horvat
Prosvjetar
0.50
211.00
422.00
0.82
394.00
480.49
1.32
605.00
458.33
Zoran Kolačko
Koprivnica
0.23
62.00
269.57
0.75
361.00
481.33
0.98
423.00
431.63
Ivica Petković
Zanatlija Čk
0.01
1.00
100.00
0.25
131.00
524.00
0.26
132.00
507.69

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Željezničar Čk II
3.0
6503
3236
9739
541.06
62
5.0
10759
5360
16119
537.30
123
8.0
17262
8596
25858
538.71
185
2. Zanatlija Čk
4.0
8573
3986
12559
523.29
132
4.0
8335
4082
12417
517.38
124
8.0
16908
8068
24976
520.33
256
3. Željezničar Vž
3.0
6386
3025
9411
522.83
98
5.0
10798
5224
16022
534.07
132
8.0
17184
8249
25433
529.85
230
4. Prosvjetar
4.0
8452
4064
12516
521.50
159
4.0
8577
4059
12636
526.50
144
8.0
17029
8123
25152
524.00
303
5. Dubravčan
4.0
8604
3858
12462
519.25
172
4.0
8396
3867
12263
510.96
205
8.0
17000
7725
24725
515.10
377
6. Željezničar Kc
4.0
8535
3914
12449
518.71
148
4.0
8549
4057
12606
525.25
139
8.0
17084
7971
25055
521.98
287
7. Koprivnica
4.0
8403
3854
12257
510.71
183
4.0
8562
4083
12645
526.88
166
8.0
16965
7937
24902
518.79
349
8. Obrtnik 2011
5.0
10490
4682
15172
505.73
238
3.0
6525
2798
9323
517.94
158
8.0
17015
7480
24495
510.31
396
9. Lepoglava II
5.0
10473
4535
15008
500.27
264
3.0
6455
2870
9325
518.06
128
8.0
16928
7405
24333
506.94
392
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više