Pregled svih liga

Željezničar Kc

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Željezničar
Adresa: Križevačka 78, 48 000 Koprivnica
Email: zeljeznicarkoprivnica@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: subota, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Davor Dasović 099 359 30 11 zeleznicarkoprivnica@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Miroslav Šaško
120436
120436
4.0
4.0
3.0
3.0
13.0
9.0
9.0
8.0
370.5
349.0
181.0
183.25
551.5
532.25
2. Davor Dasović
120401
120401
4.0
4.0
2.0
3.0
7.0
11.0
12.0
23.0
363.25
366.25
175.75
172.75
539.0
539.0
3. Zdravko Vučić
120416
120416
4.0
4.0
2.0
3.0
10.0
10.0
20.0
26.0
356.75
363.75
174.0
177.25
530.75
541.0
4. Marijan Česi
120431
120431
2.0
2.25
0.0
1.0
3.0
4.0
18.0
20.0
368.5
340.0
149.5
166.67
518.0
506.67
5. Drago Votuc
120406
120406
2.0
2.25
0.0
0.0
2.0
4.0
21.0
20.0
363.5
352.0
141.5
142.67
505.0
494.67
6. Zdravko Miklošić
120411
120411
3.0
3.31
0.0
2.5
3.5
7.0
16.0
12.0
337.67
353.78
167.0
163.14
504.67
516.92
7. Vladimir Grošanić
120409
120409
3.0
1.0
1.0
1.0
5.0
3.0
29.0
3.0
345.33
359.0
148.33
181.0
493.67
540.0
8. Damir Reizner
122579
122579
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
348.0
120.0
468.0
9. Hrvoje Grotić
120404
120404
1.25
2.25
0.0
0.0
0.0
4.0
12.0
18.0
315.2
348.0
148.0
154.67
463.2
502.67
10. Siniša Zidar
120407
120407
0.25
0.94
0.0
1.0
0.0
0.0
7.0
9.0
368.0
386.17
72.0
169.15
440.0
555.32
BEZ NASTUPA
1. Ivan Božin
120399
120399
2. Đani Buzuk
120400
120400
3. Dražen Cenko
120024
120024
4. Stjepan Đureta
120403
120403
5. Boris Ivaniš
120433
120433
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 7 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3096) 01.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
3 10 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3066 : 3181) 08.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Josip Rožmarić, B
| | |
4 16 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3237 : 3096) 15.10.2021 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
5 17 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3125 : 2920) 22.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 24 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3206) 29.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, D
| | |
7 26 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3131 : 3064) 06.11.2021 17:00 Zvonimir Turk, B
| | |
8 31 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3273 : 3014) 12.11.2021 18:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
9 35 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3048 : 3193) 19.11.2021 20:00 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
11 43 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
21.01.2022 18:00 | | |
12 46 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
30.01.2022 15:00 | | |
13 52 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.02.2022 18:00 | | |
14 53 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
13.02.2022 19:00 | | |
15 60 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
18.02.2022 19:00 | | |
16 62 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
25.02.2022 18:00 | | |
17 67 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
06.03.2022 10:00 | | |
18 71 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
11.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više