Pregled svih liga

Željezničar Čk II

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Željezničar
Adresa: Športska 2, 40 000 Čakovec
Email: andjelko.crncec@gmail.com

Kuglana: SRC Mladost   Staze: 1-4
Redovni termin: petak, 19:00
Rezervni termin: utorak, 19:00


Kontakti

Nikola Turk 091 891 73 14 nnturkd18@gmail.com
Bojan Košak 099 850 86 40 bojankosak1@gmail.com
Anđelko Crnčec 040 343 762 andjelko.crncec@gmail.com
Zvonimir Žinić 098 463 362 zvonko.zinic@gmail.com
Denis Košak 099 829 45 05

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Denis Košak
122779
122779
3.0
5.0
3.0
4.0
9.0
14.0
3.0
11.0
366.67
368.0
196.67
186.6
563.33
554.6
2. Igor Ružić
120185
120185
3.0
5.0
1.5
5.0
7.0
16.0
3.0
5.0
361.67
363.2
193.0
206.4
554.67
569.6
3. Bojan Košak
120004
120004
2.0
0.0
2.0
0.0
4.5
0.0
4.0
0.0
365.5
187.0
552.5
4. Zvonimir Turk
120020
120020
2.75
3.6
1.0
2.0
6.0
6.0
23.0
29.0
364.0
363.61
169.09
156.67
533.09
520.28
5. Luka Štrukelj
120008
120008
3.0
5.0
2.0
4.0
9.0
11.5
15.0
22.0
362.33
358.2
167.0
172.2
529.33
530.4
6. Konrad Vikert
122684
122684
2.0
2.0
1.0
1.0
4.0
5.0
9.0
15.0
346.5
353.5
178.5
165.5
525.0
519.0
7. Franjo Gosarić
120003
120003
2.0
3.0
2.0
3.0
6.0
8.5
3.0
6.0
360.5
360.33
163.0
194.0
523.5
554.33
8. Bruno Halabarec
122622
122622
0.25
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
2.0
5.0
340.0
362.0
176.0
160.0
516.0
522.0
9. Božidar Igrec
120014
120014
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
12.0

332.0

138.0

470.0
10. Manuel Korent
120018
120018
0.0
1.4
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
11.0

312.14

177.14

489.29
11. Bojan Kuzma
140001
140001
0.0
3.0
0.0
2.0
0.0
6.5
0.0
7.0

361.33

170.33

531.67
BEZ NASTUPA
1. Anđelko Crnčec
120011
120011
2. Leon Igrec
122687
122687
3. Luka Požega
120641
120641
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3148 : 2987) 24.09.2021 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
3 11 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3231 : 3160) 08.10.2021 19:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
5 18 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3234 : 3203) 12.10.2021 19:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
4 15 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3031 : 3300) 17.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
6 24 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3206) 29.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, D
| | |
7 25 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3248 : 3090) 05.11.2021 19:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
8 32 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3258 : 3122) 12.11.2021 19:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
9 34 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
2.5 : 5.5 (3218 : 3233) 21.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
14.01.2022 20:00 | | |
12 47 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
13 51 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
04.02.2022 19:00 | | |
14 54 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
11.02.2022 18:30 | | |
15 60 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
18.02.2022 19:00 | | |
16 61 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
27.02.2022 10:00 | | |
17 68 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
18 70 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.03.2022 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više