Pregled svih liga

Dubravčan

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Dubravčan
Adresa: Pavleka Miškine 1, 40 328 Donja Dubrava
Email: kuglackiklubdubravcan@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 15:00
Rezervni termin: petak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Franjo Miser 091 796 41 23

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Saša Štefić
120437
120437
4.0
2.0
4.0
1.0
10.0
4.0
23.0
5.0
377.75
350.5
170.0
191.0
547.75
541.5
2. Davor Fabić
120023
120023
4.0
3.0
4.0
0.0
12.0
4.5
25.0
17.0
375.75
359.33
165.75
172.0
541.5
531.33
3. Mladen Ganžulić
120408
120408
4.0
3.0
0.5
3.0
6.0
8.0
24.0
23.0
359.75
354.67
167.75
160.0
527.5
514.67
4. Marino Vincek
120160
120160
1.5
3.0
1.0
2.0
4.0
5.0
10.0
24.0
360.0
352.67
164.67
159.0
524.67
511.67
5. Tomislav Hrašćanec
120030
120030
4.0
4.0
2.0
2.0
8.0
11.0
27.0
26.0
355.5
346.75
162.5
181.5
518.0
528.25
6. Branimir Klarić
123018
123018
4.0
2.5
2.0
1.0
8.0
4.0
34.0
22.0
340.5
343.2
158.25
154.4
498.75
497.6
7. Saša Mišir
122984
122984
2.5
3.5
0.0
0.0
2.0
2.0
29.0
50.0
330.8
339.71
125.6
132.29
456.4
472.0
8. Branko Horvat
120022
120022
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
8.0

349.0

168.0

517.0
9. Franjo Miser
120026
120026
0.0
1.02
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
18.0

354.9

119.61

474.51
10. Radovan Rusak
123164
123164
0.0
0.98
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
12.0

357.14

150.0

507.14
BEZ NASTUPA
1. Josip Čižmešija
120025
120025
2. Marina Dolenec
110014
110014
3. Mladen Hunjadi
122546
122546
4. Valentina Mikulan
110690
110690
5. Željko Šimunić
120032
120032
6. Zoran Vučenik
120031
120031
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3035 : 2950) 26.09.2021 15:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 8 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3056 : 3112) 03.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
3 10 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3066 : 3181) 08.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Josip Rožmarić, B
| | |
4 15 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3031 : 3300) 17.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
5 19 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3124) 23.10.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
6 22 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3141 : 3018) 31.10.2021 15:00 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
7 28 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3153 : 3053) 05.11.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
9 36 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3091 : 3104) 19.11.2021 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
10 37 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
11 44 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
21.01.2022 18:30 | | |
12 46 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
30.01.2022 15:00 | | |
13 51 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
04.02.2022 19:00 | | |
14 55 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
15 58 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
20.02.2022 10:00 | | |
16 64 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
18 72 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
13.03.2022 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više