Pregled svih liga

Zanatlija Čk

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Zanatlija
Adresa: Športska 2, 40 000 Čakovec
Email: kkzanatlijack@gmail.com

Kuglana: SRC Mladost   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Damir Grašić 098 260 178 dmgrai1965@gmail.com
Franjo Žarković 091 761 31 07 franjozdenka@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Damir Grašić
120033
120033
3.0
2.75
3.0
1.0
7.0
6.0
9.0
11.0
367.0
351.64
178.67
183.27
545.67
534.91
2. Igor Maček
120050
120050
2.0
1.0
1.0
1.0
4.5
3.0
11.0
2.0
354.0
348.0
179.5
173.0
533.5
521.0
3. Rajmond Pokrivač
121770
121770
3.5
2.5
2.0
1.0
7.0
6.0
10.0
8.0
353.71
349.6
172.0
171.6
525.71
521.2
4. Franjo Žarković
120043
120043
2.74
3.0
0.0
2.0
3.0
8.0
9.0
10.0
351.46
362.33
171.53
175.67
522.99
538.0
5. Jurica Petković
120039
120039
4.0
4.0
2.0
3.0
9.0
11.0
20.0
20.0
363.75
367.0
158.0
165.5
521.75
532.5
6. Nikola Turk
120019
120019
4.0
4.0
2.0
3.0
7.0
9.5
31.0
25.0
366.5
335.75
154.5
173.75
521.0
509.5
7. Hrvoje Žarković
123138
123138
1.75
2.5
1.0
1.0
2.0
6.0
14.0
23.0
342.29
324.4
171.43
161.2
513.71
485.6
8. Mirko Cimerman
122552
122552
3.0
3.5
0.0
1.0
1.0
4.0
27.0
17.0
347.67
338.57
156.0
167.71
503.67
506.29
9. Ivica Petković
122820
122820
0.01
0.25
0.0
1.0
0.0
1.0
1.0
2.0
0.0
348.0
100.0
176.0
100.0
524.0
10. Radovan Leskovar
120038
120038
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0

330.0

116.0

446.0
BEZ NASTUPA
1. Franjo Božak
120045
120045
2. Mladen Grašić
120034
120034
3. Boris Ivančić
120035
120035
4. Mladen Kovač
120037
120037
5. Siniša Pokrivač
123244
123244
6. Franjo Posavec
120040
120040
7. Alen Šoštarić
123139
123139
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3130 : 3111) 25.09.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3122 : 3165) 01.10.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
4 14 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3193) 13.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
5 19 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3124) 23.10.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
6 23 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3213 : 3079) 29.10.2021 18:30 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
7 26 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3131 : 3064) 06.11.2021 17:00 Zvonimir Turk, B
| | |
8 32 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3258 : 3122) 12.11.2021 19:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
9 33 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2931) 20.11.2021 17:00 Mladen Kacun, A
| | |
10 40 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
11 42 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 50 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
14 55 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
15 59 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
16 62 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
25.02.2022 18:00 | | |
17 68 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
18 69 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
13.03.2022 10:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više