Pregled svih liga

Željezničar Vž

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Željezničar
Adresa: Kolodvorska 17, 42 000 Varaždin
Email: damir.keretic@kneginec.hr; damirkeretic1@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: petak, 18:30
Rezervni termin: subota, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Damir Keretić 091 652 42 57 damirkeretic1@gmail.com
Stjepan Pintarić 099 710 32 11 pinta098@net.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Silić
120128
120128
1.0
3.0
1.0
2.0
3.5
9.0
4.0
9.0
379.0
372.67
180.0
180.33
559.0
553.0
2. Mladen Vresk
121773
121773
3.0
5.0
1.0
5.0
7.0
18.0
10.0
5.0
358.67
375.0
190.33
213.4
549.0
588.4
3. Josip Kaniški
120179
120179
3.0
5.0
0.0
3.0
4.0
11.0
9.0
26.0
359.33
355.8
167.0
162.4
526.33
518.2
4. Stjepan Pintarić
120183
120183
3.0
4.0
2.0
1.0
8.0
7.5
9.0
18.0
337.33
349.5
182.33
169.75
519.67
519.25
5. Mladen Jelenečki
120143
120143
1.0
2.25
1.0
1.0
2.5
3.0
13.0
22.0
373.0
344.89
146.0
135.11
519.0
480.0
6. Željko Majcen
120165
120165
3.0
5.0
1.0
4.0
3.5
10.0
21.0
16.0
355.33
364.0
155.0
168.8
510.33
532.8
7. Mario Grabar
120174
120174
1.0
0.5
0.0
0.0
0.0
2.0
4.0
4.0
355.0
380.0
150.0
184.0
505.0
564.0
8. Josip Keretić
122380
122380
1.0
2.25
1.0
1.0
3.0
6.0
7.0
10.0
354.0
347.56
151.0
163.11
505.0
510.67
9. Mario Vresk
120187
120187
2.0
2.0
1.0
2.0
3.0
6.0
21.0
10.0
346.5
350.5
157.0
175.5
503.5
526.0
10. Damir Keretić
120180
120180
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
12.0

359.0

167.0

526.0
BEZ NASTUPA
1. Krešimir Bajer
120173
120173
2. Robert Dukši
120161
120161
3. Mihael Habek
120176
120176
4. Mladen Habek
120177
120177
5. Marino Habek
120175
120175
6. Antonio Keretić
120181
120181
7. Robert Kolednjak
120182
120182
8. Ivica Puklavec
120184
120184
9. Ivan Večerić
120186
120186
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3106 : 3127) 24.09.2021 18:30 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
2 8 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3056 : 3112) 03.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
3 9 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3216 : 3117) 08.10.2021 18:30 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
5 18 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3234 : 3203) 12.10.2021 19:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
4 16 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3237 : 3096) 15.10.2021 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 23 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3213 : 3079) 29.10.2021 18:30 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
7 27 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3058 : 3096) 07.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Valentina Gal, A
| | |
8 30 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3250 : 3042) 12.11.2021 18:30 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
10 38 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
14.01.2022 18:00 | | |
11 44 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
21.01.2022 18:30 | | |
12 45 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
30.01.2022 10:00 | | |
13 52 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.02.2022 18:00 | | |
14 54 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
11.02.2022 18:30 | | |
15 59 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
16 63 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
25.02.2022 18:30 | | |
17 66 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više