Pregled svih liga

Lepoglava II

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Lepoglava
Adresa: Hrvatskih Pavlina 1, 42 250 Lepoglava
Email: zeljko.huten@gmail.com ; iso.igor.gal@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: ponedjeljak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Dražen Posavec 098 932 22 31 drazen.posavec5@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Stjepan Špac
121788
121788
5.0
2.5
3.0
2.0
10.0
4.0
21.0
12.0
353.4
362.8
169.6
174.8
523.0
537.6
2. Mirko Žuliček
121774
121774
1.78
1.5
0.0
1.0
4.0
5.0
14.0
6.0
355.62
339.33
166.85
156.0
522.47
495.33
3. Ervin Šinko
122760
122760
5.0
3.0
4.0
0.0
13.0
4.0
36.0
13.0
367.6
375.67
154.4
170.67
522.0
546.33
4. Darko Županić
122761
122761
3.0
1.0
0.0
1.0
4.0
2.0
28.0
8.0
348.0
344.0
155.33
152.0
503.33
496.0
5. Ivan Šumečki
122873
122873
4.0
2.0
0.0
0.0
3.0
3.0
47.0
13.0
353.75
342.5
146.75
166.5
500.5
509.0
6. Mario Oreški
122872
122872
2.22
1.0
1.0
0.0
3.0
1.0
29.0
17.0
350.45
362.0
127.93
115.0
478.38
477.0
7. Mihael Dubovečak
122594
122594
4.5
2.5
0.0
1.0
3.0
5.0
46.0
20.0
335.78
361.2
142.0
158.0
477.78
519.2
8. Renato Frketin
123089
123089
4.5
2.5
0.0
2.0
5.0
6.0
43.0
31.0
330.44
363.6
142.67
138.8
473.11
502.4
9. Nikola Dubovečak
121763
121763
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
8.0

354.5

172.5

527.0
BEZ NASTUPA
1. Bojan Barač
121762
121762
2. Igor Gal
121764
121764
3. Željko Huten
121766
121766
4. Bernardo Kalauz
120153
120153
5. Željko Kos
121767
121767
6. Nikola Kušenić
122412
122412
7. Vjekoslav Mostečak
122759
122759
8. Dražen Posavec
121771
121771
9. Jurica Smontara
122291
122291
10. Zvonko Žuliček
122762
122762
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3035 : 2950) 26.09.2021 15:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
2 5 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3070 : 3114) 03.10.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
3 9 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3216 : 3117) 08.10.2021 18:30 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
4 13 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3239 : 3148) 17.10.2021 10:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
5 17 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3125 : 2920) 22.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
7 25 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3248 : 3090) 05.11.2021 19:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
8 29 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3016 : 3067) 14.11.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Goran Peršić, A
| | |
9 33 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2931) 20.11.2021 17:00 Mladen Kacun, A
| | |
10 37 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
11 41 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
23.01.2022 10:00 | | |
12 45 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
30.01.2022 10:00 | | |
13 49 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
14 53 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
13.02.2022 19:00 | | |
16 61 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
27.02.2022 10:00 | | |
17 65 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
18 69 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
13.03.2022 10:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više