Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Medveščak-1958
Zagreb
4 4 0 0 8 26.0 6.0
2. Novska
Novska
4 3 0 1 6 21.0 11.0
3. Nove nade
Požega
4 3 0 1 6 21.0 11.0
4. Fortuna
Đakovo
4 2 0 2 4 17.5 14.5
5. Zabok
Zabok
4 2 0 2 4 16.0 16.0
6. Zrinski-Pivovara
Osijek
4 2 0 2 4 15.5 16.5
7. Ciglenica
Ciglenica
4 2 0 2 4 15.0 17.0
8. Lepoglava
Lepoglava
4 2 0 2 4 14.0 18.0
9. Pakrac-Papuk
Pakrac
4 1 0 3 2 14.0 18.0
10. Slavonac
Bukovlje
4 1 0 3 2 13.0 19.0
11. Ponikve
Zagreb
4 1 0 3 2 11.0 21.0
12. Obrtnik Torbar
Zagreb
4 1 0 3 2 8.0 24.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Ponikve Medveščak-1958 Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3445 : 3601) 10.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 2 Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3420 : 3245) 10.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
1 3 Pakrac-Papuk Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3521 : 3527) 10.09.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
1 4 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3631 : 3390) 10.09.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
1 5 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
3.5 : 4.5 (3416 : 3419) 10.09.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
1 6 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3304 : 3197) 10.09.2022 15:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 7 Medveščak-1958 Lepoglava Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3500 : 3177) 17.09.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 8 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3376 : 3224) 17.09.2022 18:00 Ivan Kovačević, B
Jasmin Tatar, B
| | |
2 9 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3247 : 3304) 17.09.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
2 10 Nove nade Zabok Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3337 : 3302) 17.09.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
2 11 Ciglenica Pakrac-Papuk SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3410 : 3389) 17.09.2022 16:00 Tomislav Luksetić, B
Tomislav Pleše, B
| | |
2 12 Ponikve Novska Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3419 : 3503) 17.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
3 13 Novska Medveščak-1958 Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3281 : 3402) 24.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
3 14 Pakrac-Papuk Ponikve Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3452 : 3237) 24.09.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
3 15 Zabok Ciglenica ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3571 : 3435) 24.09.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
3 16 Fortuna Nove nade Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3380 : 3378) 24.09.2022 14:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
3 17 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3394 : 3131) 20.09.2022 16:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
3 18 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3356 : 3300) 24.09.2022 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
4 19 Medveščak-1958 Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3461 : 3297) 27.09.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, C
| | |
4 20 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3131 : 3302) 01.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
4 21 Nove nade Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3468 : 3263) 01.10.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
4 22 Ciglenica Fortuna SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3428 : 3390) 01.10.2022 16:00 Danijel Dado, B
Dražena Smuđ, B
| | |
4 23 Ponikve Zabok Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3420 : 3327) 01.10.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 24 Novska Pakrac-Papuk Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3424 : 3268) 01.10.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Darko Kasumović, B
| | |
5 25 Pakrac-Papuk Medveščak-1958 Gradska kuglana Pa
1-4
15.10.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
5 26 Zabok Novska ZIVT
1-4
15.10.2022 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
5 27 Fortuna Ponikve Fortuna
1-4
15.10.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 28 Obrtnik Torbar Ciglenica Zagreb
1-4
15.10.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
5 29 Lepoglava Nove nade Drava
1-6
15.10.2022 15:00 Igor Maček, A
Nenad Perši, A
| | |
5 30 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
15.10.2022 18:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 31 Medveščak-1958 Slavonac Zagreb
1-4
22.10.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 32 Nove nade Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pž
1-4
22.10.2022 17:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, C
| | |
6 33 Ciglenica Lepoglava SRC Kutina
1-6
22.10.2022 16:00 | | |
6 34 Ponikve Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
22.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
Tihana Čavlović, C
| | |
6 35 Novska Fortuna Gradska kuglana No
1-4
22.10.2022 15:00 | | |
6 36 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
22.10.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
7 37 Zabok Medveščak-1958 ZIVT
1-4
29.10.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
7 38 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
29.10.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 39 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
29.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 40 Lepoglava Ponikve Drava
1-6
29.10.2022 17:00 Dubravko Jurinić, A
Goran Peršić, A
| | |
7 41 Zrinski-Pivovara Ciglenica Pampas
1-6
29.10.2022 18:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 42 Slavonac Nove nade SRC Vijuš
5-8
29.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Helena Marić, B
| | |
8 43 Medveščak-1958 Nove nade Zagreb
1-4
05.11.2022 15:00 | | |
8 44 Ciglenica Slavonac SRC Kutina
1-6
05.11.2022 16:00 | | |
8 45 Ponikve Zrinski-Pivovara Grmoščica
1-4
05.11.2022 15:00 | | |
8 46 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
05.11.2022 15:00 | | |
8 47 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
05.11.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
8 48 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
05.11.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
9 49 Fortuna Medveščak-1958 Fortuna
1-4
12.11.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
9 50 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
12.11.2022 15:00 | | |
9 51 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
12.11.2022 14:00 | | |
9 52 Zrinski-Pivovara Novska Pampas
1-6
12.11.2022 18:00 | | |
9 53 Slavonac Ponikve SRC Vijuš
5-8
12.11.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
9 54 Nove nade Ciglenica Gradska kuglana Pž
1-4
12.11.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
10 55 Medveščak-1958 Ciglenica Zagreb
1-4
26.11.2022 15:00 | | |
10 56 Ponikve Nove nade Grmoščica
1-4
26.11.2022 15:00 | | |
10 57 Novska Slavonac Gradska kuglana No
1-4
26.11.2022 15:00 | | |
10 58 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
26.11.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
10 59 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
26.11.2022 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
10 60 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
26.11.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
11 61 Obrtnik Torbar Medveščak-1958 Zagreb
1-4
10.12.2022 15:00 | | |
11 62 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
10.12.2022 17:00 | | |
11 63 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
10.12.2022 18:00 | | |
11 64 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
10.12.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Helena Marić, B
| | |
11 65 Nove nade Novska Gradska kuglana Pž
1-4
10.12.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
11 66 Ciglenica Ponikve SRC Kutina
1-6
10.12.2022 16:00 | | |
12 67 Medveščak-1958 Ponikve Zagreb
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
12 68 Ciglenica Novska SRC Kutina
1-6
14.01.2023 16:00 | | |
12 69 Nove nade Pakrac-Papuk Gradska kuglana Pž
1-4
14.01.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
12 70 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
14.01.2023 14:30 | | |
12 71 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
14.01.2023 18:00 | | |
12 72 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
14.01.2023 17:00 | | |
13 73 Lepoglava Medveščak-1958 Drava
1-6
21.01.2023 17:00 | | |
13 74 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
13 75 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
13 76 Zabok Nove nade ZIVT
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
13 77 Pakrac-Papuk Ciglenica Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
13 78 Novska Ponikve Gradska kuglana No
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
14 79 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
14 80 Ponikve Pakrac-Papuk Grmoščica
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
14 81 Ciglenica Zabok SRC Kutina
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
14 82 Nove nade Fortuna Gradska kuglana Pž
1-4
28.01.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
14 83 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
14 84 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
28.01.2023 18:00 | | |
15 85 Zrinski-Pivovara Medveščak-1958 Pampas
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
15 86 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
04.02.2023 17:00 | | |
15 87 Obrtnik Torbar Nove nade Zagreb
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
15 88 Fortuna Ciglenica Fortuna
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
15 89 Zabok Ponikve ZIVT
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 90 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 12:00 Tomislav Luksetić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
16 91 Medveščak-1958 Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 92 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 93 Ponikve Fortuna Grmoščica
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 94 Ciglenica Obrtnik Torbar SRC Kutina
1-6
11.02.2023 16:00 | | |
16 95 Nove nade Lepoglava Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
16 96 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 14:30 | | |
17 97 Slavonac Medveščak-1958 SRC Vijuš
5-8
18.02.2023 14:30 | | |
17 98 Zrinski-Pivovara Nove nade Pampas
1-6
18.02.2023 18:00 | | |
17 99 Lepoglava Ciglenica Drava
1-6
18.02.2023 17:00 | | |
17 100 Obrtnik Torbar Ponikve Zagreb
1-4
18.02.2023 15:00 | | |
17 101 Fortuna Novska Fortuna
1-4
18.02.2023 14:00 | | |
17 102 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
18 103 Medveščak-1958 Zabok Zagreb
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 104 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
18 105 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 106 Ponikve Lepoglava Grmoščica
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 107 Ciglenica Zrinski-Pivovara SRC Kutina
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
18 108 Nove nade Slavonac Gradska kuglana Pž
1-4
25.02.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
19 109 Nove nade Medveščak-1958 Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
19 110 Slavonac Ciglenica SRC Vijuš
5-8
04.03.2023 14:30 | | |
19 111 Zrinski-Pivovara Ponikve Pampas
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
19 112 Lepoglava Novska Drava
1-6
04.03.2023 17:00 | | |
19 113 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
19 114 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
20 115 Medveščak-1958 Fortuna Zagreb
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 116 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 117 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
20 118 Novska Zrinski-Pivovara Gradska kuglana No
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 119 Ponikve Slavonac Grmoščica
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 120 Ciglenica Nove nade SRC Kutina
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
21 121 Ciglenica Medveščak-1958 SRC Kutina
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
21 122 Nove nade Ponikve Gradska kuglana Pž
1-4
18.03.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
21 123 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
18.03.2023 14:30 | | |
21 124 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
18.03.2023 18:00 | | |
21 125 Lepoglava Zabok Drava
1-6
18.03.2023 17:00 | | |
21 126 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
22 127 Medveščak-1958 Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
22 128 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
22 129 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 130 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 12:00 Sadmir Delihodžić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
22 131 Novska Nove nade Gradska kuglana No
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
22 132 Ponikve Ciglenica Grmoščica
1-4
25.03.2023 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
2.00
1281
644.00
1925.00
641.67
2. Jasmin Ramić
Pakrac-Papuk
2.00
1243
625.50
1868.50
622.83
3. Darko Kasumović
Medveščak-1958
2.00
1238
621.50
1859.50
619.83
4. Domagoj Tušim
Novska
1.00
611
570.00
1181.00
590.50
5. Toni Ljubić
Zabok
2.00
1130
641.50
1771.50
590.50
6. Fran Hećimović
Ponikve
1.00
586
594.33
1180.33
590.17
7. Valentino Smuđ
Ciglenica
1.00
586
591.00
1177.00
588.50
8. Marko Hećimović
Novska
1.00
584
592.33
1176.33
588.17
9. Zlatko Erceg
Fortuna
2.00
1167
595.50
1762.50
587.50
10. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
3.00
1746
600.00
2346.00
586.50
11. Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
2.00
1134
607.00
1741.00
580.33
12. Branko Crnogorac
Medveščak-1958
2.00
1191
547.00
1738.00
579.33
13. Vedran Lovrić
Novska
1.00
599
557.67
1156.67
578.33
14. Duško Medić
Zabok
1.00
543
611.00
1154.00
577.00
15. Filip Sedlar
Zabok
2.00
1154
577.00
1731.00
577.00
16. Vedran Bohatka
Ciglenica
2.00
1147
582.50
1729.50
576.50
17. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
2.00
1153
574.00
1727.00
575.67
18. Darko Mađar
Medveščak-1958
2.00
1143
584.00
1727.00
575.67
19. Željko Lončar
Nove nade
2.00
1140
586.00
1726.00
575.33
20. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
3.00
1723
577.00
2300.00
575.00
21. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
3.00
1668
627.00
2295.00
573.75
22. Ivica Brozović
Novska
1.00
576
569.00
1145.00
572.50
23. Dražen Posavec
Lepoglava
3.00
1679
601.00
2280.00
570.00
24. Sven Finger
Zabok
1.00
567
0.00
567.00
567.00
25. Darko Živić
Fortuna
2.00
1130
568.50
1698.50
566.17
26. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
2.00
1103
594.50
1697.50
565.83
27. Marko Liović
Slavonac
1.00
579
552.40
1131.40
565.70
28. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1123
574.00
1697.00
565.67
29. Robert Marić
Slavonac
1.00
589
540.00
1129.00
564.50
30. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.00
1119
573.50
1692.50
564.17
31. Perica Pavić
Medveščak-1958
2.00
1144
547.00
1691.00
563.67
32. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
2.00
1100
590.00
1690.00
563.33
33. Luko Del Ponte
Ciglenica
2.00
1122
567.00
1689.00
563.00
34. Tomislav Čakalić
Nove nade
2.00
1139
549.50
1688.50
562.83
35. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
3.00
1685
566.00
2251.00
562.75
36. Bernardo Kalauz
Lepoglava
3.00
1660
587.00
2247.00
561.75
37. Robert De Zan
Pakrac-Papuk
1.50
822
579.00
1401.00
560.40
38. Vinko Raspudić
Fortuna
1.50
830
566.50
1396.50
558.60
39. Martin Huis
Zabok
2.00
1074
601.50
1675.50
558.50
40. Marko Vidaković
Slavonac
1.00
581
535.33
1116.33
558.17
41. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
3.00
1653
576.00
2229.00
557.25
42. Vladimir Podvalej
Novska
1.00
561
552.00
1113.00
556.50
43. Stipan Liović
Slavonac
1.00
558
554.67
1112.67
556.33
44. Dalibor Hršak
Zabok
2.00
1092
576.00
1668.00
556.00
45. Dejan Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1108
560.00
1668.00
556.00
46. Hrvoje Živković
Fortuna
2.00
1092
576.00
1668.00
556.00
47. Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.00
555
556.50
1111.50
555.75
48. Igor Jukić
Fortuna
2.00
1107
557.00
1664.00
554.67
49. Tomislav Kerhin
Ponikve
1.00
509
600.00
1109.00
554.50
50. Bruno Pavrlišak
Zabok
2.00
1069
594.00
1663.00
554.33
51. Dominik Gregorina
Ponikve
1.00
550
558.50
1108.50
554.25
52. Ivica Krapljan
Ponikve
1.00
527
581.00
1108.00
554.00
53. Zdenko Poleto
Nove nade
2.00
1104
557.00
1661.00
553.67
54. Robert Bakić
Nove nade
1.00
567
539.20
1106.20
553.10
55. Mato Stjepanović
Novska
1.00
572
534.00
1106.00
553.00
56. Josip Rukavina
Fortuna
2.00
1123
534.50
1657.50
552.50
57. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
1.50
786
589.00
1375.00
550.00
58. Davor Špelić
Pakrac-Papuk
1.00
556
542.00
1098.00
549.00
59. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
1.00
548
0.00
548.00
548.00
60. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
3.00
1615
576.00
2191.00
547.75
61. Saša Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1081
561.50
1642.50
547.50
62. Dorian Mezak
Ponikve
1.00
526
569.00
1095.00
547.50
63. Zlatko Valić
Slavonac
1.00
551
544.00
1095.00
547.50
64. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
3.00
1666
520.00
2186.00
546.50
65. Kristijan Kerhin
Ponikve
1.00
539
553.67
1092.67
546.33
66. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar
2.00
1088
0.00
1088.00
544.00
67. Vlado Turkalj
Nove nade
1.00
551
532.00
1083.00
541.50
68. Željko Biloš
Zrinski-Pivovara
3.00
1613
0.00
1613.00
537.67
69. Ivan Holjevac
Slavonac
1.00
532
0.00
532.00
532.00
70. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
3.00
1585
535.00
2120.00
530.00
71. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
2.00
1067
521.00
1588.00
529.33
72. Ervin Šinko
Lepoglava
2.64
1396
0.00
1396.00
528.79
73. Dalibor Bodiš
Obrtnik Torbar
2.00
1030
548.00
1578.00
526.00
74. Gabrijel Salvador
Ciglenica
1.00
517
0.00
517.00
517.00
75. Bojan Barač
Lepoglava
2.00
1005
540.00
1545.00
515.00
76. Željko Major
Pakrac-Papuk
1.50
755
0.00
755.00
503.33

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
2.00
1281.00
640.50
2.00
1288.00
644.00
4.00
2569.00
642.25
2. Jasmin Ramić
Pakrac-Papuk
2.00
1243.00
621.50
2.00
1251.00
625.50
4.00
2494.00
623.50
3. Darko Kasumović
Medveščak-1958
2.00
1238.00
619.00
2.00
1243.00
621.50
4.00
2481.00
620.25
4. Domagoj Tušim
Novska
1.00
611.00
611.00
3.00
1710.00
570.00
4.00
2321.00
580.25
5. Vedran Lovrić
Novska
1.00
599.00
599.00
3.00
1673.00
557.67
4.00
2272.00
568.00
6. Branko Crnogorac
Medveščak-1958
2.00
1191.00
595.50
2.00
1094.00
547.00
4.00
2285.00
571.25
7. Robert Marić
Slavonac
1.00
589.00
589.00
3.00
1620.00
540.00
4.00
2209.00
552.25
8. Fran Hećimović
Ponikve
1.00
586.00
586.00
3.00
1783.00
594.33
4.00
2369.00
592.25
9. Valentino Smuđ
Ciglenica
1.00
586.00
586.00
1.00
591.00
591.00
2.00
1177.00
588.50
10. Marko Hećimović
Novska
1.00
584.00
584.00
3.00
1777.00
592.33
4.00
2361.00
590.25
11. Zlatko Erceg
Fortuna
2.00
1167.00
583.50
2.00
1191.00
595.50
4.00
2358.00
589.50
12. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
3.00
1746.00
582.00
1.00
600.00
600.00
4.00
2346.00
586.50
13. Marko Vidaković
Slavonac
1.00
581.00
581.00
3.00
1606.00
535.33
4.00
2187.00
546.75
14. Marko Liović
Slavonac
1.00
579.00
579.00
2.50
1381.00
552.40
3.50
1960.00
560.00
15. Filip Sedlar
Zabok
2.00
1154.00
577.00
2.00
1154.00
577.00
4.00
2308.00
577.00
16. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
2.00
1153.00
576.50
2.00
1148.00
574.00
4.00
2301.00
575.25
17. Ivica Brozović
Novska
1.00
576.00
576.00
3.00
1707.00
569.00
4.00
2283.00
570.75
18. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
3.00
1723.00
574.33
1.00
577.00
577.00
4.00
2300.00
575.00
19. Vedran Bohatka
Ciglenica
2.00
1147.00
573.50
2.00
1165.00
582.50
4.00
2312.00
578.00
20. Mato Stjepanović
Novska
1.00
572.00
572.00
3.00
1602.00
534.00
4.00
2174.00
543.50
21. Perica Pavić
Medveščak-1958
2.00
1144.00
572.00
2.00
1094.00
547.00
4.00
2238.00
559.50
22. Darko Mađar
Medveščak-1958
2.00
1143.00
571.50
2.00
1168.00
584.00
4.00
2311.00
577.75
23. Željko Lončar
Nove nade
2.00
1140.00
570.00
2.00
1172.00
586.00
4.00
2312.00
578.00
24. Tomislav Čakalić
Nove nade
2.00
1139.00
569.50
2.00
1099.00
549.50
4.00
2238.00
559.50
25. Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
2.00
1134.00
567.00
2.00
1214.00
607.00
4.00
2348.00
587.00
26. Robert Bakić
Nove nade
1.00
567.00
567.00
1.25
674.00
539.20
2.25
1241.00
551.56
27. Sven Finger
Zabok
1.00
567.00
567.00
0.00
0.00
NaN
1.00
567.00
567.00
28. Darko Živić
Fortuna
2.00
1130.00
565.00
2.00
1137.00
568.50
4.00
2267.00
566.75
29. Toni Ljubić
Zabok
2.00
1130.00
565.00
2.00
1283.00
641.50
4.00
2413.00
603.25
30. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
3.00
1685.00
561.67
1.00
566.00
566.00
4.00
2251.00
562.75
31. Josip Rukavina
Fortuna
2.00
1123.00
561.50
2.00
1069.00
534.50
4.00
2192.00
548.00
32. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1123.00
561.50
2.00
1148.00
574.00
4.00
2271.00
567.75
33. Luko Del Ponte
Ciglenica
2.00
1122.00
561.00
2.00
1134.00
567.00
4.00
2256.00
564.00
34. Vladimir Podvalej
Novska
1.00
561.00
561.00
3.00
1656.00
552.00
4.00
2217.00
554.25
35. Dražen Posavec
Lepoglava
3.00
1679.00
559.67
1.00
601.00
601.00
4.00
2280.00
570.00
36. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.00
1119.00
559.50
2.00
1147.00
573.50
4.00
2266.00
566.50
37. Stipan Liović
Slavonac
1.00
558.00
558.00
3.00
1664.00
554.67
4.00
2222.00
555.50
38. Davor Špelić
Pakrac-Papuk
1.00
556.00
556.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1640.00
546.67
39. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
3.00
1668.00
556.00
1.00
627.00
627.00
4.00
2295.00
573.75
40. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
3.00
1666.00
555.33
1.00
520.00
520.00
4.00
2186.00
546.50
41. Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.00
555.00
555.00
2.00
1113.00
556.50
3.00
1668.00
556.00
42. Dejan Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1108.00
554.00
1.00
560.00
560.00
3.00
1668.00
556.00
43. Igor Jukić
Fortuna
2.00
1107.00
553.50
2.00
1114.00
557.00
4.00
2221.00
555.25
44. Bernardo Kalauz
Lepoglava
3.00
1660.00
553.33
1.00
587.00
587.00
4.00
2247.00
561.75
45. Vinko Raspudić
Fortuna
1.50
830.00
553.33
2.00
1133.00
566.50
3.50
1963.00
560.86
46. Zdenko Poleto
Nove nade
2.00
1104.00
552.00
1.00
557.00
557.00
3.00
1661.00
553.67
47. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
2.00
1103.00
551.50
2.00
1189.00
594.50
4.00
2292.00
573.00
48. Zlatko Valić
Slavonac
1.00
551.00
551.00
3.00
1632.00
544.00
4.00
2183.00
545.75
49. Vlado Turkalj
Nove nade
1.00
551.00
551.00
0.50
266.00
532.00
1.50
817.00
544.67
50. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
3.00
1653.00
551.00
1.00
576.00
576.00
4.00
2229.00
557.25
51. Dominik Gregorina
Ponikve
1.00
550.00
550.00
2.00
1117.00
558.50
3.00
1667.00
555.67
52. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
2.00
1100.00
550.00
1.00
590.00
590.00
3.00
1690.00
563.33
53. Robert De Zan
Pakrac-Papuk
1.50
822.00
548.00
2.00
1158.00
579.00
3.50
1980.00
565.71
54. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
55. Hrvoje Živković
Fortuna
2.00
1092.00
546.00
2.00
1152.00
576.00
4.00
2244.00
561.00
56. Dalibor Hršak
Zabok
2.00
1092.00
546.00
2.00
1152.00
576.00
4.00
2244.00
561.00
57. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar
2.00
1088.00
544.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1088.00
544.00
58. Duško Medić
Zabok
1.00
543.00
543.00
2.00
1222.00
611.00
3.00
1765.00
588.33
59. Saša Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1081.00
540.50
2.00
1123.00
561.50
4.00
2204.00
551.00
60. Kristijan Kerhin
Ponikve
1.00
539.00
539.00
3.00
1661.00
553.67
4.00
2200.00
550.00
61. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
3.00
1615.00
538.33
1.00
576.00
576.00
4.00
2191.00
547.75
62. Željko Biloš
Zrinski-Pivovara
3.00
1613.00
537.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1613.00
537.67
63. Martin Huis
Zabok
2.00
1074.00
537.00
2.00
1203.00
601.50
4.00
2277.00
569.25
64. Bruno Pavrlišak
Zabok
2.00
1069.00
534.50
2.00
1188.00
594.00
4.00
2257.00
564.25
65. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
2.00
1067.00
533.50
1.00
521.00
521.00
3.00
1588.00
529.33
66. Ivan Holjevac
Slavonac
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
67. Ervin Šinko
Lepoglava
2.64
1396.00
528.79
0.00
0.00
NaN
2.64
1396.00
528.79
68. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
3.00
1585.00
528.33
1.00
535.00
535.00
4.00
2120.00
530.00
69. Ivica Krapljan
Ponikve
1.00
527.00
527.00
1.00
581.00
581.00
2.00
1108.00
554.00
70. Dorian Mezak
Ponikve
1.00
526.00
526.00
3.00
1707.00
569.00
4.00
2233.00
558.25
71. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
1.50
786.00
524.00
2.00
1178.00
589.00
3.50
1964.00
561.14
72. Mirko Žuliček
Lepoglava
1.75
915.00
522.86
0.71
356.00
501.41
2.46
1271.00
516.67
73. Gabrijel Salvador
Ciglenica
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
74. Dalibor Bodiš
Obrtnik Torbar
2.00
1030.00
515.00
1.00
548.00
548.00
3.00
1578.00
526.00
75. Tomislav Kerhin
Ponikve
1.00
509.00
509.00
3.00
1800.00
600.00
4.00
2309.00
577.25
76. Jurica Smontara
Lepoglava
1.75
881.00
503.43
1.00
554.00
554.00
2.75
1435.00
521.82
77. Željko Major
Pakrac-Papuk
1.50
755.00
503.33
0.00
0.00
NaN
1.50
755.00
503.33
78. Bojan Barač
Lepoglava
2.00
1005.00
502.50
1.00
540.00
540.00
3.00
1545.00
515.00

Matko Škondro
Pakrac-Papuk
0.50
289.00
578.00
0.00
0.00
NaN
0.50
289.00
578.00
Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
Željko Kulfa
Obrtnik Torbar
0.97
519.00
535.05
1.00
483.00
483.00
1.97
1002.00
508.63
Ivan Šumečki
Lepoglava
0.36
191.00
530.56
0.29
152.00
524.14
0.65
343.00
527.69
Igor Gal
Lepoglava
0.50
264.00
528.00
0.00
0.00
NaN
0.50
264.00
528.00
Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
1.00
511.00
511.00
0.00
0.00
NaN
1.00
511.00
511.00
Ante Jurić
Obrtnik Torbar
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
Josip Kmet
Fortuna
0.50
245.00
490.00
0.00
0.00
NaN
0.50
245.00
490.00
Robert Gajić
Obrtnik Torbar
0.03
3.00
100.00
0.00
0.00
NaN
0.03
3.00
100.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Novska
1.0
2283
1220
3503
583.83
14
3.0
6620
3505
10125
562.50
48
4.0
8903
4725
13628
567.83
62
2. Medveščak-1958
2.0
4533
2470
7003
583.58
26
2.0
4517
2444
6961
580.08
16
4.0
9050
4914
13964
581.83
42
3. Nove nade
2.0
4514
2391
6905
575.42
34
2.0
4433
2372
6805
567.08
33
4.0
8947
4763
13710
571.25
67
4. Slavonac
1.0
2270
1120
3390
565.00
36
3.0
6559
3213
9772
542.89
78
4.0
8829
4333
13162
548.42
114
5. Fortuna
2.0
4418
2276
6694
557.83
50
2.0
4527
2269
6796
566.33
44
4.0
8945
4545
13490
562.08
94
6. Ciglenica
2.0
4467
2213
6680
556.67
41
2.0
4487
2351
6838
569.83
28
4.0
8954
4564
13518
563.25
69
7. Zrinski-Pivovara
3.0
6713
3303
10016
556.44
59
1.0
2229
1147
3376
562.67
9
4.0
8942
4450
13392
558.00
68
8. Pakrac-Papuk
2.0
4442
2215
6657
554.75
43
2.0
4502
2471
6973
581.08
17
4.0
8944
4686
13630
567.92
60
9. Zabok
2.0
4430
2199
6629
552.42
55
2.0
4674
2528
7202
600.17
43
4.0
9104
4727
13831
576.29
98
10. Ponikve
1.0
2182
1055
3237
539.50
31
3.0
6754
3530
10284
571.33
45
4.0
8936
4585
13521
563.38
76
11. Lepoglava
3.0
6461
3215
9676
537.56
88
1.0
2193
1163
3356
559.33
30
4.0
8654
4378
13032
543.00
118
12. Obrtnik Torbar
3.0
6628
2990
9618
534.33
85
1.0
2188
1116
3304
550.67
21
4.0
8816
4106
12922
538.42
106

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više