Pregled svih liga

Medveščak-1958

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Medveščak-1958
Adresa: Kranjčevićeva 2, 10 000 Zagreb
Email: kuglacki.klub.medvescak@zg.t-com.hr

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 15:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Nikola Dragaš 098 280 999
Jelica Čačić 091 130 43 33 kuglacki.klub.medvescak@zg.t-com.hr
Dinko Đepina Bajić 095 833 39 73 kuglacki.klub.medvescak@zg.t-com.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Darko Kasumović
121663
121663
7.0
6.0
7.0
6.0
23.5
22.0
11.0
3.0
385.14
391.0
218.29
226.83
603.43
617.83
2. Velimir Mrkonjić
121889
121889
4.62
3.0
3.0
3.0
11.0
9.0
13.0
7.0
384.63
373.33
199.13
214.33
583.77
587.67
3. Branko Crnogorac
120254
120254
7.0
6.0
4.0
3.0
18.0
13.0
14.0
8.0
377.57
379.83
203.71
196.0
581.29
575.83
4. Darko Mađar
121112
121112
7.0
6.0
4.0
6.0
13.5
19.0
20.0
10.0
376.43
374.67
194.71
226.17
571.14
600.83
5. Dinko Džepina-Bajić
121885
121885
7.0
5.0
5.0
5.0
16.5
19.0
13.0
5.0
362.0
395.4
205.71
209.0
567.71
604.4
6. Perica Pavić
121890
121890
6.38
5.0
2.0
3.0
7.5
12.5
17.0
5.0
363.32
372.6
192.48
198.0
555.8
570.6
7. Ivan Zirdum
123407
123407
3.0
4.0
0.0
3.0
2.0
9.0
14.0
14.0
355.33
377.0
180.0
195.5
535.33
572.5
8. Kristian Čavčić
121881
121881
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
5.0

371.0

230.0

601.0
BEZ NASTUPA
1. Adrian Belar
121449
121449
2. Juraj Buconjić
122629
122629
3. Nikola Dragaš
121883
121883
4. Jakov Džaja
121884
121884
5. Dario Kečkeš
123109
123109
6. David Kolobarić
123108
123108
7. Martin Mak
121348
121348
8. Jerko Perica
123226
123226
9. Mario Stojić
121891
121891
10. Antonio Stopić
123110
123110
11. Miljenko Šarac
121892
121892
12. Bruno Šepak
123084
123084
13. Marijan Škof
121487
121487
14. Mateo Šlat
122473
122473
15. Denis Vincetić
123401
123401
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Ponikve Medveščak-1958 Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3445 : 3601) 10.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 7 Medveščak-1958 Lepoglava Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3500 : 3177) 17.09.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, C
| | |
3 13 Novska Medveščak-1958 Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3281 : 3402) 24.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
4 19 Medveščak-1958 Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3461 : 3297) 27.09.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, C
| | |
5 25 Pakrac-Papuk Medveščak-1958 Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3471 : 3408) 15.10.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
6 31 Medveščak-1958 Slavonac Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3491 : 3312) 22.10.2022 15:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 37 Zabok Medveščak-1958 ZIVT
1-4
4.0 : 4.0 (3582 : 3543) 29.10.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
8 43 Medveščak-1958 Nove nade Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3587 : 3352) 05.11.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
9 49 Fortuna Medveščak-1958 Fortuna
1-4
4.0 : 4.0 (3316 : 3349) 12.11.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
10 55 Medveščak-1958 Ciglenica Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3572 : 3306) 26.11.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
11 61 Obrtnik Torbar Medveščak-1958 Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3381 : 3426) 10.12.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
12 67 Medveščak-1958 Ponikve Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3685 : 3314) 14.01.2023 15:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
13 73 Lepoglava Medveščak-1958 Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3185 : 3385) 21.01.2023 17:00 Nenad Perši, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
14 79 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
28.01.2023 15:00 Miroslav Noršić, A
Filip Boc, A
| | |
15 85 Zrinski-Pivovara Medveščak-1958 Pampas
1-6
04.02.2023 18:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
16 91 Medveščak-1958 Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
11.02.2023 15:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
17 97 Slavonac Medveščak-1958 SRC Vijuš
5-8
18.02.2023 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
18 103 Medveščak-1958 Zabok Zagreb
1-4
25.02.2023 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
19 109 Nove nade Medveščak-1958 Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
20 115 Medveščak-1958 Fortuna Zagreb
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
21 121 Ciglenica Medveščak-1958 SRC Kutina
1-6
18.03.2023 16:00 Danijel Dado, B
Ivana Belši, D
| | |
22 127 Medveščak-1958 Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više