Pregled svih liga

Kustošija

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Kuglački klub Kustošija
Adresa: Ilica 298, 10 000 Zagreb
Email: sasa@zg-kuglanje.hr

Kuglana: Grmoščica   Staze: 5-8
Redovni termin: subota, 11:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Saša Petković 098 247 051
Damir Fučkar 091 546 46 26

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Amela Nicol Imširović
110431
110431
6.0
5.0
5.0
4.0
17.0
14.0
5.0
2.0
379.17
390.6
210.17
226.2
589.33
616.8
2. Vedrana Šimunić
110128
110128
6.0
5.0
5.0
5.0
16.0
14.5
8.0
5.0
380.33
384.8
193.33
217.0
573.67
601.8
3. Vana Varga
110325
110325
3.0
1.0
2.0
1.0
6.0
3.0
11.0
5.0
375.67
360.0
186.0
196.0
561.67
556.0
4. Valentina Smuđ
110466
110466
5.5
5.0
4.0
5.0
13.0
15.0
17.0
22.0
360.0
363.6
188.55
196.4
548.55
560.0
5. Iva Cindrić
110008
110008
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
8.0
0.0
368.0
178.0
546.0
6. Tihana Čavlović
110332
110332
6.0
5.0
3.0
4.0
8.5
11.5
31.0
19.0
364.83
370.4
176.67
200.2
541.5
570.6
7. Kjara Mazulović
110226
110226
2.0
3.0
1.0
0.0
4.0
5.0
7.0
6.0
357.5
367.33
179.0
201.33
536.5
568.67
8. Sanja Majhen
130002
130002
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
2.0
4.0
364.0
386.0
172.0
160.0
536.0
546.0
9. Magdalena Škreblin
110421
110421
5.5
5.0
0.0
2.0
5.0
11.0
18.0
9.0
358.91
387.6
177.09
206.6
536.0
594.2
BEZ NASTUPA
1. Ana Augustinović
110218
110218
2. Ana Gerovac
110160
110160
3. Lucija Marta Jelavić
110223
110223
4. Ana Kovačević
110202
110202
5. Josipa Mance
110225
110225
6. Dorotea Medan
110781
110781
7. Patricia Miholić
110398
110398
8. Ljiljana Peroš
110001
110001
9. Maja Stojanović
110234
110234
10. Ivanka Strbad
110235
110235
11. Maja Šimić
110524
110524
12. Anđela Štajnkler
110758
110758
13. Antonela Vargić
110131
110131
14. Iva Vukošić
110420
110420
15. Ana Zbiljski
110828
110828
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagreb Kustošija Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3389 : 3395) 10.09.2022 13:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 6 Kustošija Podravka Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3534 : 3316) 17.09.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 11 ŽKK Osijek '97 Kustošija Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3369 : 3414) 24.09.2022 12:30 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
4 16 Kustošija ŽKK Istra Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3551 : 3483) 01.10.2022 11:00 Petar Filipčić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
5 21 Mlaka Kustošija SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3698 : 3474) 15.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
6 26 Kustošija Rijeka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3456 : 3298) 22.10.2022 11:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
7 31 ŽKK Split Kustošija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3196 : 3271) 29.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 36 Kustošija ŽKK Ogulin Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3490 : 3352) 05.11.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 41 Siscia Kustošija SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3140 : 3197) 12.11.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
10 46 Kustošija Zagreb Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3494 : 3299) 14.01.2023 11:00 Filip Boc, A
Gordana Senta, A
| | |
11 51 Podravka Kustošija Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3276 : 3281) 21.01.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
12 56 Kustošija ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
28.01.2023 11:00 Elizabeta Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 61 ŽKK Istra Kustošija Dom obrtnika
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
14 66 Kustošija Mlaka Grmoščica
5-8
25.02.2023 11:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
15 71 Rijeka Kustošija SRC Mlaka
1-4
04.03.2023 12:00 | | |
16 76 Kustošija ŽKK Split Grmoščica
5-8
11.03.2023 11:00 | | |
17 81 ŽKK Ogulin Kustošija Klek
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
18 86 Kustošija Siscia Grmoščica
5-8
25.03.2023 11:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više