Pregled svih liga

Rijeka

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Kuglački klub Rijeka
Adresa: Podpinjol 2, 51 000 Rijeka
Email: src-mlaka@rijekasport.hr , mateajuricic@hotmail.com

Kuglana: SRC Mlaka   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 12:00
Rezervni termin: nedjelja, 12:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Drago Jurišić 091 577 96 07 src-mlaka@rijekasport.hr
Matea Juričić 091 907 79 74 mateajuricic@hotmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Matea Juričić
110287
110287
2.0
2.0
1.0
1.0
6.0
4.5
3.0
2.0
375.0
379.0
207.5
188.5
582.5
567.5
2. Ana Grčić
110365
110365
2.0
2.0
2.0
1.0
5.0
3.5
9.0
3.0
359.0
390.5
196.5
201.0
555.5
591.5
3. Ana Jularić
110789
110789
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
334.0
206.0
540.0
4. Sanja Gizdulić
110647
110647
2.0
2.0
0.0
0.0
1.0
1.5
18.0
23.0
343.0
367.5
180.0
145.5
523.0
513.0
5. Ivana Juričić
110286
110286
2.0
2.0
0.0
0.0
1.5
0.0
8.0
6.0
358.0
353.0
164.5
173.0
522.5
526.0
6. Anamarija Antonić
110627
110627
2.0
2.0
0.0
0.0
3.0
3.0
12.0
10.0
367.5
366.5
154.5
171.0
522.0
537.5
7. Gordana Balent
110301
110301
1.0
2.0
1.0
0.0
2.0
2.0
11.0
16.0
362.0
369.0
156.0
171.5
518.0
540.5
8. Ema Tomašić
110415
110415
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
5.0
0.0
306.0
162.0
468.0
BEZ NASTUPA
1. Tatjana Bebić
110093
110093
2. Franka Berić
110278
110278
3. Ana Bradetić
110279
110279
4. Antonija Frelih
110880
110880
5. Višnja Glavan
110282
110282
6. Sara Golik
110728
110728
7. Slavica Juranić
110285
110285
8. Lorena Kamber
110408
110408
9. Hanna Kircher
110288
110288
10. Biserka Perman
110097
110097
11. Andrea Sprečkić
110294
110294
12. Sara Stijelja Tevanović
110555
110555
13. Magdalena Stipetić
110594
110594
14. Petra Stipetić
110591
110591
15. Dina Tomašić
110297
110297
16. Vivien Trubić
110298
110298
17. Sanja Vlček
110299
110299
18. Sanja Weitzer
110300
110300
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3543 : 3242) 10.09.2022 13:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
0.0 : 8.0 (3291 : 3443) 17.09.2022 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
3 14 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3162 : 3191) 24.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, B
| | |
4 17 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
2.0 : 6.0 (3261 : 3376) 01.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
5 25 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
15.10.2022 14:00 | | |
6 26 Kustošija Rijeka Grmoščica
5-8
22.10.2022 11:00 | | |
7 35 Rijeka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
29.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
8 37 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
05.11.2022 13:00 | | |
9 44 Rijeka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
12.11.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
10 48 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
14.01.2023 12:00 | | |
11 53 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
21.01.2023 12:00 | | |
12 59 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
28.01.2023 12:00 | | |
13 62 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
04.02.2023 13:00 | | |
14 70 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
25.02.2023 12:00 | | |
15 71 Rijeka Kustošija SRC Mlaka
1-4
04.03.2023 12:00 | | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
11.03.2023 11:00 | | |
17 82 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
18 89 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više