Pregled svih liga

Podravka

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Športski kuglački klub Podravka
Adresa: Ante Starčevića 32, 48 000 Koprivnica
Email: skkpodravka@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 13:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Jelena Kolarić 091 585 00 71 skkpodravka@gmail.com
Ilinka Milas 098 249 510 ilinka.milas1@kc.t-com.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željka Orehovec
110124
110124
5.0
6.0
3.0
6.0
9.0
21.5
9.0
5.0
374.0
379.67
201.0
214.83
575.0
594.5
2. Marija Zver
110003
110003
5.0
6.0
3.0
5.0
10.0
19.0
10.0
20.0
374.6
370.67
196.6
191.17
571.2
561.83
3. Aleksandra Lukčin
110108
110108
4.5
6.0
1.0
3.0
6.0
14.0
19.0
22.0
375.11
364.83
180.67
182.83
555.78
547.67
4. Ana Matić
110319
110319
4.0
3.0
3.0
0.0
12.5
3.0
10.0
12.0
366.5
362.0
181.25
164.67
547.75
526.67
5. Ljiljana Bolić
110114
110114
4.75
5.0
1.0
2.0
7.5
7.5
24.0
21.0
363.16
367.2
177.68
174.6
540.84
541.8
6. Lana Buhinjak
110115
110115
1.25
1.0
0.0
1.0
1.5
2.0
6.0
2.0
353.6
357.0
183.2
180.0
536.8
537.0
7. Melinda Petrić
110109
110109
4.0
2.5
0.0
0.0
3.5
2.5
25.0
22.0
351.0
355.6
159.75
154.0
510.75
509.6
8. Ana-Marija Grčić
110117
110117
1.5
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
9.0
0.0
338.67
164.0
502.67
9. Jelena Kolarić
110119
110119
0.0
5.5
0.0
3.0
0.0
8.0
0.0
10.0

374.55

189.27

563.82
10. Štefica Pintarić
110977
110977
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
6.0

360.0

155.0

515.0
BEZ NASTUPA
1. Lara Dinjar
110979
110979
2. Ana-Marija Geček
110543
110543
3. Inka Jakupec
110918
110918
4. Tea Kovačev
110978
110978
5. Đurđica Lukač
110121
110121
6. Monika Matiša
110122
110122
7. Željka Široki
110129
110129
8. Antonela Vargić
110131
110131
9. Verica Vučić
110133
110133
10. Katarina Vugrinec
110958
110958
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3235 : 3211) 10.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 6 Kustošija Podravka Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3534 : 3316) 17.09.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 15 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3311 : 3384) 24.09.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
4 17 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
2.0 : 6.0 (3261 : 3376) 01.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
5 24 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3347 : 3280) 15.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
6 28 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3280 : 3339) 22.10.2022 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
7 33 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3310 : 3194) 29.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
8 39 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3511 : 3218) 05.11.2022 13:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
9 42 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3324 : 3148) 12.11.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
10 50 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3372 : 3202) 14.01.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
11 51 Podravka Kustošija Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3276 : 3281) 21.01.2023 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
12 60 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
29.01.2023 13:00 Patrick Demarki, A
| | |
13 62 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
04.02.2023 13:00 | | |
14 69 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
15 73 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
04.03.2023 13:00 | | |
16 78 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
11.03.2023 12:30 | | |
17 84 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
18.03.2023 12:00 | | |
18 87 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više