Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
9 8 1 0 17 59.0 13.0
2. Kustošija
Zagreb
9 7 1 1 15 48.0 24.0
3. ŽKK Istra
Poreč
9 5 1 3 11 45.0 27.0
4. ŽKK Split
Split
9 5 1 3 11 41.0 31.0
5. Podravka
Koprivnica
9 5 0 4 10 35.0 37.0
6. Zagreb
Zagreb
9 4 1 4 9 36.0 36.0
7. ŽKK Osijek '97
Osijek
9 2 2 5 6 34.0 38.0
8. Rijeka
Rijeka
9 3 0 6 6 25.0 47.0
9. Siscia
Sisak
9 2 1 6 5 25.0 47.0
10. ŽKK Ogulin
Ogulin
9 0 0 9 0 12.0 60.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagreb Kustošija Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3389 : 3395) 10.09.2022 13:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 2 ŽKK Osijek '97 ŽKK Ogulin Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3260 : 3111) 10.09.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
1 3 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3543 : 3242) 10.09.2022 13:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
1 4 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3329 : 3285) 10.09.2022 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 5 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3235 : 3211) 10.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 6 Kustošija Podravka Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3534 : 3316) 17.09.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 7 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3397 : 3196) 17.09.2022 14:00 Patrick Demarki, A
Iva Matošević, B
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
0.0 : 8.0 (3291 : 3443) 17.09.2022 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
2 9 ŽKK Ogulin Mlaka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3260 : 3386) 17.09.2022 11:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
2 10 Zagreb ŽKK Osijek '97 Pongračevo
1-6
0.0 : 8.0 (3239 : 3354) 17.09.2022 13:00 Kristina Juras Kovač, A
Gordana Senta, A
| | |
3 11 ŽKK Osijek '97 Kustošija Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3369 : 3414) 24.09.2022 12:30 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
3 12 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3463 : 3378) 24.09.2022 13:00 Dino Kos, A
Draženko Bistrović, A
| | |
3 13 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3255 : 3199) 24.09.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
3 14 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3162 : 3191) 24.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, B
| | |
3 15 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3311 : 3384) 24.09.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
4 16 Kustošija ŽKK Istra Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3551 : 3483) 01.10.2022 11:00 Petar Filipčić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 17 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
2.0 : 6.0 (3261 : 3376) 01.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
4 18 ŽKK Ogulin Siscia Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3104 : 3169) 29.09.2022 18:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
4 19 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
4.0 : 4.0 (3379 : 3331) 01.10.2022 13:00 Nikola Filipović, A
Filip Boc, A
| | |
4 20 ŽKK Osijek '97 Mlaka Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3335 : 3488) 01.10.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
5 21 Mlaka Kustošija SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3698 : 3474) 15.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
5 22 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3083) 15.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
5 23 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3252 : 3266) 15.10.2022 15:00 Davorka Novak, A
Dragan Glajh, A
| | |
5 24 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3347 : 3280) 15.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
5 25 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3349 : 3092) 15.10.2022 14:00 Iva Matošević, B
Jelena Herceg, C
| | |
6 26 Kustošija Rijeka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3456 : 3298) 22.10.2022 11:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
6 27 ŽKK Ogulin ŽKK Istra Klek
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3368) 22.10.2022 11:00 Danijela Škalamera, A
Ivica Bertović, B
| | |
6 28 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3280 : 3339) 22.10.2022 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
6 29 ŽKK Osijek '97 Siscia Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3242 : 3303) 22.10.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
6 30 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3566 : 3250) 22.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 31 ŽKK Split Kustošija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3196 : 3271) 29.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
7 32 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
0.0 : 8.0 (3243 : 3513) 29.10.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
7 33 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3310 : 3194) 29.10.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
7 34 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3382 : 3440) 29.10.2022 14:00 Iva Matošević, B
Damir Miloš, B
| | |
7 35 Rijeka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3382 : 3158) 29.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
8 36 Kustošija ŽKK Ogulin Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3490 : 3352) 05.11.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 37 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3265 : 3180) 05.11.2022 13:00 Lucija Marta Jelavić, A
Damir Cerle, A
| | |
8 38 ŽKK Osijek '97 ŽKK Istra Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3248 : 3506) 05.11.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
8 39 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3511 : 3218) 05.11.2022 13:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
8 40 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3292 : 3151) 05.11.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 41 Siscia Kustošija SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3140 : 3197) 12.11.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
9 42 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3324 : 3148) 12.11.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
9 43 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
4.0 : 4.0 (3365 : 3365) 12.11.2022 14:00 Nikolina Liović, A
Damir Miloš, B
| | |
9 44 Rijeka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3298 : 3197) 12.11.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
9 45 ŽKK Ogulin Zagreb Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3150 : 3221) 12.11.2022 11:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
10 46 Kustošija Zagreb Grmoščica
5-8
14.01.2023 11:00 | | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Osijek '97 Klek
1-4
14.01.2023 11:00 | | |
10 48 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
14.01.2023 12:00 | | |
10 49 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
10 50 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
14.01.2023 13:00 | | |
11 51 Podravka Kustošija Kuglana 2
1-6
21.01.2023 13:00 | | |
11 52 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
11 53 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
21.01.2023 12:00 | | |
11 54 Mlaka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
21.01.2023 13:00 | | |
11 55 ŽKK Osijek '97 Zagreb Pampas
1-6
21.01.2023 12:30 | | |
12 56 Kustošija ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
28.01.2023 11:00 | | |
12 57 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
28.01.2023 13:00 | | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
12 59 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
28.01.2023 12:00 | | |
12 60 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
28.01.2023 14:00 | | |
13 61 ŽKK Istra Kustošija Dom obrtnika
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
13 62 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
04.02.2023 13:00 | | |
13 63 Siscia ŽKK Ogulin SRC Sisak
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
13 64 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
04.02.2023 12:00 | | |
13 65 Mlaka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
14 66 Kustošija Mlaka Grmoščica
5-8
25.02.2023 11:00 | | |
14 67 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
25.02.2023 12:30 | | |
14 68 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
25.02.2023 13:00 | | |
14 69 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
14 70 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
25.02.2023 12:00 | | |
15 71 Rijeka Kustošija SRC Mlaka
1-4
04.03.2023 12:00 | | |
15 72 ŽKK Istra ŽKK Ogulin Dom obrtnika
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
15 73 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
04.03.2023 13:00 | | |
15 74 Siscia ŽKK Osijek '97 SRC Sisak
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
15 75 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
16 76 Kustošija ŽKK Split Grmoščica
5-8
11.03.2023 11:00 | | |
16 77 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
16 78 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
11.03.2023 12:30 | | |
16 79 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
11.03.2023 13:00 | | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
11.03.2023 11:00 | | |
17 81 ŽKK Ogulin Kustošija Klek
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 82 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 83 ŽKK Istra ŽKK Osijek '97 Dom obrtnika
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 84 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
18.03.2023 12:00 | | |
17 85 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
18 86 Kustošija Siscia Grmoščica
5-8
25.03.2023 11:00 | | |
18 87 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
18 88 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
25.03.2023 11:00 | | |
18 89 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
18 90 Zagreb ŽKK Ogulin Pongračevo
1-6
25.03.2023 12:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
4.00
2441
596.50
3037.50
607.50
2. Marijana Liović
ŽKK Istra
5.00
3032
582.75
3614.75
602.46
3. Amela Nicol Imširović
Kustošija
5.00
2933
619.50
3552.50
592.08
4. Milana Pavlic
Mlaka
4.00
2344
602.20
2946.20
589.24
5. Anja Vicković
Zagreb
3.00
1780
569.50
2349.50
587.38
6. Anita Safrany
Mlaka
4.00
2319
603.67
2922.67
584.53
7. Anita Mehesz
Mlaka
4.00
2298
600.75
2898.75
579.75
8. Matea Juričić
Rijeka
5.00
2893
581.00
3474.00
579.00
9. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
4.00
2331
563.00
2894.00
578.80
10. Ana Bacan-Schneider
Zagreb
4.00
2316
575.80
2891.80
578.36
11. Valentina Gal
Mlaka
4.00
2277
613.20
2890.20
578.04
12. Željka Orehovec
Podravka
5.00
2875
591.25
3466.25
577.71
13. Vedrana Šimunić
Kustošija
5.00
2861
605.00
3466.00
577.67
14. Paula Polanšćak
Zagreb
3.00
1753
541.37
2294.37
573.59
15. Ana Vidan
ŽKK Split
4.00
2291
576.40
2867.40
573.48
16. Venesa Bogdanović
Mlaka
4.00
2278
582.60
2860.60
572.12
17. Marija Zver
Podravka
5.00
2856
559.25
3415.25
569.21
18. Matea Gašparović
ŽKK Split
4.00
2255
567.43
2822.43
564.49
19. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
3.00
1709
545.75
2254.75
563.69
20. Aleksandra Lukčin
Podravka
4.50
2501
559.00
3060.00
556.36
21. Tea Miljković
Zagreb
4.00
2209
563.71
2772.71
554.54
22. Valentina Smuđ
Kustošija
4.50
2489
558.75
3047.75
554.14
23. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
4.00
2184
580.20
2764.20
552.84
24. Ana Grčić
Rijeka
5.00
2738
568.75
3306.75
551.13
25. Tihana Čavlović
Kustošija
5.00
2729
571.75
3300.75
550.13
26. Magdalena Škreblin
Kustošija
4.50
2435
589.75
3024.75
549.95
27. Maja Nanić
ŽKK Istra
4.75
2591
564.25
3155.25
548.74
28. Sara Pejak
Siscia
4.00
2195
542.00
2737.00
547.40
29. Ivona Škalamera
ŽKK Ogulin
4.00
2211
520.25
2731.25
546.25
30. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
5.00
2748
520.53
3268.53
544.76
31. Ana Matić
Podravka
4.00
2191
526.00
2717.00
543.40
32. Ljiljana Bolić
Podravka
4.75
2569
538.33
3107.33
540.41
33. Đurđica Strinić
ŽKK Split
3.75
2023
539.00
2562.00
539.37
34. Dražena Smuđ
Siscia
4.00
2140
555.80
2695.80
539.16
35. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
4.00
2136
553.80
2689.80
537.96
36. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
4.00
2137
551.40
2688.40
537.68
37. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
5.00
2682
533.50
3215.50
535.92
38. Ivanka Kragić
ŽKK Split
3.50
1869
540.80
2409.80
535.51
39. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
5.00
2688
515.50
3203.50
533.92
40. Valerija Smuđ
Siscia
4.00
2121
548.40
2669.40
533.88
41. Klara Pereković
Siscia
4.00
2132
530.40
2662.40
532.48
42. Ivana Juričić
Rijeka
5.00
2624
544.75
3168.75
528.13
43. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
4.00
2088
547.11
2635.11
527.02
44. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
4.00
2110
519.71
2629.71
525.94
45. Ana Laus
ŽKK Split
3.00
1571
517.67
2088.67
522.17
46. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
4.00
2053
522.35
2575.35
515.07
47. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
3.00
1524
526.00
2050.00
512.50
48. Melinda Petrić
Podravka
4.00
2043
509.60
2552.60
510.52
49. Petra Birt
Siscia
3.00
1544
492.16
2036.16
509.04

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
4.00
2441.00
610.25
4.00
2386.00
596.50
8.00
4827.00
603.38
2. Marijana Liović
ŽKK Istra
5.00
3032.00
606.40
4.00
2331.00
582.75
9.00
5363.00
595.89
3. Anja Vicković
Zagreb
3.00
1780.00
593.33
4.00
2278.00
569.50
7.00
4058.00
579.71
4. Amela Nicol Imširović
Kustošija
5.00
2933.00
586.60
4.00
2478.00
619.50
9.00
5411.00
601.22
5. Milana Pavlic
Mlaka
4.00
2344.00
586.00
5.00
3011.00
602.20
9.00
5355.00
595.00
6. Paula Polanšćak
Zagreb
3.00
1753.00
584.33
2.49
1348.00
541.37
5.49
3101.00
564.85
7. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
4.00
2331.00
582.75
1.00
563.00
563.00
5.00
2894.00
578.80
8. Jasmina Marinović
ŽKK Split
2.00
1161.00
580.50
3.00
1582.00
527.33
5.00
2743.00
548.60
9. Ana Jambrović
Mlaka
2.50
1450.00
580.00
4.00
2311.00
577.75
6.50
3761.00
578.62
10. Anita Safrany
Mlaka
4.00
2319.00
579.75
3.00
1811.00
603.67
7.00
4130.00
590.00
11. Ana Bacan-Schneider
Zagreb
4.00
2316.00
579.00
5.00
2879.00
575.80
9.00
5195.00
577.22
12. Matea Juričić
Rijeka
5.00
2893.00
578.60
4.00
2324.00
581.00
9.00
5217.00
579.67
13. Željka Orehovec
Podravka
5.00
2875.00
575.00
4.00
2365.00
591.25
9.00
5240.00
582.22
14. Anita Mehesz
Mlaka
4.00
2298.00
574.50
4.00
2403.00
600.75
8.00
4701.00
587.63
15. Ana Vidan
ŽKK Split
4.00
2291.00
572.75
5.00
2882.00
576.40
9.00
5173.00
574.78
16. Vedrana Šimunić
Kustošija
5.00
2861.00
572.20
4.00
2420.00
605.00
9.00
5281.00
586.78
17. Marija Zver
Podravka
5.00
2856.00
571.20
4.00
2237.00
559.25
9.00
5093.00
565.89
18. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
3.00
1709.00
569.67
4.00
2183.00
545.75
7.00
3892.00
556.00
19. Venesa Bogdanović
Mlaka
4.00
2278.00
569.50
5.00
2913.00
582.60
9.00
5191.00
576.78
20. Valentina Gal
Mlaka
4.00
2277.00
569.25
5.00
3066.00
613.20
9.00
5343.00
593.67
21. Matea Gašparović
ŽKK Split
4.00
2255.00
563.75
3.50
1986.00
567.43
7.50
4241.00
565.47
22. Vana Varga
Kustošija
3.00
1685.00
561.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1685.00
561.67
23. Dora Štetić
ŽKK Istra
3.50
1951.00
557.43
4.00
2144.00
536.00
7.50
4095.00
546.00
24. Lucija Sever
Siscia
2.00
1113.00
556.50
3.00
1618.00
539.33
5.00
2731.00
546.20
25. Aleksandra Lukčin
Podravka
4.50
2501.00
555.78
4.00
2236.00
559.00
8.50
4737.00
557.29
26. Valentina Smuđ
Kustošija
4.50
2489.00
553.11
4.00
2235.00
558.75
8.50
4724.00
555.76
27. Ivona Škalamera
ŽKK Ogulin
4.00
2211.00
552.75
4.00
2081.00
520.25
8.00
4292.00
536.50
28. Tea Miljković
Zagreb
4.00
2209.00
552.25
3.50
1973.00
563.71
7.50
4182.00
557.60
29. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
5.00
2748.00
549.60
3.75
1952.00
520.53
8.75
4700.00
537.14
30. Sara Pejak
Siscia
4.00
2195.00
548.75
5.00
2710.00
542.00
9.00
4905.00
545.00
31. Ana Matić
Podravka
4.00
2191.00
547.75
2.00
1052.00
526.00
6.00
3243.00
540.50
32. Ana Grčić
Rijeka
5.00
2738.00
547.60
4.00
2275.00
568.75
9.00
5013.00
557.00
33. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
4.00
2184.00
546.00
5.00
2901.00
580.20
9.00
5085.00
565.00
34. Tihana Čavlović
Kustošija
5.00
2729.00
545.80
4.00
2287.00
571.75
9.00
5016.00
557.33
35. Maja Nanić
ŽKK Istra
4.75
2591.00
545.47
4.00
2257.00
564.25
8.75
4848.00
554.06
36. Petra Stipetić
Rijeka
2.50
1360.00
544.00
1.00
526.00
526.00
3.50
1886.00
538.86
37. Magdalena Škreblin
Kustošija
4.50
2435.00
541.11
4.00
2359.00
589.75
8.50
4794.00
564.00
38. Ljiljana Bolić
Podravka
4.75
2569.00
540.84
3.00
1615.00
538.33
7.75
4184.00
539.87
39. Irma Šimić
Zagreb
2.48
1338.00
539.52
3.00
1598.00
532.67
5.48
2936.00
535.77
40. Đurđica Strinić
ŽKK Split
3.75
2023.00
539.47
4.00
2156.00
539.00
7.75
4179.00
539.23
41. Katarina Zajec
ŽKK Istra
3.00
1617.00
539.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1617.00
539.00
42. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
5.00
2688.00
537.60
4.00
2062.00
515.50
9.00
4750.00
527.78
43. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
5.00
2682.00
536.40
2.00
1067.00
533.50
7.00
3749.00
535.57
44. Dražena Smuđ
Siscia
4.00
2140.00
535.00
5.00
2779.00
555.80
9.00
4919.00
546.56
45. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
4.00
2137.00
534.25
5.00
2757.00
551.40
9.00
4894.00
543.78
46. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
4.00
2136.00
534.00
5.00
2769.00
553.80
9.00
4905.00
545.00
47. Ivanka Kragić
ŽKK Split
3.50
1869.00
534.00
5.00
2704.00
540.80
8.50
4573.00
538.00
48. Klara Pereković
Siscia
4.00
2132.00
533.00
5.00
2652.00
530.40
9.00
4784.00
531.56
49. Valerija Smuđ
Siscia
4.00
2121.00
530.25
5.00
2742.00
548.40
9.00
4863.00
540.33
50. Valeria Špiljar
Zagreb
2.00
1059.00
529.50
3.50
1936.00
553.14
5.50
2995.00
544.55
51. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
4.00
2110.00
527.50
3.50
1819.00
519.71
7.50
3929.00
523.87
52. Ivanka Šego
ŽKK Split
2.75
1447.00
526.18
2.50
1342.00
536.80
5.25
2789.00
531.24
53. Katja Oplanić
ŽKK Istra
3.75
1973.00
526.13
3.25
1794.00
552.00
7.00
3767.00
538.14
54. Kristina Lončarević
Zagreb
2.00
1050.00
525.00
3.73
1947.00
521.98
5.73
2997.00
523.04
55. Ivana Juričić
Rijeka
5.00
2624.00
524.80
4.00
2179.00
544.75
9.00
4803.00
533.67
56. Ana Laus
ŽKK Split
3.00
1571.00
523.67
3.00
1553.00
517.67
6.00
3124.00
520.67
57. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
4.00
2088.00
522.00
2.42
1324.00
547.11
6.42
3412.00
531.46
58. Sanja Gizdulić
Rijeka
3.75
1944.00
518.40
4.00
2098.00
524.50
7.75
4042.00
521.55
59. Petra Birt
Siscia
3.00
1544.00
514.67
1.53
753.00
492.16
4.53
2297.00
507.06
60. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
4.00
2053.00
513.25
3.58
1870.00
522.35
7.58
3923.00
517.55
61. Anamarija Antonić
Rijeka
2.50
1282.00
512.80
2.00
1075.00
537.50
4.50
2357.00
523.78
62. Gordana Balent
Rijeka
3.25
1665.00
512.31
3.00
1665.00
555.00
6.25
3330.00
532.80
63. Melinda Petrić
Podravka
4.00
2043.00
510.75
2.50
1274.00
509.60
6.50
3317.00
510.31
64. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
3.00
1524.00
508.00
2.50
1315.00
526.00
5.50
2839.00
516.18

Ines Tomić
ŽKK Osijek '97
1.00
573.00
573.00
3.50
1965.00
561.43
4.50
2538.00
564.00
Tamara Sinković
Mlaka
0.25
141.00
564.00
1.00
510.00
510.00
1.25
651.00
520.80
Ivana Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1125.00
562.50
3.00
1627.00
542.33
5.00
2752.00
550.40
Danica Torović
ŽKK Split
1.00
555.00
555.00
4.00
2173.00
543.25
5.00
2728.00
545.60
Nika Štetić
ŽKK Istra
1.75
964.00
550.86
3.00
1625.00
541.67
4.75
2589.00
545.05
Iva Cindrić
Kustošija
1.00
546.00
546.00
0.00
0.00
NaN
1.00
546.00
546.00
Slavica Milnović
Siscia
1.00
537.00
537.00
1.00
489.00
489.00
2.00
1026.00
513.00
Lana Buhinjak
Podravka
1.25
671.00
536.80
1.00
537.00
537.00
2.25
1208.00
536.89
Kjara Mazulović
Kustošija
2.00
1073.00
536.50
3.00
1706.00
568.67
5.00
2779.00
555.80
Lejla Štrbac
Siscia
1.00
536.00
536.00
1.75
896.00
512.00
2.75
1432.00
520.73
Maja Belošević
Zagreb
1.71
903.00
528.07
3.00
1649.00
549.67
4.71
2552.00
541.83
Ines Maričić
Mlaka
1.00
520.00
520.00
2.00
1158.00
579.00
3.00
1678.00
559.33
Ana Jularić
Rijeka
2.00
1030.00
515.00
2.00
1090.00
545.00
4.00
2120.00
530.00
Ankica Glajh
Siscia
0.50
257.00
514.00
2.72
1393.00
512.13
3.22
1650.00
512.42
Ana Karas
ŽKK Ogulin
1.00
505.00
505.00
0.25
113.00
452.00
1.25
618.00
494.40
Tea Štetić
ŽKK Istra
0.25
126.00
504.00
0.75
393.00
524.00
1.00
519.00
519.00
Ana-Marija Grčić
Podravka
1.50
754.00
502.67
0.00
0.00
NaN
1.50
754.00
502.67
Anamarija Grdić
Mlaka
0.25
125.00
500.00
1.00
598.00
598.00
1.25
723.00
578.40
Narda Štulić
Zagreb
1.81
897.00
495.58
1.50
819.00
546.00
3.31
1716.00
518.43
Tea Durbas
Siscia
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Ema Tomašić
Rijeka
1.00
467.00
467.00
0.00
0.00
NaN
1.00
467.00
467.00
Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.00
455.00
455.00
1.50
745.00
496.67
2.50
1200.00
480.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mlaka
4.0
9044
4708
13752
573.00
57
5.0
11439
6342
17781
592.70
40
9.0
20483
11050
31533
583.94
97
2. ŽKK Istra
5.0
11129
5897
17026
567.53
83
4.0
8968
4525
13493
562.21
83
9.0
20097
10422
30519
565.17
166
3. Kustošija
5.0
11068
5683
16751
558.37
93
4.0
9069
4962
14031
584.63
57
9.0
20137
10645
30782
570.04
150
4. Zagreb
4.0
8850
4455
13305
554.38
89
5.0
10986
5566
16552
551.73
96
9.0
19836
10021
29857
552.91
185
5. ŽKK Split
4.0
8819
4353
13172
548.83
82
5.0
10913
5465
16378
545.93
104
9.0
19732
9818
29550
547.22
186
6. Podravka
5.0
10976
5484
16460
548.67
112
4.0
8854
4438
13292
553.83
81
9.0
19830
9922
29752
550.96
193
7. ŽKK Ogulin
5.0
10877
5223
16100
536.67
153
4.0
8603
4060
12663
527.63
134
9.0
19480
9283
28763
532.65
287
8. ŽKK Osijek '97
4.0
8751
4077
12828
534.50
152
5.0
11037
5417
16454
548.47
151
9.0
19788
9494
29282
542.26
303
9. Siscia
4.0
8593
4226
12819
534.13
119
5.0
10729
5303
16032
534.40
127
9.0
19322
9529
28851
534.28
246
10. Rijeka
5.0
10701
5302
16003
533.43
156
4.0
8920
4312
13232
551.33
101
9.0
19621
9614
29235
541.39
257

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više