Pregled svih liga

ŽKK Obrtnik SB

Liga: 2. HKLS-Ž
Klub: Ženski kuglački klub Obrtnik
Adresa: Naselje Andrije Hebranga 4/6, 35 000 Slavonski Brod
Email: obrtnikbrod@gmail.com

Kuglana: SRC Vijuš   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: srijeda, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Jelena Puškarić Županić 098 904 75 78 obrtnikbrod@gmail.com
Ana Zlopaša 091 427 08 22 obrtnikbrod@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Alma Martinović
110034
110034
3.0
5.0
2.0
3.0
7.0
10.0
26.0
30.0
355.0
369.6
157.0
170.4
512.0
540.0
2. Jelena Puškarić Županić
110038
110038
4.0
4.25
3.0
2.0
13.0
13.0
31.0
24.0
354.25
366.12
157.25
162.59
511.5
528.71
3. Gordana Jagar
110036
110036
3.0
5.75
1.0
2.0
6.0
11.5
22.0
46.0
341.67
358.09
163.67
154.09
505.33
512.17
4. Kata Matanić
110040
110040
4.0
6.0
2.0
4.0
7.5
14.5
40.0
31.0
347.5
353.83
150.0
175.33
497.5
529.17
5. Ana Zlopaša
110035
110035
3.0
4.5
3.0
2.0
9.5
9.5
29.0
31.0
338.0
349.33
151.33
154.44
489.33
503.78
6. Gordana Ferić
110674
110674
2.0
1.73
0.0
1.0
3.0
2.0
29.0
20.0
358.5
361.27
127.0
144.51
485.5
505.78
7. Marija Čukić
110989
110989
2.0
2.0
0.0
0.0
2.0
0.0
23.0
24.0
332.0
322.0
130.5
139.0
462.5
461.0
8. Dalija Šljivarić
110851
110851
2.5
3.5
0.0
3.0
0.0
13.0
43.0
28.0
335.6
346.29
110.0
167.43
445.6
513.71
9. Laura Barada
110990
110990
0.5
1.75
0.0
1.0
0.0
3.0
7.0
30.0
298.0
330.29
122.0
132.0
420.0
462.29
10. Vesna Šimičić
110759
110759
0.0
1.52
0.0
1.0
0.0
3.5
0.0
21.0

335.53

156.58

492.11
BEZ NASTUPA
1. Zdenka Briški
110044
110044
2. Snježana Filajdić
110043
110043
3. Mirjana Grivičić
110500
110500
4. Jelica Holjevac
110039
110039
5. Sandra Sojčić
110991
110991
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik NG SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3033 : 3237) 10.09.2022 14:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
2 11 ŽKK Đakovo ŽKK Obrtnik SB Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3155 : 2968) 17.09.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
3 14 ŽKK Obrtnik SB Podravka II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3020 : 2748) 24.09.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
4 24 ŽKK Pitomača ŽKK Obrtnik SB Pitomača
1-4
4.0 : 4.0 (2808 : 2813) 01.10.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
5 25 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Varaždin SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3044 : 3129) 15.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
6 36 ŽKK Obrtnik SB Moslavina SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3158 : 2742) 22.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
7 38 Sloboda-Tvin ŽKK Obrtnik SB TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2817 : 2907) 30.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Snježana Beneta, D
| | |
8 47 ŽKK Obrtnik SB Beli Manastir SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3170 : 2955) 05.11.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
9 51 ŽKK Novska ŽKK Obrtnik SB Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3149 : 3088) 13.11.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
10 58 ŽKK Obrtnik SB Jedinstvo SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3061 : 3043) 26.11.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
11 64 Koprivnica ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
11.12.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
12 69 Obrtnik NG ŽKK Obrtnik SB Exit
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
13 77 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
14 80 Podravka II ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
29.01.2023 11:00 | | |
15 90 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Pitomača SRC Vijuš
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
16 91 ŽKK Varaždin ŽKK Obrtnik SB Drava
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
17 102 Moslavina ŽKK Obrtnik SB SRC Kutina
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
18 104 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 113 Beli Manastir ŽKK Obrtnik SB Željezničar
1-4
05.03.2023 11:00 | | |
20 117 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Novska SRC Vijuš
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
21 124 Jedinstvo ŽKK Obrtnik SB SRC Sisak
1-4
19.03.2023 15:00 | | |
22 130 ŽKK Obrtnik SB Koprivnica SRC Vijuš
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više