Pregled svih liga

Sloboda-Tvin

Liga: 2. HKLS-Ž
Klub: Športski kuglački klub Sloboda TVIN
Adresa: Zbora Narodne garde 2, 33 000 Virovitica
Email: keretarobert@gmail.com ; marija.madjarevic@secerana.hr

Kuglana: TVIN   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 14:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Robert Kereta 098 530 176 robertkereta@gmail,com
Marija Mađarević 099 210 26 24 marija.madjarevic@secerana.hr
Andjelka Ćorić 098 979 66 73

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Marija Mađarević
110519
110519
4.0
6.0
4.0
6.0
12.0
21.0
9.0
32.0
360.25
356.33
171.75
167.17
532.0
523.5
2. Andjelka Ćorić
110515
110515
4.0
6.0
2.0
6.0
7.0
18.5
31.0
31.0
353.75
347.17
160.5
162.67
514.25
509.83
3. Jasna Mališ
110520
110520
4.0
5.94
1.0
2.0
7.5
11.5
38.0
51.0
349.75
325.42
149.75
139.56
499.5
464.98
4. Marija Klepač
110873
110873
3.0
5.0
3.0
1.0
8.0
4.5
43.0
70.0
348.67
325.2
140.33
128.4
489.0
453.6
5. Adrijana Zoretić
110522
110522
1.0
0.63
0.0
0.0
1.0
0.0
9.0
6.0
313.0
282.54
169.0
109.52
482.0
392.06
6. Tanja Novosel
110521
110521
3.0
3.37
0.0
0.0
3.5
3.0
38.0
68.0
325.33
321.66
155.0
118.4
480.33
440.06
7. Snježana Kozjak
110517
110517
1.5
1.81
1.0
0.0
3.0
0.0
32.0
28.0
335.33
277.9
122.67
125.41
458.0
403.31
8. Gordana Domjanić
110692
110692
3.0
6.0
0.0
4.0
3.0
15.5
54.0
68.0
329.67
339.83
114.33
143.83
444.0
483.67
9. Gordana Kožnjak
110518
110518
0.5
1.25
0.0
0.0
0.0
1.0
8.0
27.0
304.0
280.0
120.0
113.6
424.0
393.6
BEZ NASTUPA
1. Renata Brkan
110514
110514
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 9 Koprivnica Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2960 : 3068) 18.09.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
3 16 Sloboda-Tvin Obrtnik NG TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2901 : 2974) 25.09.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
4 22 ŽKK Đakovo Sloboda-Tvin Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 2894) 01.10.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
1 5 Sloboda-Tvin Jedinstvo TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (2846 : 2805) 09.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
5 27 Sloboda-Tvin Podravka II TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (2866 : 2612) 16.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
6 35 ŽKK Pitomača Sloboda-Tvin Pitomača
1-4
5.0 : 3.0 (2951 : 2867) 22.10.2022 14:00 Mirjana Žagar, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
7 38 Sloboda-Tvin ŽKK Obrtnik SB TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2817 : 2907) 30.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Snježana Beneta, D
| | |
8 48 Moslavina Sloboda-Tvin SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3086 : 2975) 06.11.2022 15:00 Leonardo Horvat, B
Željko Vacula, B
| | |
9 49 Sloboda-Tvin ŽKK Varaždin TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2859 : 2778) 13.11.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
10 60 Sloboda-Tvin Beli Manastir TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2795 : 2713) 27.11.2022 14:00 Željko Kermend, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
11 62 ŽKK Novska Sloboda-Tvin Gradska kuglana No
1-4
11.12.2022 15:00 | | |
12 71 Jedinstvo Sloboda-Tvin SRC Sisak
1-4
15.01.2023 15:00 | | |
13 75 Sloboda-Tvin Koprivnica ŠD TVIN
1-4
22.01.2023 14:00 | | |
14 82 Obrtnik NG Sloboda-Tvin Exit
1-4
28.01.2023 14:00 | | |
15 88 Sloboda-Tvin ŽKK Đakovo ŠD TVIN
1-4
05.02.2023 14:00 | | |
16 93 Podravka II Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
12.02.2023 11:00 | | |
17 101 Sloboda-Tvin ŽKK Pitomača ŠD TVIN
1-4
19.02.2023 14:00 | | |
18 104 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 114 Sloboda-Tvin Moslavina ŠD TVIN
1-4
05.03.2023 14:00 | | |
20 115 ŽKK Varaždin Sloboda-Tvin Drava
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
21 126 Beli Manastir Sloboda-Tvin Željezničar
1-4
19.03.2023 11:00 | | |
22 128 Sloboda-Tvin ŽKK Novska ŠD TVIN
1-4
26.03.2023 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više