Pregled svih liga

Obrtnik NG

Liga: 2. HKLS-Ž
Klub: Kuglački klub Obrtnik
Adresa: Trg kralja Tomislava 5/1, 35 400 Nova Gradiška
Email: jovan.vukomanovic11@gmail.com; andrasevic.natasa@gmail.com

Kuglana: Exit   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00


Kontakti

Jovan Vukomanović 098 183 05 24 jovan.vukomanovic11@gmail.com
Marko Tokić 091 567 17 63 markotokic43@gmail.com
Nataša Andrašević 091 574 93 26 andrasevic.natasa@gmail.com
Maja Biželj 098 177 36 49 lit_may@hotmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Josipa Marjanović
110760
110760
3.0
4.0
3.0
3.0
10.0
8.0
14.0
45.0
358.33
359.0
192.33
150.5
550.67
509.5
2. Vesna Đapić
110024
110024
6.0
4.0
6.0
3.0
20.0
13.0
24.0
9.0
364.83
351.75
185.0
188.0
549.83
539.75
3. Ivona Đapić
110023
110023
6.0
4.0
5.0
3.0
17.5
14.0
20.0
13.0
365.33
355.5
181.17
183.5
546.5
539.0
4. Maja Biželj
110027
110027
5.5
4.0
5.0
4.0
14.0
13.0
32.0
25.0
354.55
372.5
180.36
157.0
534.91
529.5
5. Kata Ćutić
110020
110020
6.0
3.0
4.0
2.0
14.0
8.0
51.0
18.0
351.0
354.33
163.5
162.0
514.5
516.33
6. Marija Gašparović
110026
110026
3.0
3.0
3.0
2.0
9.0
8.0
31.0
16.0
366.0
352.0
147.33
179.33
513.33
531.33
7. Larisa Vukušić
110033
110033
2.0
0.0
2.0
0.0
6.0
0.0
21.0
0.0
336.0
148.5
484.5
8. Monika Šimunović
110840
110840
1.0
0.0
1.0
0.0
2.5
0.0
10.0
0.0
324.0
147.0
471.0
9. Mirjam Gelemanović
110835
110835
1.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
21.0
0.0
330.67
138.67
469.33
10. Ljubica Dokuzović
110021
110021
2.0
1.0
0.0
1.0
2.0
4.0
40.0
16.0
332.5
346.0
130.0
131.0
462.5
477.0
11. Ana Meglajec
110632
110632
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
7.0

366.0

147.0

513.0
BEZ NASTUPA
1. Nataša Andrašević
110018
110018
2. Lora Andrašević
110017
110017
3. Martina Meglajec
110029
110029
4. Mirjana Šebalj Meglajec
110031
110031
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik NG SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3033 : 3237) 10.09.2022 14:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
2 10 Obrtnik NG Moslavina Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3073 : 2887) 17.09.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
3 16 Sloboda-Tvin Obrtnik NG TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2901 : 2974) 25.09.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
4 21 Obrtnik NG Beli Manastir Exit
1-4
8.0 : 0.0 (3175 : 2729) 28.09.2022 18:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
5 29 ŽKK Novska Obrtnik NG Gradska kuglana No
1-4
1.0 : 7.0 (3097 : 3223) 16.10.2022 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
6 32 Obrtnik NG Jedinstvo Exit
1-4
8.0 : 0.0 (3156 : 2844) 22.10.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
7 42 Koprivnica Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2923 : 3120) 30.10.2022 14:00 Valentina Gal, A
Filip Bolić, C
| | |
8 43 ŽKK Varaždin Obrtnik NG Drava
1-6
0.0 : 8.0 (3013 : 3223) 06.11.2022 15:00 Goran Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
9 54 Obrtnik NG ŽKK Đakovo Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3200 : 3170) 12.11.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
10 56 Podravka II Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2987 : 3091) 26.11.2022 11:00 Helena Bolić, B
Filip Bolić, C
| | |
11 65 Obrtnik NG ŽKK Pitomača Exit
1-4
10.12.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
12 69 Obrtnik NG ŽKK Obrtnik SB Exit
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
13 76 Moslavina Obrtnik NG SRC Kutina
1-6
22.01.2023 15:00 | | |
14 82 Obrtnik NG Sloboda-Tvin Exit
1-4
28.01.2023 14:00 | | |
15 87 Beli Manastir Obrtnik NG Željezničar
1-4
05.02.2023 11:00 | | |
16 95 Obrtnik NG ŽKK Novska Exit
1-4
11.02.2023 14:00 | | |
17 98 Jedinstvo Obrtnik NG SRC Sisak
1-4
19.02.2023 15:00 | | |
18 108 Obrtnik NG Koprivnica Exit
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 109 Obrtnik NG ŽKK Varaždin Exit
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
20 120 ŽKK Đakovo Obrtnik NG Fortuna
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
21 122 Obrtnik NG Podravka II Exit
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
22 131 ŽKK Pitomača Obrtnik NG Pitomača
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više