Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. ŽKK Đakovo
Đakovo
4 4 0 0 8 27.0 5.0
2. Obrtnik NG
Nova Gradiška
4 4 0 0 8 26.0 6.0
3. ŽKK Novska
Novska
4 4 0 0 8 24.0 8.0
4. Moslavina
Kutina
4 2 0 2 4 16.0 16.0
5. ŽKK Varaždin
Varaždin
4 1 1 2 3 15.0 17.0
6. ŽKK Obrtnik SB
Slavonski Brod
4 1 1 2 3 14.0 18.0
7. Podravka II
Koprivnica
4 1 1 2 3 13.0 19.0
8. ŽKK Pitomača
Pitomača
4 0 3 1 3 12.0 20.0
9. Sloboda-Tvin
Virovitica
3 1 0 2 2 11.0 13.0
10. Jedinstvo
Sisak
3 1 0 2 2 9.0 15.0
11. Koprivnica
Koprivnica
4 1 0 3 2 10.0 22.0
12. Beli Manastir
Beli Manastir
4 0 0 4 0 7.0 25.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Podravka II ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2957 : 2902) 11.09.2022 11:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, C
| | |
1 2 ŽKK Đakovo ŽKK Pitomača Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3201 : 2961) 10.09.2022 10:30 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
1 3 ŽKK Obrtnik SB Obrtnik NG SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3033 : 3237) 10.09.2022 14:00 Božidar Krajačić, A
Arijan Rukavina, D
| | |
1 4 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3090 : 2907) 11.09.2022 15:00 Danijel Dado, B
Luko Del Ponte, B
| | |
1 5 Sloboda-Tvin Jedinstvo TVIN
1-4
09.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
1 6 Beli Manastir ŽKK Novska Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (2972 : 2990) 11.09.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
2 7 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
1.0 : 7.0 (2972 : 3017) 18.09.2022 15:00 Goran Peršić, A
Samir Borčak, A
| | |
2 8 Jedinstvo Beli Manastir SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3092 : 2944) 18.09.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
2 9 Koprivnica Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2960 : 3068) 18.09.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
2 10 Obrtnik NG Moslavina Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3073 : 2887) 17.09.2022 14:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
2 11 ŽKK Đakovo ŽKK Obrtnik SB Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3155 : 2968) 17.09.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
2 12 Podravka II ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2973 : 2982) 18.09.2022 11:00 Helena Bolić, B
Matija Orehovec, C
| | |
3 13 ŽKK Pitomača ŽKK Varaždin Pitomača
1-4
4.0 : 4.0 (2832 : 2775) 24.09.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
3 14 ŽKK Obrtnik SB Podravka II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3020 : 2748) 24.09.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
3 15 Moslavina ŽKK Đakovo SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3163 : 3215) 25.09.2022 15:00 Tomislav Pleše, B
Luko Del Ponte, B
| | |
3 16 Sloboda-Tvin Obrtnik NG TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (2901 : 2974) 25.09.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
3 17 Koprivnica Beli Manastir Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3057 : 2908) 25.09.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
3 18 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3065 : 2995) 25.09.2022 15:00 Marko Hećimović, A
Darko Kasumović, B
| | |
4 19 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3103 : 2979) 02.10.2022 15:00 Samir Borčak, A
Tomislav Peršić, A
| | |
4 20 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2899 : 2955) 02.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Filip Bolić, C
| | |
4 21 Obrtnik NG Beli Manastir Exit
1-4
8.0 : 0.0 (3175 : 2729) 28.09.2022 18:00 Mario Brađašević, B
Josip Bošnjak, C
| | |
4 22 ŽKK Đakovo Sloboda-Tvin Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 2894) 01.10.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
4 23 Podravka II Moslavina Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3104 : 3169) 02.10.2022 11:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
4 24 ŽKK Pitomača ŽKK Obrtnik SB Pitomača
1-4
4.0 : 4.0 (2808 : 2813) 01.10.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
5 25 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Varaždin SRC Vijuš
1-4
15.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
5 26 Moslavina ŽKK Pitomača SRC Kutina
1-6
16.10.2022 15:00 | | |
5 27 Sloboda-Tvin Podravka II TVIN
1-4
16.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
5 28 Beli Manastir ŽKK Đakovo Željezničar
1-4
16.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
5 29 ŽKK Novska Obrtnik NG Gradska kuglana No
1-4
16.10.2022 15:00 | | |
5 30 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
16.10.2022 15:00 Dražena Smuđ, B
Valentino Smuđ, B
| | |
6 31 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
23.10.2022 15:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
6 32 Obrtnik NG Jedinstvo Exit
1-4
22.10.2022 14:00 | | |
6 33 ŽKK Đakovo ŽKK Novska Fortuna
1-4
22.10.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
6 34 Podravka II Beli Manastir Kuglana 2
1-6
22.10.2022 11:00 | | |
6 35 ŽKK Pitomača Sloboda-Tvin Pitomača
1-4
22.10.2022 14:00 Mirjana Žagar, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
6 36 ŽKK Obrtnik SB Moslavina SRC Vijuš
1-4
22.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
Helena Marić, B
| | |
7 37 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
30.10.2022 15:00 | | |
7 38 Sloboda-Tvin ŽKK Obrtnik SB TVIN
1-4
30.10.2022 14:00 Željko Kermend, B
Snježana Beneta, D
| | |
7 39 Beli Manastir ŽKK Pitomača Željezničar
1-4
30.10.2022 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
7 40 ŽKK Novska Podravka II Gradska kuglana No
1-4
30.10.2022 15:00 | | |
7 41 Jedinstvo ŽKK Đakovo SRC Sisak
1-4
30.10.2022 15:00 Tomislav Pejak, B
Darko Jurković, C
| | |
7 42 Koprivnica Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
30.10.2022 18:00 | | |
8 43 ŽKK Varaždin Obrtnik NG Drava
1-6
06.11.2022 15:00 | | |
8 44 ŽKK Đakovo Koprivnica Fortuna
1-4
05.11.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
8 45 Podravka II Jedinstvo Kuglana 2
1-6
06.11.2022 11:00 | | |
8 46 ŽKK Pitomača ŽKK Novska Pitomača
1-4
05.11.2022 14:00 | | |
8 47 ŽKK Obrtnik SB Beli Manastir SRC Vijuš
1-4
05.11.2022 14:00 Helena Marić, B
Ivan Keser, B
| | |
8 48 Moslavina Sloboda-Tvin SRC Kutina
1-6
06.11.2022 15:00 | | |
9 49 Sloboda-Tvin ŽKK Varaždin ŠD TVIN
1-4
13.11.2022 14:00 | | |
9 50 Beli Manastir Moslavina Željezničar
1-4
13.11.2022 11:00 | | |
9 51 ŽKK Novska ŽKK Obrtnik SB Gradska kuglana No
1-4
13.11.2022 15:00 | | |
9 52 Jedinstvo ŽKK Pitomača SRC Sisak
1-4
13.11.2022 15:00 | | |
9 53 Koprivnica Podravka II Kuglana 2
1-6
13.11.2022 15:00 | | |
9 54 Obrtnik NG ŽKK Đakovo Exit
1-4
12.11.2022 14:00 | | |
10 55 ŽKK Varaždin ŽKK Đakovo Drava
1-6
27.11.2022 15:00 | | |
10 56 Podravka II Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
27.11.2022 11:00 | | |
10 57 ŽKK Pitomača Koprivnica Pitomača
1-4
26.11.2022 14:00 | | |
10 58 ŽKK Obrtnik SB Jedinstvo SRC Vijuš
1-4
26.11.2022 14:00 Ivan Keser, B
Helena Marić, B
| | |
10 59 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
27.11.2022 15:00 | | |
10 60 Sloboda-Tvin Beli Manastir ŠD TVIN
1-4
27.11.2022 14:00 | | |
11 61 Beli Manastir ŽKK Varaždin Željezničar
1-4
11.12.2022 11:00 | | |
11 62 ŽKK Novska Sloboda-Tvin Gradska kuglana No
1-4
11.12.2022 15:00 | | |
11 63 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
11.12.2022 15:00 | | |
11 64 Koprivnica ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
11.12.2022 15:00 | | |
11 65 Obrtnik NG ŽKK Pitomača Exit
1-4
10.12.2022 14:00 | | |
11 66 ŽKK Đakovo Podravka II Fortuna
1-4
10.12.2022 13:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
12 67 ŽKK Varaždin Podravka II Drava
1-6
15.01.2023 15:00 | | |
12 68 ŽKK Pitomača ŽKK Đakovo Pitomača
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
12 69 Obrtnik NG ŽKK Obrtnik SB Exit
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
12 70 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
15.01.2023 15:00 | | |
12 71 Jedinstvo Sloboda-Tvin SRC Sisak
1-4
15.01.2023 15:00 | | |
12 72 ŽKK Novska Beli Manastir Gradska kuglana No
1-4
15.01.2023 15:00 | | |
13 73 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
22.01.2023 15:00 | | |
13 74 Beli Manastir Jedinstvo Željezničar
1-4
22.01.2023 11:00 | | |
13 75 Sloboda-Tvin Koprivnica ŠD TVIN
1-4
22.01.2023 14:00 | | |
13 76 Moslavina Obrtnik NG SRC Kutina
1-6
22.01.2023 15:00 | | |
13 77 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Đakovo SRC Vijuš
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
13 78 ŽKK Pitomača Podravka II Pitomača
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
14 79 ŽKK Varaždin ŽKK Pitomača Drava
1-6
29.01.2023 15:00 | | |
14 80 Podravka II ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
29.01.2023 11:00 | | |
14 81 ŽKK Đakovo Moslavina Fortuna
1-4
28.01.2023 13:00 | | |
14 82 Obrtnik NG Sloboda-Tvin Exit
1-4
28.01.2023 14:00 | | |
14 83 Beli Manastir Koprivnica Željezničar
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
14 84 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
29.01.2023 15:00 | | |
15 85 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
05.02.2023 15:00 | | |
15 86 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
05.02.2023 15:00 | | |
15 87 Beli Manastir Obrtnik NG Željezničar
1-4
05.02.2023 11:00 | | |
15 88 Sloboda-Tvin ŽKK Đakovo ŠD TVIN
1-4
05.02.2023 14:00 | | |
15 89 Moslavina Podravka II SRC Kutina
1-6
05.02.2023 15:00 | | |
15 90 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Pitomača SRC Vijuš
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
16 91 ŽKK Varaždin ŽKK Obrtnik SB Drava
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
16 92 ŽKK Pitomača Moslavina Pitomača
1-4
11.02.2023 14:00 | | |
16 93 Podravka II Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
12.02.2023 11:00 | | |
16 94 ŽKK Đakovo Beli Manastir Fortuna
1-4
11.02.2023 13:00 | | |
16 95 Obrtnik NG ŽKK Novska Exit
1-4
11.02.2023 14:00 | | |
16 96 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
17 97 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
17 98 Jedinstvo Obrtnik NG SRC Sisak
1-4
19.02.2023 15:00 | | |
17 99 ŽKK Novska ŽKK Đakovo Gradska kuglana No
1-4
19.02.2023 15:00 | | |
17 100 Beli Manastir Podravka II Željezničar
1-4
19.02.2023 11:00 | | |
17 101 Sloboda-Tvin ŽKK Pitomača ŠD TVIN
1-4
19.02.2023 14:00 | | |
17 102 Moslavina ŽKK Obrtnik SB SRC Kutina
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
18 103 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
18 104 ŽKK Obrtnik SB Sloboda-Tvin SRC Vijuš
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
18 105 ŽKK Pitomača Beli Manastir Pitomača
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
18 106 Podravka II ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
26.02.2023 11:00 | | |
18 107 ŽKK Đakovo Jedinstvo Fortuna
1-4
25.02.2023 13:00 | | |
18 108 Obrtnik NG Koprivnica Exit
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 109 Obrtnik NG ŽKK Varaždin Exit
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
19 110 Koprivnica ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
19 111 Jedinstvo Podravka II SRC Sisak
1-4
05.03.2023 15:00 | | |
19 112 ŽKK Novska ŽKK Pitomača Gradska kuglana No
1-4
05.03.2023 15:00 | | |
19 113 Beli Manastir ŽKK Obrtnik SB Željezničar
1-4
05.03.2023 11:00 | | |
19 114 Sloboda-Tvin Moslavina ŠD TVIN
1-4
05.03.2023 14:00 | | |
20 115 ŽKK Varaždin Sloboda-Tvin Drava
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
20 116 Moslavina Beli Manastir SRC Kutina
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
20 117 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Novska SRC Vijuš
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
20 118 ŽKK Pitomača Jedinstvo Pitomača
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
20 119 Podravka II Koprivnica Kuglana 2
1-6
12.03.2023 11:00 | | |
20 120 ŽKK Đakovo Obrtnik NG Fortuna
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
21 121 ŽKK Đakovo ŽKK Varaždin Fortuna
1-4
18.03.2023 13:00 | | |
21 122 Obrtnik NG Podravka II Exit
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
21 123 Koprivnica ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
19.03.2023 15:00 | | |
21 124 Jedinstvo ŽKK Obrtnik SB SRC Sisak
1-4
19.03.2023 15:00 | | |
21 125 ŽKK Novska Moslavina Gradska kuglana No
1-4
19.03.2023 15:00 | | |
21 126 Beli Manastir Sloboda-Tvin Željezničar
1-4
19.03.2023 11:00 | | |
22 127 ŽKK Varaždin Beli Manastir Drava
1-6
26.03.2023 15:00 | | |
22 128 Sloboda-Tvin ŽKK Novska ŠD TVIN
1-4
26.03.2023 14:00 | | |
22 129 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
26.03.2023 15:00 | | |
22 130 ŽKK Obrtnik SB Koprivnica SRC Vijuš
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
22 131 ŽKK Pitomača Obrtnik NG Pitomača
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
22 132 Podravka II ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
26.03.2023 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
1.00
568
550.00
1118.00
559.00
2. Vesna Đapić
Obrtnik NG
2.00
1095
555.50
1650.50
550.17
3. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
1.00
562
530.33
1092.33
546.17
4. Ivana Belši
Moslavina
2.00
1058
571.50
1629.50
543.17
5. Dalija Perković
ŽKK Đakovo
1.00
562
524.00
1086.00
543.00
6. Ivona Đapić
Obrtnik NG
2.00
1098
528.50
1626.50
542.17
7. Ana Matić
ŽKK Varaždin
1.00
551
533.00
1084.00
542.00
8. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
2.00
1074
547.00
1621.00
540.33
9. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
2.00
1059
546.00
1605.00
535.00
10. Ankica Novalić
Jedinstvo
2.00
1081
515.00
1596.00
532.00
11. Valentina Šeliga
Moslavina
2.00
1061
530.50
1591.50
530.50
12. Katarina Gršić
Moslavina
2.00
1051
540.00
1591.00
530.33
13. Maja Biželj
Obrtnik NG
2.00
1073
516.00
1589.00
529.67
14. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
2.00
1038
551.00
1589.00
529.67
15. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
1.00
520
534.67
1054.67
527.33
16. Alma Martinović
ŽKK Obrtnik SB
1.00
527
525.00
1052.00
526.00
17. Lana Buhinjak
Podravka II
1.00
522
529.00
1051.00
525.50
18. Vesna Sertić
Koprivnica
1.00
517
530.33
1047.33
523.67
19. Josipa Marjanović
Obrtnik NG
1.00
543
501.50
1044.50
522.25
20. Mira Malović
Moslavina
2.00
1019
546.50
1565.50
521.83
21. Mirela Zeman
ŽKK Novska
3.00
1567
513.00
2080.00
520.00
22. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
3.00
1528
540.00
2068.00
517.00
23. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
2.00
1036
509.00
1545.00
515.00
24. Mirela König
Beli Manastir
3.00
1528
529.00
2057.00
514.25
25. Paulina Kopecki
ŽKK Đakovo
1.00
505
523.50
1028.50
514.25
26. Kata Matanić
ŽKK Obrtnik SB
2.00
1001
530.00
1531.00
510.33
27. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
2.00
1005
522.50
1527.50
509.17
28. Snježana Beneta
ŽKK Pitomača
2.00
1039
487.00
1526.00
508.67
29. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
3.00
1543
491.00
2034.00
508.50
30. Matea Kmet
ŽKK Đakovo
0.25
127
508.00
635.00
508.00
31. Bara Bosnić
ŽKK Pitomača
2.00
1035
487.00
1522.00
507.33
32. Kristina Čeliković
ŽKK Đakovo
0.75
371
514.67
885.67
506.10
33. Kata Ćutić
Obrtnik NG
2.00
1006
510.00
1516.00
505.33
34. Štefica Pintarić
Podravka II
1.00
506
503.33
1009.33
504.67
35. Snježana Barberić
ŽKK Novska
3.00
1510
508.00
2018.00
504.50
36. Ana Zlopaša
ŽKK Obrtnik SB
2.00
990
522.50
1512.50
504.17
37. Jelena Puškarić Županić
ŽKK Obrtnik SB
2.00
976
526.00
1502.00
500.67
38. Ana-Marija Grčić
Podravka II
1.00
485
515.67
1000.67
500.33
39. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
2.00
1029
469.00
1498.00
499.33
40. Verica Strmečki
Beli Manastir
3.00
1484
513.00
1997.00
499.25
41. Mirica Ilić
Koprivnica
1.00
501
493.00
994.00
497.00
42. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
1.00
473
520.50
993.50
496.75
43. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
2.00
995
493.50
1488.50
496.17
44. Sara Pokrivač
ŽKK Varaždin
1.00
470
522.00
992.00
496.00
45. Lidija Iveković
Jedinstvo
1.00
462
530.00
992.00
496.00
46. Mirjana Gabaj
Koprivnica
1.00
496
495.00
991.00
495.50
47. Rajka Manfreda
Beli Manastir
3.00
1444
532.00
1976.00
494.00
48. Gordana Jagar
ŽKK Obrtnik SB
1.00
482
505.14
987.14
493.57
49. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
2.00
958
520.00
1478.00
492.67
50. Inka Jakupec
Podravka II
1.00
493
490.67
983.67
491.83
51. Renata Belani
ŽKK Pitomača
2.00
978
490.00
1468.00
489.33
52. Sandra Pehnec
Koprivnica
1.00
483
489.60
972.60
486.30
53. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
2.00
983
474.00
1457.00
485.67
54. Ivana Marković
Jedinstvo
1.58
752
501.00
1253.00
485.66
55. Tanja Novosel
Sloboda-Tvin
2.00
965
0.00
965.00
482.50
56. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
1.00
527
438.00
965.00
482.50
57. Ivana Ivanić
Jedinstvo
1.42
682
0.00
682.00
480.28
58. Ankica Keč
ŽKK Novska
3.00
1438
482.00
1920.00
480.00
59. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
1.00
432
528.00
960.00
480.00
60. Dubravka Sabolić
ŽKK Pitomača
2.00
968
456.00
1424.00
474.67
61. Monika Šimunović
Obrtnik NG
1.00
471
0.00
471.00
471.00
62. Bernarda Žibreg
ŽKK Pitomača
2.00
940
0.00
940.00
470.00
63. Gordana Ferić
ŽKK Obrtnik SB
1.00
469
0.00
469.00
469.00
64. Ljubica Dokuzović
Obrtnik NG
2.00
925
477.00
1402.00
467.33
65. Dunja Habulan
ŽKK Varaždin
1.00
463
0.00
463.00
463.00
66. Marija Čukić
ŽKK Obrtnik SB
1.50
695
461.00
1156.00
462.40
67. Dalija Šljivarić
ŽKK Obrtnik SB
1.00
431
493.00
924.00
462.00
68. Romana Mujakić
Beli Manastir
3.00
1361
487.00
1848.00
462.00
69. Đurđica Lazić
Beli Manastir
3.00
1407
439.00
1846.00
461.50
70. Snježana Rudelić
Beli Manastir
3.00
1357
472.00
1829.00
457.25
71. Vesna Benotić
Koprivnica
1.00
475
437.00
912.00
456.00
72. Nikolina Kralj
Jedinstvo
2.00
900
449.00
1349.00
449.67
73. Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.00
881
0.00
881.00
440.50
74. Mia Stokić
ŽKK Varaždin
2.00
911
408.00
1319.00
439.67
75. Snježana Kozjak
Sloboda-Tvin
1.50
687
410.00
1097.00
438.80
76. Ema Straga
ŽKK Varaždin
2.00
856
440.00
1296.00
432.00
77. Suada Belak
Moslavina
2.00
862
415.50
1277.50
425.83
78. Katarina Vugrinec
Podravka II
1.00
415
425.00
840.00
420.00
79. Tatjana Balog
Koprivnica
1.00
435
369.33
804.33
402.17
80. Lara Dinjar
Podravka II
0.50
181
0.00
181.00
362.00
81. Tea Kovačev
Podravka II
0.50
146
0.00
146.00
292.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ivana Prugović
ŽKK Đakovo
1.00
568.00
568.00
2.50
1375.00
550.00
3.50
1943.00
555.14
2. Marijana Majsterić
ŽKK Đakovo
1.00
562.00
562.00
3.00
1591.00
530.33
4.00
2153.00
538.25
3. Dalija Perković
ŽKK Đakovo
1.00
562.00
562.00
1.00
524.00
524.00
2.00
1086.00
543.00
4. Ana Matić
ŽKK Varaždin
1.00
551.00
551.00
1.00
533.00
533.00
2.00
1084.00
542.00
5. Ivona Đapić
Obrtnik NG
2.00
1098.00
549.00
2.00
1057.00
528.50
4.00
2155.00
538.75
6. Vesna Đapić
Obrtnik NG
2.00
1095.00
547.50
2.00
1111.00
555.50
4.00
2206.00
551.50
7. Josipa Marjanović
Obrtnik NG
1.00
543.00
543.00
2.00
1003.00
501.50
3.00
1546.00
515.33
8. Ankica Novalić
Jedinstvo
2.00
1081.00
540.50
1.00
515.00
515.00
3.00
1596.00
532.00
9. Marija Mađarević
Sloboda-Tvin
2.00
1074.00
537.00
1.00
547.00
547.00
3.00
1621.00
540.33
10. Maja Biželj
Obrtnik NG
2.00
1073.00
536.50
2.00
1032.00
516.00
4.00
2105.00
526.25
11. Valentina Šeliga
Moslavina
2.00
1061.00
530.50
2.00
1061.00
530.50
4.00
2122.00
530.50
12. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
2.00
1059.00
529.50
1.00
546.00
546.00
3.00
1605.00
535.00
13. Ivana Belši
Moslavina
2.00
1058.00
529.00
2.00
1143.00
571.50
4.00
2201.00
550.25
14. Alma Martinović
ŽKK Obrtnik SB
1.00
527.00
527.00
1.00
525.00
525.00
2.00
1052.00
526.00
15. Marija Klepač
Sloboda-Tvin
1.00
527.00
527.00
1.00
438.00
438.00
2.00
965.00
482.50
16. Katarina Gršić
Moslavina
2.00
1051.00
525.50
2.00
1080.00
540.00
4.00
2131.00
532.75
17. Mirela Zeman
ŽKK Novska
3.00
1567.00
522.33
1.00
513.00
513.00
4.00
2080.00
520.00
18. Lana Buhinjak
Podravka II
1.00
522.00
522.00
3.00
1587.00
529.00
4.00
2109.00
527.25
19. Julija Ivić
ŽKK Đakovo
1.00
520.00
520.00
3.00
1604.00
534.67
4.00
2124.00
531.00
20. Snježana Beneta
ŽKK Pitomača
2.00
1039.00
519.50
2.00
974.00
487.00
4.00
2013.00
503.25
21. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
2.00
1038.00
519.00
1.00
551.00
551.00
3.00
1589.00
529.67
22. Andjelka Ćorić
Sloboda-Tvin
2.00
1036.00
518.00
1.00
509.00
509.00
3.00
1545.00
515.00
23. Bara Bosnić
ŽKK Pitomača
2.00
1035.00
517.50
2.00
974.00
487.00
4.00
2009.00
502.25
24. Vesna Sertić
Koprivnica
1.00
517.00
517.00
3.00
1591.00
530.33
4.00
2108.00
527.00
25. Jasna Mališ
Sloboda-Tvin
2.00
1029.00
514.50
1.00
469.00
469.00
3.00
1498.00
499.33
26. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
3.00
1543.00
514.33
1.00
491.00
491.00
4.00
2034.00
508.50
27. Mira Malović
Moslavina
2.00
1019.00
509.50
2.00
1093.00
546.50
4.00
2112.00
528.00
28. Mirela König
Beli Manastir
3.00
1528.00
509.33
1.00
529.00
529.00
4.00
2057.00
514.25
29. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
3.00
1528.00
509.33
1.00
540.00
540.00
4.00
2068.00
517.00
30. Štefica Pintarić
Podravka II
1.00
506.00
506.00
3.00
1510.00
503.33
4.00
2016.00
504.00
31. Paulina Kopecki
ŽKK Đakovo
1.00
505.00
505.00
2.00
1047.00
523.50
3.00
1552.00
517.33
32. Snježana Barberić
ŽKK Novska
3.00
1510.00
503.33
1.00
508.00
508.00
4.00
2018.00
504.50
33. Kata Ćutić
Obrtnik NG
2.00
1006.00
503.00
1.00
510.00
510.00
3.00
1516.00
505.33
34. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
2.00
1005.00
502.50
2.00
1045.00
522.50
4.00
2050.00
512.50
35. Mirica Ilić
Koprivnica
1.00
501.00
501.00
3.00
1479.00
493.00
4.00
1980.00
495.00
36. Kata Matanić
ŽKK Obrtnik SB
2.00
1001.00
500.50
2.00
1060.00
530.00
4.00
2061.00
515.25
37. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
2.00
995.00
497.50
2.00
987.00
493.50
4.00
1982.00
495.50
38. Mirjana Gabaj
Koprivnica
1.00
496.00
496.00
2.00
990.00
495.00
3.00
1486.00
495.33
39. Ana Zlopaša
ŽKK Obrtnik SB
2.00
990.00
495.00
2.00
1045.00
522.50
4.00
2035.00
508.75
40. Kristina Čeliković
ŽKK Đakovo
0.75
371.00
494.67
3.00
1544.00
514.67
3.75
1915.00
510.67
41. Verica Strmečki
Beli Manastir
3.00
1484.00
494.67
1.00
513.00
513.00
4.00
1997.00
499.25
42. Inka Jakupec
Podravka II
1.00
493.00
493.00
3.00
1472.00
490.67
4.00
1965.00
491.25
43. Dušanka Vukčević
ŽKK Pitomača
2.00
983.00
491.50
2.00
948.00
474.00
4.00
1931.00
482.75
44. Renata Belani
ŽKK Pitomača
2.00
978.00
489.00
1.00
490.00
490.00
3.00
1468.00
489.33
45. Jelena Puškarić Županić
ŽKK Obrtnik SB
2.00
976.00
488.00
1.00
526.00
526.00
3.00
1502.00
500.67
46. Ana-Marija Grčić
Podravka II
1.00
485.00
485.00
3.00
1547.00
515.67
4.00
2032.00
508.00
47. Dubravka Sabolić
ŽKK Pitomača
2.00
968.00
484.00
1.00
456.00
456.00
3.00
1424.00
474.67
48. Sandra Pehnec
Koprivnica
1.00
483.00
483.00
2.50
1224.00
489.60
3.50
1707.00
487.71
49. Tanja Novosel
Sloboda-Tvin
2.00
965.00
482.50
0.00
0.00
NaN
2.00
965.00
482.50
50. Gordana Jagar
ŽKK Obrtnik SB
1.00
482.00
482.00
1.75
884.00
505.14
2.75
1366.00
496.73
51. Rajka Manfreda
Beli Manastir
3.00
1444.00
481.33
1.00
532.00
532.00
4.00
1976.00
494.00
52. Ivana Ivanić
Jedinstvo
1.42
682.00
480.28
0.00
0.00
NaN
1.42
682.00
480.28
53. Ankica Keč
ŽKK Novska
3.00
1438.00
479.33
1.00
482.00
482.00
4.00
1920.00
480.00
54. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
2.00
958.00
479.00
2.00
1040.00
520.00
4.00
1998.00
499.50
55. Ivana Marković
Jedinstvo
1.58
752.00
475.95
1.00
501.00
501.00
2.58
1253.00
485.66
56. Vesna Benotić
Koprivnica
1.00
475.00
475.00
1.00
437.00
437.00
2.00
912.00
456.00
57. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
1.00
473.00
473.00
2.00
1041.00
520.50
3.00
1514.00
504.67
58. Monika Šimunović
Obrtnik NG
1.00
471.00
471.00
0.00
0.00
NaN
1.00
471.00
471.00
59. Sara Pokrivač
ŽKK Varaždin
1.00
470.00
470.00
2.00
1044.00
522.00
3.00
1514.00
504.67
60. Bernarda Žibreg
ŽKK Pitomača
2.00
940.00
470.00
0.00
0.00
NaN
2.00
940.00
470.00
61. Đurđica Lazić
Beli Manastir
3.00
1407.00
469.00
1.00
439.00
439.00
4.00
1846.00
461.50
62. Gordana Ferić
ŽKK Obrtnik SB
1.00
469.00
469.00
0.00
0.00
NaN
1.00
469.00
469.00
63. Marija Čukić
ŽKK Obrtnik SB
1.50
695.00
463.33
2.00
922.00
461.00
3.50
1617.00
462.00
64. Dunja Habulan
ŽKK Varaždin
1.00
463.00
463.00
0.00
0.00
NaN
1.00
463.00
463.00
65. Ljubica Dokuzović
Obrtnik NG
2.00
925.00
462.50
1.00
477.00
477.00
3.00
1402.00
467.33
66. Lidija Iveković
Jedinstvo
1.00
462.00
462.00
1.00
530.00
530.00
2.00
992.00
496.00
67. Snježana Kozjak
Sloboda-Tvin
1.50
687.00
458.00
1.00
410.00
410.00
2.50
1097.00
438.80
68. Mia Stokić
ŽKK Varaždin
2.00
911.00
455.50
0.50
204.00
408.00
2.50
1115.00
446.00
69. Romana Mujakić
Beli Manastir
3.00
1361.00
453.67
1.00
487.00
487.00
4.00
1848.00
462.00
70. Snježana Rudelić
Beli Manastir
3.00
1357.00
452.33
1.00
472.00
472.00
4.00
1829.00
457.25
71. Nikolina Kralj
Jedinstvo
2.00
900.00
450.00
1.00
449.00
449.00
3.00
1349.00
449.67
72. Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.00
881.00
440.50
0.00
0.00
NaN
2.00
881.00
440.50
73. Tatjana Balog
Koprivnica
1.00
435.00
435.00
0.75
277.00
369.33
1.75
712.00
406.86
74. Gordana Domjanić
Sloboda-Tvin
1.00
432.00
432.00
1.00
528.00
528.00
2.00
960.00
480.00
75. Suada Belak
Moslavina
2.00
862.00
431.00
2.00
831.00
415.50
4.00
1693.00
423.25
76. Dalija Šljivarić
ŽKK Obrtnik SB
1.00
431.00
431.00
1.00
493.00
493.00
2.00
924.00
462.00
77. Ema Straga
ŽKK Varaždin
2.00
856.00
428.00
0.50
220.00
440.00
2.50
1076.00
430.40
78. Katarina Vugrinec
Podravka II
1.00
415.00
415.00
3.00
1275.00
425.00
4.00
1690.00
422.50
79. Lara Dinjar
Podravka II
0.50
181.00
362.00
0.00
0.00
NaN
0.50
181.00
362.00
80. Tea Kovačev
Podravka II
0.50
146.00
292.00
0.00
0.00
NaN
0.50
146.00
292.00

Matea Kmet
ŽKK Đakovo
0.25
127.00
508.00
1.50
762.00
508.00
1.75
889.00
508.00
Ana Januš
ŽKK Novska
1.00
495.00
495.00
1.00
531.00
531.00
2.00
1026.00
513.00
Gordana Kožnjak
Sloboda-Tvin
0.50
212.00
424.00
0.00
0.00
NaN
0.50
212.00
424.00
Laura Barada
ŽKK Obrtnik SB
0.50
210.00
420.00
1.25
598.00
478.40
1.75
808.00
461.71

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Đakovo
1.0
2133
1082
3215
535.83
41
3.0
6517
2933
9450
525.00
119
4.0
8650
4015
12665
527.71
160
2. Obrtnik NG
2.0
4201
2010
6211
517.58
93
2.0
4319
1929
6248
520.67
87
4.0
8520
3939
12459
519.13
180
3. Moslavina
2.0
4215
1841
6056
504.67
108
2.0
4236
2017
6253
521.08
118
4.0
8451
3858
12309
512.88
226
4. ŽKK Novska
3.0
6304
2658
8962
497.89
172
1.0
2113
952
3065
510.83
49
4.0
8417
3610
12027
501.13
221
5. Jedinstvo
2.0
4186
1788
5974
497.83
114
1.0
2111
981
3092
515.33
45
3.0
6297
2769
9066
503.67
159
6. Sloboda-Tvin
2.0
4179
1783
5962
496.83
141
1.0
1988
913
2901
483.50
54
3.0
6167
2696
8863
492.39
195
7. ŽKK Pitomača
2.0
4120
1823
5943
495.25
117
2.0
3880
1760
5640
470.00
99
4.0
8000
3583
11583
482.63
216
8. Koprivnica
1.0
2002
905
2907
484.50
78
3.0
6158
2758
8916
495.33
200
4.0
8160
3663
11823
492.63
278
9. ŽKK Obrtnik SB
2.0
4070
1711
5781
481.75
126
2.0
4133
1920
6053
504.42
106
4.0
8203
3631
11834
493.08
232
10. Beli Manastir
3.0
6065
2516
8581
476.72
211
1.0
2076
896
2972
495.33
50
4.0
8141
3412
11553
481.38
261
11. ŽKK Varaždin
2.0
3979
1698
5677
473.08
144
2.0
4202
1873
6075
506.25
115
4.0
8181
3571
11752
489.67
259
12. Podravka II
1.0
1955
793
2748
458.00
99
3.0
6205
2829
9034
501.89
172
4.0
8160
3622
11782
490.92
271

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više