Pregled svih liga

ŽKK Varaždin

Liga: 2. HKLS-Ž
Klub: Ženski kuglački klub Varaždin
Adresa: Šetalište Franje Tuđmana 1, 42 000 Varaždin
Email: darinka.bunic@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 15:00
Rezervni termin: subota, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Darinka Bunić 099 773 85 29 darinka.bunic@gmail.com
Ana Matić 091 921 99 54 ana.matic508@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ana Matić
110319
110319
4.0
4.0
4.0
3.0
14.0
12.0
12.0
20.0
351.25
357.75
188.25
180.5
539.5
538.25
2. Ljiljana Zorec
110352
110352
4.0
5.0
3.0
2.0
10.0
9.0
38.0
27.0
350.5
351.2
157.25
169.6
507.75
520.8
3. Danijela Posavec
110768
110768
5.0
5.0
3.0
1.0
9.0
6.0
44.0
44.0
342.0
344.8
160.4
158.6
502.4
503.4
4. Ivona Vincek
110326
110326
3.0
4.0
1.0
2.0
5.0
6.0
21.0
47.0
336.67
358.75
165.67
142.0
502.33
500.75
5. Mia Naletina
110322
110322
3.0
2.0
2.0
1.0
7.5
4.0
27.0
10.0
345.67
346.0
153.67
174.0
499.33
520.0
6. Sara Pokrivač
110831
110831
2.0
2.5
1.0
1.0
3.5
5.0
18.0
44.0
319.0
349.6
146.5
142.0
465.5
491.6
7. Dunja Habulan
110995
110995
1.0
2.0
1.0
0.0
2.0
4.0
20.0
28.0
351.0
350.5
112.0
134.0
463.0
484.5
8. Mia Stokić
110486
110486
4.0
2.5
0.0
0.0
2.0
0.5
71.0
42.0
336.5
328.0
121.25
123.6
457.75
451.6
9. Ema Straga
110867
110867
4.0
3.0
2.0
1.0
6.0
8.0
62.0
31.0
324.0
327.33
120.0
140.0
444.0
467.33
BEZ NASTUPA
1. Darinka Bunić
110315
110315
2. Izidora Dolenc
110704
110704
3. Julijana Dolenc
110746
110746
4. Tanja Kuzel
110676
110676
5. Lara Slavik
110324
110324
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Podravka II ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2957 : 2902) 11.09.2022 11:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, C
| | |
2 7 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
1.0 : 7.0 (2972 : 3017) 18.09.2022 15:00 Goran Peršić, A
Samir Borčak, A
| | |
3 13 ŽKK Pitomača ŽKK Varaždin Pitomača
1-4
4.0 : 4.0 (2832 : 2775) 24.09.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
4 19 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3103 : 2979) 02.10.2022 15:00 Samir Borčak, A
Tomislav Peršić, A
| | |
5 25 ŽKK Obrtnik SB ŽKK Varaždin SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3044 : 3129) 15.10.2022 14:00 Ivan Keser, B
| | |
6 31 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3010 : 2854) 23.10.2022 15:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
7 37 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3053 : 3123) 30.10.2022 15:00 Leonardo Horvat, B
Željko Vacula, B
| | |
8 43 ŽKK Varaždin Obrtnik NG Drava
1-6
0.0 : 8.0 (3013 : 3223) 06.11.2022 15:00 Goran Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
9 49 Sloboda-Tvin ŽKK Varaždin TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (2859 : 2778) 13.11.2022 14:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
10 55 ŽKK Varaždin ŽKK Đakovo Drava
1-6
2.0 : 6.0 (2948 : 3080) 27.11.2022 15:00 Samir Borčak, A
Antonija Milak, B
| | |
11 61 Beli Manastir ŽKK Varaždin Željezničar
1-4
11.12.2022 11:00 Zorica Todić, B
Ivan Kovačević, B
| | |
12 67 ŽKK Varaždin Podravka II Drava
1-6
15.01.2023 15:00 | | |
13 73 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
22.01.2023 15:00 | | |
14 79 ŽKK Varaždin ŽKK Pitomača Drava
1-6
29.01.2023 15:00 | | |
15 85 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
05.02.2023 15:00 | | |
16 91 ŽKK Varaždin ŽKK Obrtnik SB Drava
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
17 97 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
18 103 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
19 109 Obrtnik NG ŽKK Varaždin Exit
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
20 115 ŽKK Varaždin Sloboda-Tvin Drava
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
21 121 ŽKK Đakovo ŽKK Varaždin Fortuna
1-4
18.03.2023 13:00 | | |
22 127 ŽKK Varaždin Beli Manastir Drava
1-6
26.03.2023 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više