Pregled svih liga

Koprivnica

Liga: 2. HKLS-Ž
Klub: Športski kuglački klub Koprivnica
Adresa: Taraščice 2, 48 000 Koprivnica
Email: ssinjeri1@gmail.com; ivica.benotic@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 15:00
Rezervni termin: utorak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Franjo Sinjeri 099 449 36 41 franjosinjeri@gmail.com
Ivica Benotić 098 970 22 70 ivica.benotic@gmail.com
Tatjana Balog
Vesna Benotić 098 973 97 26 vesna.benotic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Vesna Sertić
110110
110110
5.0
7.0
3.0
4.0
11.0
13.0
31.0
44.0
349.8
364.0
154.6
162.57
504.4
526.57
2. Ljubica Dorić
110581
110581
1.5
4.5
1.0
0.0
4.0
5.5
8.0
58.0
334.0
341.33
154.67
145.56
488.67
486.89
3. Mirjana Gabaj
110580
110580
5.0
4.61
2.0
2.0
8.5
9.0
64.0
46.0
337.6
329.07
145.6
162.04
483.2
491.11
4. Željka Erdec
110103
110103
5.0
7.0
2.0
5.0
10.0
16.0
55.0
51.0
335.2
358.71
145.2
164.71
480.4
523.43
5. Sandra Pehnec
110585
110585
6.0
6.5
0.0
2.0
3.0
8.0
81.0
83.0
338.0
346.92
130.0
140.62
468.0
487.54
6. Mirica Ilić
110104
110104
4.83
5.5
1.0
1.0
7.0
11.0
72.0
66.0
327.95
335.09
137.68
147.09
465.63
482.18
7. Vesna Benotić
110102
110102
3.25
2.5
0.0
0.0
2.0
3.0
37.0
45.0
314.77
328.4
148.31
118.0
463.08
446.4
8. Tatjana Balog
110583
110583
5.42
4.0
0.0
0.0
2.0
2.0
71.0
56.0
324.72
318.0
134.5
127.5
459.23
445.5
9. Marica Jug
110706
110706
0.0
0.39
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
13.0

225.64

112.82

338.46
BEZ NASTUPA
1. Helena Bolić
110113
110113
2. Andreja Demeterfi
110118
110118
3. Silvija Vadla
110584
110584
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3090 : 2907) 11.09.2022 15:00 Danijel Dado, B
Luko Del Ponte, B
| | |
2 9 Koprivnica Sloboda-Tvin Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2960 : 3068) 18.09.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
3 17 Koprivnica Beli Manastir Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3057 : 2908) 25.09.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 20 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2899 : 2955) 02.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Filip Bolić, C
| | |
5 30 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3065 : 2860) 16.10.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Valentino Smuđ, B
| | |
6 31 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3010 : 2854) 23.10.2022 15:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
7 42 Koprivnica Obrtnik NG Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2923 : 3120) 30.10.2022 14:00 Valentina Gal, A
Filip Bolić, C
| | |
8 44 ŽKK Đakovo Koprivnica Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3134 : 2946) 05.11.2022 14:30 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
9 53 Koprivnica Podravka II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2931 : 3010) 13.11.2022 15:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
10 57 ŽKK Pitomača Koprivnica Pitomača
1-4
7.0 : 1.0 (2919 : 2818) 26.11.2022 14:00 Zlatko Rakijašić, B
Iva Belani-Kizivat, C
| | |
11 64 Koprivnica ŽKK Obrtnik SB Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2897 : 3029) 11.12.2022 15:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, C
| | |
12 70 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2989 : 2974) 15.01.2023 15:00 Zdravko Vučić, A
Filip Bolić, C
| | |
13 75 Sloboda-Tvin Koprivnica TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (2846 : 2739) 22.01.2023 14:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
14 83 Beli Manastir Koprivnica Željezničar
1-4
29.01.2023 11:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
15 86 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
05.02.2023 15:00 | | |
16 96 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
12.02.2023 15:00 | | |
17 97 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
19.02.2023 15:00 | | |
18 108 Obrtnik NG Koprivnica Exit
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 110 Koprivnica ŽKK Đakovo Kuglana 2
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
20 119 Podravka II Koprivnica Kuglana 2
1-6
12.03.2023 11:00 | | |
21 123 Koprivnica ŽKK Pitomača Kuglana 2
1-6
19.03.2023 15:00 | | |
22 130 ŽKK Obrtnik SB Koprivnica SRC Vijuš
1-4
25.03.2023 14:00 Ivan Keser, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više